Kon'nichiwa

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sairanix
Wszyscy czekają, aż coś napiszę

Kon'nichiwa

Post autor: Sairanix » 02 maja 2015

Jako że już trochę tu przebywam czas się chyba przedstawić . Nazywam się Michał mam dopiero 24 lata pochodzę z Lublina . Interesuję się głownie Sportami walki, Zdrowym odżywianiem, Fitness style. Do pobocznych zainteresowań należą Dramy, Manga&Anime, Tworzenie(kodowanie) Hardsubów :) Gry mmorpg. Uwielbiam prawie wszystko co związane z Japonią . Jak ktoś ma jakieś pytania dotyczące treningu, odżywiania śmiało :). :wall:

Awatar użytkownika
Heartless
Oglądam regularnie xD

Re: Kon'nichiwa

Post autor: Heartless » 02 maja 2015

Witaj i czuj się jak u siebie :mrgreen: Fajnie, że kolejny facet dołącza do grona wielbicieli dram wszelakich made in Asia :mrgreen:
Pisz od siebie szczerze i bez krępacji bo to zawsze wywołuje ciekawe dyskusje, zakładaj nowe wątki... i często tu bywaj. Pozdrawiam. Ajumma Bez Serca :rolly:
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: lucyfer » 03 maja 2015

Sporty walki - ja też. Osobiście wszystkie, poza boksem. Miło spotkać fana sportów walki.
Awatar użytkownika
Sairanix

Post autor: Sairanix » 03 maja 2015

Dziękuję za ciepłe przywitanie :rolly: :rolly: :smitten: Postaram się regularnie tu zaglądać :) .
lucyfer pisze:Sporty walki - ja też. Osobiście wszystkie, poza boksem. Miło spotkać fana sportów walki.
Jeszcze jak byłem dzieckiem to takie klimaty mnie kręciły a w wieku 13 lat zapisałem się na MMA/Vale Tudo kiedy to w Polsce nikt o tym jeszcze nie słyszał :D
Awatar użytkownika
lucyfer
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: lucyfer » 03 maja 2015

Sporty walki, które ludzie trenują, są zależne od tego co jest, w twoim mieście i nic poza tym. W moim miejsce 15 lat wstecz był tylko klub http://karate-konskie.pl/" onclick="window.open(this.href);return false;. A inne najbliższy kluby - 45 km. Poza tym nie istotne jest, kto co trenuje, a czy jest obrotny i jak opanowany.
Awatar użytkownika
JoannaB

Post autor: JoannaB » 12 maja 2015

Cześć! Ej, to ja właściwie mam pytanie - czym się charakteryzuje tajski boks i w ogóle jak to wygląda? Jak to się trenuje? Czy w Polsce to jest popularne i gdzieś można się zapisać? Próbowałam coś znaleźć w necie, ale jest mało informacji, a z racji, że mamy tu specjalistów to wolę się Was zapytać :) Dajcie znać! dzięki ;)
ODPOWIEDZ