Cześć i Czołem All ;)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Cześć i Czołem All ;)

Postautor: Kahl » 05 sty 2015

Hejka! Witam!

Na imię mi Ania, ale wszyscy mówią na mnie od wielu lat Kahl, stąd też i mój nick. Ostatnimi czasy doskwiera mi niewyobrażalna chęć dzielenia się swoimi odczuciami po emisjach dram czy też filmów koreańskich, niestety nasiliło się to jeszcze bardziej bo aktualnie jestem w trakcie oglądania "My Love From The Star" czy jak to głosi inny tytuł "You Came From The Star" ;) Stwierdziłam, że czas i pora znaleźć jakieś fajne forum, i oto jestem!

Moja przygoda z Koreą zaczęła się od mojej drogiej przyjaciółki, która wręcz zmusiła mnie do obejrzenia filmu "Frozen Flower" z Jo In-Sung'iem. Połknęłam haczyk i popłynełam na dno...od tamtego czasu minęło jakieś 3 lata a ja wciąż oglądam i oglądam, o ile tylko mam na to czas.
Jako, że Jo In-Sung był pierwszy i to on wprowadził mnie w ten "świat" jest on w mojej czołówce ulubionych aktorów. Zaraz przy nim znajduje się między innymi: Kim Soo-Hyun, Kim Woo-Bin oraz Lee Jong-Suk i jeszcze paru innych :P

Oprócz Koreą interesuje się również, a może nie interesuje a zajmuje się czytaniem ogromnej ilości książek, oglądaniem filmów bollywood, słuchaniem muzyki koreańskiej oraz indyjskiej, oglądaniem anime i od czasu do czasu czytaniem mang.

Nie mogę żyć bez mojego psa i szczurów, dużej ilości herbaty, Azji i wschodów słońca ;)

Nadużywam 'a' i 'i' kiedy coś piszę, co już pewnie zauważyliście albo dopiero to zrobicie!

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Cześć i Czołem All ;)

Postautor: Volli » 05 sty 2015

Cześć i czołem Kahl!

Bardzo fajnie, że się zarejestrowałaś i że masz ochotę dzielić się z nami swoimi wrażeniami! Ciekawa jestem co cię podkusiło na doki - hi hi - to forum pozostaje jednak trochę poza głównym nurtem fandomu - zwłaszcza ostatnio :)

No ale - do rzeczy - masz może jeszcze jakieś ulubione dramy albo gatunki? Oglądasz tylko k-dramy czy też może zahaczasz czasem o Japonię/Tajwan/Chiny? Może jakieś kostiumowe? :)
:volli:
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Hej!
Jak dotąd nie oglądałam jeszcze nic japońskiego i tak dalej, pozostaję wierna k-dramom. Moje ulubione jak dotad to oczywiście "That Winter The Wind Blows" oraz "I Hear Your Voice" ;) i coś czuję, że... niedługo do tej kolekcji dojdzie "My Love From Another Star" ;)

Z kostiumowych wielbię "The Goddess of Fire" oraz "The Moon Embracing The Sun" ;)

Na doki doki padło może właśnie z tego powodu, że nie jest to forum typowo fandomowe, lubie poszerzac horyzonty!
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Mina » 05 sty 2015

cześć :)
Bollywood ? To coś co ja też uwielbiam !
Jakieś ulubione dramy i może zespoły ?
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 05 sty 2015

Ooooo fajnie że oglądasz też kostiumiaki! Z resztą duuużo chyba przed tobą, bo takich z gatunku Goddes of Fire, i to nawet lepszych jest kilka ^^ . Osobiście poleciłabym Painter of the Wind <3 (i pewnie jeszcze duuużo dużo innych, ale jakoś przez aktorkę ta właśnie mi się nawinęła od razu)

Gdybyś miała jakieś pytania to wal śmiało. No i zapraszam też na czata :D A tak w ogóle to pisz, pisz, dyskutuj! I w ogóle - baw się dobrze, bo po to jest przecież forum!
:volli:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 05 sty 2015

My love from the star!!! Cudowna drama, ahh z jakim zapałem po nocach będąc w delegacji oglądałam w warunkach ciężkich i trudnych! Wspaniała Jeon Ji Hyeon, może rzeczywiście dla niektórych mogła być irytująca i wgl a dla mnie była tak barwna i śliczna a do tego mega zakręcona i nieustępująca łatwo! Kim Su Hyeon no może jego rola tam mega wymagająca nie była ale czy ktoś mógł przejść obojętnie wobec tych cudownych sweterków i okularków?!!!

Woobina zwanego popularnie Mirkiem bądź Łubinem mamy sporo fanek, zapraszamy na czata, w celu wspólnej kontemplacji jego dorobku aktorskiego bądź innych walorów ehem artystycznych.

