Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
lenka.k

Witam

Post autor: lenka.k » 18 lis 2014

Witam :)
Bardzo nie lubię się przedstawiać, bo mnie to onieśmiela :) Swoją fascynację Azją zaczynałam od anime, ale od kiedy trochę ponad rok temu koleżanka namówiła mnie do obejrzenia mojej pierwszej dramy, znalazłam sobie nowy nałóg :) Mam nadzieję, że znajdę na tym forum sporo inspiracji i ciekawych tematów do rozmów :)
Pozdrawiam wszystkich użytkowników :)

Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Witam

Post autor: Snake » 18 lis 2014

Cześć :mrgreen:

Skoro dopiero od roku oglądasz dramy to jesteś stosunkowo "świeża" :wink: . Chciałbym napisać, że dużo dobrych dram przed Tobą, ale dramy to gnioty :P No nic, dużo ładnych wątków na doki, udzielaj się. Wpadaj też na miniczata, to bardziej wtajemniczysz się w świat dram. Uważaj na użytkowniczkę o nicku Volli, poleca dramy-gnioty.

Wymień proszę jakieś ulubione anime, oglądasz jeszcze na bieżąco, czy już przerzuciłaś się całkowicie na dramy?
Awatar użytkownika
Maura
Wyróżniony

Post autor: Maura » 18 lis 2014

Ja również witam!
Widzę, że piszesz na swoim blogu również o dramach - mam nadzieję, że będziesz tam często pisać, a my oczywście będziemy zaglądać ;)

Wpadaj, pisz, baw się!
Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Mizuki » 18 lis 2014

Hejka! Super, że się tutaj odezwałaś.
Napisz coś więcej o sobie. Jakie lubisz dramy lub filmy? Kto taki w dramach przykuł Twoją uwagę? :rolly: Wolisz k-dramy, j-dramy, a może tw-dramy?

Jeżeli masz jakieś pytania, problemy lub masz ochotę po prostu pogadać zaglądaj na minichata.
Nie sluchaj Snake on widział 3 dramy w życiu więc się nie zna! Volli jest cudowną osobą, która chętnie dzieli się tym co ma w swoim kuferku :rolly:
Komentuj, postuj, zakładaj nowe tematy. Dziel się tym co masz i lubisz! Wylewaj swoje frustracje! Doki zniesie wszystko!
Awatar użytkownika
adrastea
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: adrastea » 18 lis 2014

Hey :D

Witam świeżą duszyczkę co przeszła na ciemną stronę mocy :)

Ja też zaczynałam od anime, ale potem odkryłam dramy XD Niestety ze względów czasowych anime poszło w odstawkę ale mam nadzieję, że nie na długo. Kilka mang za to śledzę regularnie. Co lubiłaś oglądać?

Jaki jest tytuł Twojej pierwszej dramy? Naprawdę tyle fajnych tytułów przed Tobą, aż Ci zazdroszczę :)

Pamiętaj, że nawet jakaś drama ma tu negatywne opinie to nie oznacza, że Tobie się też nie spodoba ;)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 18 lis 2014

adrastea pisze:Pamiętaj, że nawet jakaś drama ma tu negatywne opinie to nie oznacza, że Tobie się też nie spodoba
Właśnie! A różnorodność opinii jest taaakaaa faaajna :) . Fajnie że napisałaś w tym temacie... Jak sobie przypomnę jak z duszą na ramieniu sama zakładałam powitalny to aż łezka się w oku kręci... Bałam się okropnie, wszyscy wydawali się tacy obyci i w ogóle... :lol:

Ja kocham dramy i chyba mi nie przejdzie, chociaż czasami naprawdę już nie mam do nich sił... (a i tak wracam). Oglądasz może Birth of a Beauty?

Aha! I uważaj na użytkownika Snejka. Często miewa delirium tremens i wydaje mu się, że wciskam gnioty.
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 19 lis 2014

Jako nieliczny przedstaweiciel płci przeciwnej - Snake i jordi to oprócz mnie nieliczni przedstawiciele męskiego punktu widzenia dram, Volli ma spaczony gust - podobnie jak wszyscy tutaj - bo kto normalny ogląda dramy :). Volli i ja namawiamy goraco na sageuki - ja na koreańskie typu kurczak Bidam czy kucharzenie i leczenie , poza tym z Pino serdecznie namawiamy na Bidama z wąsem i Bułka nasza codzienna w walce ze złą Bułką, a także setk iinnych dram: Mój kochany chłopak, który robi samochodyi nazywa mnie żabą, moja kochana trumna i ja,moja fałszywa rodzinka albo Koala i jej łodź, wszystkie dramy o królu co miał problemy z żonami niskiego pochodzenia i oczywiście o najlepszym łuczniku reprezantacji Korei, co strzelał w same 10, o najseksowniejszych - zdaniem pań, rozbójnikach Rumcajsach z Korei ( w wersji KGH i Junkiego)
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 19 lis 2014

thon pisze:Jako nieliczny przedstaweiciel płci przeciwnej - Snake i jordi to oprócz mnie nieliczni przedstawiciele męskiego punktu widzenia dram, Volli ma spaczony gust - podobnie jak wszyscy tutaj - bo kto normalny ogląda dramy :). Volli i ja namawiamy goraco na sageuki - ja na koreańskie typu kurczak Bidam czy kucharzenie i leczenie , poza tym z Pino serdecznie namawiamy na Bidama z wąsem i Bułka nasza codzienna w walce ze złą Bułką, a także setk iinnych dram: Mój kochany chłopak, który robi samochodyi nazywa mnie żabą, moja kochana trumna i ja,moja fałszywa rodzinka albo Koala i jej łodź, wszystkie dramy o królu co miał problemy z żonami niskiego pochodzenia i oczywiście o najlepszym łuczniku reprezantacji Korei, co strzelał w same 10, o najseksowniejszych - zdaniem pań, rozbójnikach Rumcajsach z Korei ( w wersji KGH i Junkiego)
O matko, Thon... <jęk> nawet ja miałam problemy ze zrozumieniem... :rolly:
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Post autor: thon » 20 lis 2014

Volli, ale i tak odgadłaś wszystkie tytuły :)- efekt działania na organizm 18% malinowego wina ryżowego produkcji:made in thon, jest dość trudny do przewidzenia.
ODPOWIEDZ