Witajcie :D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Witajcie :D

Postautor: Minrae » 12 kwie 2015

Annyeong, annyeong !

Wybrałam sobie jak widzę odpowiednią porę na dołączanie na forum. Później się już chyba nie dało :D
Ponieważ jestem kiepska w dobieraniu słów, postaram się jak najlepiej siebie przedstawić.
A więc, mam na imię Klaudia i mam już 22 latka. Znajomi wołają na mnie zależnie od ich humoru – Eliza, Ruda, Lisie. Jestem studentem już 3 roku – ah te latka lecą. Mieszkam sobie w województwie zachodnio-pomorskim :)
Cieszę się, że udało mi się znaleźć to forum, ponieważ mam nieliczną grupkę znajomych, którzy interesują się kulturą koreańską. Uczę się języka koreańskiego już 2 rok (jestem samoukiem).
Moja przygoda z dramami zaczęła się ponad 2 lata temu ale co obejrzałam jako pierwsze, wierzcie mi lub nie ale nie pamiętam :lol: Rzadko wypowiadam się na jakiś temat, bo mam obawy, że się w nim nie odnajdę/pogubię – zamierzam to tutaj zmienić.
Coś więcej o mnie ? To prywatnie :wink:

Wierzę, że uda mi się tu poznać wielu ciekawych ludzi. Chętnie powymieniam się z wami moimi poglądami.
Kamsahamnida ! :D

Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Re: Witajcie :D

Postautor: lucyfer » 12 kwie 2015

Pytanie najważniejsze - jesteś dziewczyna czy chłopak
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 12 kwie 2015

Hejka! Serdecznie witamy nową osóbkę na doki !

Życie na doki trwa całą dobę a właśnie najciekawsze rozmowy toczą się czasem nocami więc zapraszamy na nasz mini-czat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Super że taki samouk z Ciebie, sama próbuję ale słabo mi chyba idzie z nauką koreańskiego....

Napisz więcej jaki gatunek najlepiej ci pasuje dramowo, czy tylko koreańskie czy też jdramy a może tajwany? A jak z kpopem? Interesujesz się również muzyką?

Nas się zupełnie nie obawiaj, pisz jak masz własne zdanie tu każdy jest tak cudownie wyjątkowy, nie musisz się niczym przejmować, ja wciąż mylę aktorki/aktorów i kocham dramy - gnioty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 12 kwie 2015

Witam, fajnie jak ktoś odważy się tutaj odezwać :rolly:
Pisz, komentuj, udzielaj się. Jakbys miała jakieś problemy techniczne nie bój się pytać.
Każdy ma inny gust więc nie martw się jak ktoś krytykuje Twoją ulubioną dramę. Broń jej!
Napisz jakie gatunki najbardziej lubisz.
Awatar użytkownika
Snake
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Snake » 12 kwie 2015

Cześć,

Przejrzałem sobie Twoją listę anime na MALu, fajnie, że oglądasz :victory: Plus m.in. za FLCL (nie mogę nikogo tutaj namówić do obejrzenia :/), Kill la Kill (Pino nie chce obejrzeć, a tam są szwaczki), czy Kara no Kyoukai.

Do pogadania o Korei, dramach, czy anime wpadaj też na miniczata mchat.php
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 12 kwie 2015

@lucyfer Klaudia to chyba kobiece imię :rolly:

Również witam, mam nadzieję że będziesz się udzielać. :victory:
Jeżeli masz pytania to pytaj, zapraszam też do oglądania dram, które obecnie wychodzą - może i czekanie na kolejny ep jest koszmarne ale za to można na bieżąco wymieniać się spostrzeżeniami na temat dramy (nie żeby dramy miały mieć jakiś głęboki przekaz albo skomplikowaną fabułę xD )
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"
Kontaktowanie:

Postautor: lucyfer » 12 kwie 2015

fakt, ze nie czytałem, w całości. Mój błąd
Klaudio miło cie poznać.
Pieprzyć Króla
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 12 kwie 2015

Cześć!
Też się cieszę, że zdecydowałaś się przełamać... :) A tak z ciekawości - jakie dramy Ci się podobają? Tak jak Sneke pisze - wpadaj na mini-chata i nie wahaj się bronić w postach własnego zdania. Z tego tak BTW czasem jest dobra zabawa :) (chociaż nieraz taka dyskusja z Jordim potrafi podnieść ciśnienie :grumble: )

lucyfer pisze:Pytanie najważniejsze - jesteś dziewczyna czy chłopak

Lusyfer...srsly?
:volli:
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Konata pisze:Super że taki samouk z Ciebie, sama próbuję ale słabo mi chyba idzie z nauką koreańskiego....

Napisz więcej jaki gatunek najlepiej ci pasuje dramowo, czy tylko koreańskie czy też jdramy a może tajwany? A jak z kpopem? Interesujesz się również muzyką?