Anime również lubimy, jakieś ulubione? A jak z zespołami? Jakieś ulubione kpopowe?
Obrazek
Awatar użytkownika
IDIC
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: IDIC » 05 sty 2015

Cześć, Kahl :)
Ja w zasadzie na Doki też newbie jestem, więc nie do końca zręcznie się czuję dołączając do powitań w wykonaniu Moderacji oraz userów o długim stażu :oops:
Nie mogę jednak, np po prostu nie mogę, nie odezwać się do kogoś, kto deklaruje, że jego ulubionym aktorem jest Zo In Sung :mrgreen:
Doskonały wybór, Kahl :thumb:
Małe zastrzeżenie formalne: uwielbiając Frozen Flower i ZIS'a nijak na dno pójść nie można, tylko i włącznie to the top, nawet z haczykiem :wink:
Gdybyś kiedykolwiek miała ochotę pozachwycać się In Sung'iem, to ja każdorazowo bardzo chętnie do tych zachwytów dołączę :melt: .
Tutaj jest wątek poświęcony temu aktorowi: Zo In Sung

A można wiedzieć, które dramy/filmy z ZIS'em oglądałaś?
I które Ci się najbardziej podobały (poza TWTWB)?
Cha Seung Won na Doki :melt:

Obrazek
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

O ja Cie! Ale mnie zasypaliście odpowiedziami, jest mi niezmiernie miło. Mam nadzieję, że niczego nie pominę ;) Jeśli tak to z góry przepraszam.

Volli pisze:Gdybyś miała jakieś pytania to wal śmiało. No i zapraszam też na czata

Dziękuję, dziękuję na pewno zajrzę! Nie omieszkam nie! Ha!
Tak, zdecydowanie jeszcze dużo dram przede mną, tylko kiedy to wszystko dam radę obejrzeć! Tutułów tyle, a czasu brak... :cry: Może ktoś wydłuży dobę do 32 godzin :P

Konata pisze:My love from the star!!! Cudowna drama

Zgadzam się, zgadzam! Obecnie jestem na 13 odcinku i w dalszym ciągu mam dobre zdanie na jej temat, chociaż widziałam, że nie każdy był zadowolony z tego, że rozciągneli ją o kilka odcinków, których planowo nie miało być! Mam nadzieję, że poziom nie spadnie.. tak czy siak ja się cieszę bo to więcej czasu dla mnie na bezkarne gapienie się na Kim Soo-Hyuna :fav:
Mnie główna bohaterka nie denerwuje, no może na początku miałam na nią ciśnienie bo taka zadufana lala była.. teraz faktycznie pokazuje, że potrafi stac przy swoim itp. itd. Wywalczy Profesorka na bank! Dodając jeszcze szybko za scenę z upiciem się i wydzwanianiem, pisaniem i przybyciem z butami do Pana Do, Jun Ji Hyun powinna dostać Oscara! Już bardzo dawno nie piałam tak ze śmiechu :D

Konata pisze:Anime również lubimy, jakieś ulubione?

Jestem wielką fanką Bleach'a od wielu wielu lat, można powiedzieć, że rosłam razem z Ichigo i Rukią!
Na mojej liscie czołowe miejsca zajmują rownież: Sword Art Online I i II, Black Lagoon, Elfen Lied, Welcome to The NHK, No Game No Life oraz Fairy Tail! Dalego też właśnie ubolewam nad zakończeniem SAOII i czekam na koniec mangi Bleacha żeby mogli w końcu wypuscić nowe odc.

Konata pisze:A jak z zespołami? Jakieś ulubione kpopowe?

Powiem szczerze, że się jakoś tak nigdy za bardzo nie zagłębiałam w zespoły, mam zamiar, ale kiedy to nastąpi??
Na chwilę obecną ogromnie bazuję na twórczości K. Will'a, Wheesung'a oraz Hyolyn. Oczywiście przekocham głos Kim Soo-Hyun'a :D Jakże by inaczej!!!!!!
Od czasu do czasu zdaża mi się równiez posłuchać Angely Aki, ale to już j-pop.

IDIC pisze:Doskonały wybór, Kahl

Dziękuję, dziękuję! Nie ma co Jo in Sung jest przeeboski cukiereczek i do tego jaki aktor, aj aj aj! :fav: Moje serce sprzedane! W sumie to już sama nie wiem komu, ale co tam! Nie mogę się oprzeć!

IDIC pisze:A można wiedzieć, które dramy/filmy z ZIS'em oglądałaś?
I które Ci się najbardziej podobały (poza TWTWB)?

Obejrzałam FF, Dirty Carnival i The Classic, z dram będzie TWTWB, It's Okay That's Love, Spring Day oraz Something Happend in Bali.
Muszę przyznać, że ulubionymi będą dwie najnowsze - JIS im starszy tym lepszy!

Wróć do „Kilka słów o sobie”