Annyeong!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Re: Annyeong!

Postautor: Volli » 01 kwie 2015

A! Byłabym zapomniała ... Z japońskich polecałabym tez Pride - świetna aktorsko i romans :fav: prawie jak nie japoński...

:volli:
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 02 kwie 2015

Hejka! Ja również witam, troche anime oglądam - teraz już mniej niestety ale staram się być w miarę na bieżąco.

Jap wersja HYD moim zdaniem lepsza (kocham i BOFY) i naprawdę świetnie się szybciutko ogląda, jeśli jakiś konkretny gatunek szukasz to zapraszamy na czata.

Ja siedzę troszkę w tajwanach właśnie, obowiazkowy jest Mars tylko to dość poważna drama (i jakość lipa ale fabularnie the best) a może Just You z Aaronem Yanem https://31.media.tumblr.com/ec68016ded0 ... qz4rgp.gif (tu daje gif zachęty) bardzo zabawna drama i oboje głownych bohaterów jest cudownych i ta chemia <3 , poleciłabym i Summer's Desire bo piękny ost i naprawdę wciąga fabularnie. Możesz również skusić się na Chiny - obecnie oglądamy sobie super moce i przeszczepy A Different Kind Of Pretty Man.

Blood tak bardzo nie polecam, ta drama jest okropna, to drama do sprzątania, prasowania przy niej kwiaty podlejesz i sprawdzisz pocztę.

Ahh no i mamy na forum również fanki kpopu, pisz co na wątrobie leży tu nikt nie gryzie a sama z doświadczenia wiem że genialnie pogadać z kimś kto rozumie o czym mówisz i wie ze Korea to nie Chiny i chongchong.
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 02 kwie 2015

Witam Karolino,

powiem szczerze ja z japońskimi produkcjami też mam problem.... Jakoś tak słabo wypadają i ten humor mi nie pasuje chociaż Hana Yori Dango mi się podobało ale to już klasyka..... i 2 drama po Marsie. Oglądasz tylko dramy Koreańskie? A z Tajwanu? Jaka jest Twoja ulubiona?

Oczywiście pozdrawiam ciepło :) Jak coś pytaj śmiało... tylko albo ze staroci albo a the best of, b o miałam małą przerwę i trochę jestem do tyłu z dramami.....
:D :D

Jeśli chodzi o dramy to może powiedz jeszcze, jaki gatunek najbardziej lubisz? Czy akcji, czy kom-rom a może bromans, a jak z historykami? Widziałaś może healera? A City hunter? A tajwany... mhhhh ja zawsze uwielbiałam It started with a kiss i 2 część the kiss again..... czyli zobaczysz sobie odpowiednik playfull kiss...... Dla mnie o niebo lepszy.... ale ja mam słabość do tajwanów... Są mrauuuu.... :angry: :angry: :angry: :angry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Sadie
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Sadie » 02 kwie 2015

czerteziki pisze:Jeśli chodzi o dramy to może powiedz jeszcze, jaki gatunek najbardziej lubisz? Czy akcji, czy kom-rom a może bromans, a jak z historykami? Widziałaś może healera? A City hunter? A tajwany... mhhhh ja zawsze uwielbiałam It started with a kiss i 2 część the kiss again..... czyli zobaczysz sobie odpowiednik playfull kiss...... Dla mnie o niebo lepszy.... ale ja mam słabość do tajwanów... Są mrauuuu....

Widziałam Healera, City hunter też. Obydwie świetne dla mnie i przyjemnie mi się je oglądało :D
W sumie ja lubię wszystkie rodzaje :lol: Chociaż ostatnio znużyły mnie te o szkole, typu Heirs. Jakoś w wieku 20lat nie mam ochoty oglądać o 18latkach XD

Wiesz, próbowałam japońskiego odpowiednika playful, ale wytrwałam jedynie 15 minut. Także tego XD

Konata pisze:Jap wersja HYD moim zdaniem lepsza (kocham i BOFY) i naprawdę świetnie się szybciutko ogląda, jeśli jakiś konkretny gatunek szukasz to zapraszamy na czata.

To może jednak dam szansę tej dramie, bo za dużo osób chwali :D

Konata pisze:Ja siedzę troszkę w tajwanach właśnie, obowiazkowy jest Mars tylko to dość poważna drama (i jakość lipa ale fabularnie the best) a może Just You z Aaronem Yanem https://31.media.tumblr.com/ec68016ded0" onclick="window.open(this.href);return false; ... qz4rgp.gif (tu daje gif zachęty) bardzo zabawna drama i oboje głownych bohaterów jest cudownych i ta chemia <3 , poleciłabym i Summer's Desire bo piękny ost i naprawdę wciąga fabularnie. Możesz również skusić się na Chiny - obecnie oglądamy sobie super moce i przeszczepy A Different Kind Of Pretty Man.

Spróbuję Tajwańskich dram :D
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 06 kwie 2015

Sadie pisze:Chociaż ostatnio znużyły mnie te o szkole, typu Heirs. Jakoś w wieku 20lat nie mam ochoty oglądać o 18latkach XD

Dobra, ja już nic nie powiem, choć gęba mi się śmieje :) -a co, mam prawo, bo jak dozyjecie MOJEGO (ach jak piknie mieć te blisko półwiecze +- 3 lata) wieku, to naprawdę brzmi głupiutko.
A ja, jako jeden z członków pręznego klubu historyków POLECAM i ZACHĘCAM do sageuków. Oj nic tak nie poprawia humoru, jak Jumong strzelający z kuszy...eeee łuku czy Kim So Roo machający młoteczkiem w kuźni.
Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Postautor: Heartless » 06 kwie 2015

thon pisze:Dobra, ja już nic nie powiem, choć gęba mi się śmieje -a co, mam prawo, bo jak dozyjecie MOJEGO (ach jak piknie mieć te blisko półwiecze +- 3 lata) wieku, to naprawdę brzmi głupiutko.

He he to jesteśmy w tym samym wieku :giggle: Ale się odmładzamy w tym towarzystwie. :rolly: w starym ciele młody duch aczkolwiek nie obrażę się jak ktoś nazwie mnie Halmoni :rolly: :rolly: :rolly:
Są łzy tak ciężkie i gorące, że nie można ich wypłakać.
Zapadają w serce spalając je.

Nicolae Iorga

Wróć do „Kilka słów o sobie”