Nas się zupełnie nie obawiaj, pisz jak masz własne zdanie tu każdy jest tak cudownie wyjątkowy, nie musisz się niczym przejmować, ja wciąż mylę aktorki/aktorów i kocham dramy - gnioty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Najwięcej obejrzałam koreańskich dram. Dużo oglądam programów na youtubie typu weekly idol – stąd przede wszystkim się uczę koreańskiego :)
Co do jdram, ciężko mi się wypowiedzieć czy mi się podobają bo widziałam, aż jedną. Za to obejrzałam Takumikun wszystkie części. Jak coś polecicie to obejrzę na pewno.
A z innych dram to lubię bardzo tajwańskie. Aktualnie oglądam Why why love (lubię aktorów, którzy grają głównych bohaterów) Oglądam już rok, bo jakoś czasu mi nie starcza, a ja oglądam kilka rzeczy na raz. Nie wiem czemu ale lubię słuchać mandaryńskiego :mrgreen:
Co do kpop. Owszem słucham. Jak na razie namiętnie słucham Exo, Block B i Teen Top dla zainteresowanych. A tak to słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho :rolly:
Muzyka z Chin czy Tajwanu też mi się podoba. Nie wiem czy was to zdziwi czy nie ale moja kochana współlokatorka, która z resztą jest w moim wieku, wkręciła mnie w Osu :D
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Mizuki86 pisze:Witam, fajnie jak ktoś odważy się tutaj odezwać :rolly:
Pisz, komentuj, udzielaj się. Jakbys miała jakieś problemy techniczne nie bój się pytać.
Każdy ma inny gust więc nie martw się jak ktoś krytykuje Twoją ulubioną dramę. Broń jej!
Napisz jakie gatunki najbardziej lubisz.

Postaram się jak najwięcej udzielać i bronić moich dram. Niestety uczelnia czasem mi w tym przeszkadza – jestem w trakcie pisania pracy inżynierskiej :?
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Snake pisze:Cześć,

Przejrzałem sobie Twoją listę anime na MALu, fajnie, że oglądasz :victory: Plus m.in. za FLCL (nie mogę nikogo tutaj namówić do obejrzenia :/), Kill la Kill (Pino nie chce obejrzeć, a tam są szwaczki), czy Kara no Kyoukai.

Do pogadania o Korei, dramach, czy anime wpadaj też na miniczata mchat.php" onclick="window.open(this.href);return false;

FLCL powiem było wręcz zabójcze. Odwracasz głowę na 10s i tracisz cały wątek. Ja też nie mogłam nikogo do tego przekonać. Każdy twierdził, ze to jest zbyt popaprane ale moim zdaniem gdyby nie było to anime to straciłoby swój urok. Kill la kill kończyłam chyba jeszcze z pół roku po tym jak skończyli wypuszczać. A Kara no Kyoukai moim zdaniem jest najlepszym anime jakie do tej pory widziałam ! :D
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

Cherry pisze:@lucyfer Klaudia to chyba kobiece imię :rolly:

Również witam, mam nadzieję że będziesz się udzielać. :victory:
Jeżeli masz pytania to pytaj, zapraszam też do oglądania dram, które obecnie wychodzą - może i czekanie na kolejny ep jest koszmarne ale za to można na bieżąco wymieniać się spostrzeżeniami na temat dramy (nie żeby dramy miały mieć jakiś głęboki przekaz albo skomplikowaną fabułę xD )

A mi nie przeszkadza czekanie na kolejny ep. Chociaż przyznam, że jak oglądałam na bieżąco It's Okay, That's Love to mnie skręcało jak miałam czekać :mrgreen:
Volli pisze:Cześć!
Też się cieszę, że zdecydowałaś się przełamać... :) A tak z ciekawości - jakie dramy Ci się podobają? Tak jak Sneke pisze - wpadaj na mini-chata i nie wahaj się bronić w postach własnego zdania.

A gatunki dram to w sumie każdy. Mało jak na razie oglądałam historycznych. Najwięcej oglądam komedii/romansów/dramatów. Ogólnie uwielbiam horrory i thrillery :D
Awatar użytkownika
thon
Doramowy maniak

Postautor: thon » 12 kwie 2015

Minrae pisze: Mało jak na razie oglądałam historycznych. Najwięcej oglądam komedii/romansów/dramatów. Ogólnie uwielbiam horrory i thrillery :D

Przecież każdy na doki Ci powie, że nie ma to jak dobry historyk, i to taki, co ma przynajmniej 50 odcinków! Tu paru ludzi namiętnie ogląda historyki, kilka nawet do tego stopnia dostało kuku na muniu, że oglądają - zgrozo!!!- chińskie 80-90 odcinkowe i cieszą się jak dzieci.
Awatar użytkownika
Minrae
Co to jest dorama? o_O

thon pisze:Przecież każdy na doki Ci powie, że nie ma to jak dobry historyk, i to taki, co ma przynajmniej 50 odcinków! Tu paru ludzi namiętnie ogląda historyki, kilka nawet do tego stopnia dostało kuku na muniu, że oglądają - zgrozo!!!- chińskie 80-90 odcinkowe i cieszą się jak dzieci.

Chyba tylko raz udało mi się usiąść do dramy, która ma więcej niż 50 odcinków. Chyba muszę trochę nadrobić :D
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 12 kwie 2015

Witam ciepło, w kaczy sposób i zapraszam do basenu :P
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”