annyeong !

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

annyeong !

Postautor: Nabi » 15 lip 2015

Hej z tej strony HanSungMi lub Nabi jak kto woli :wink: mam już sporo lat rocznik 96.
Oglądać dramy zaczęłam w 2013 roku wtedy miałam jeszcze 16 lat niby krótko a jednak dla mnie minęło już trochę tego czasu. W świecie dram znalazłam się dzięki temu że już od najmłodszych lat pociągały mnie wszelakie azjatyckie motywy :smitten: Bardzo moim ważnym uzależnieniem oprócz dram,jest muzyka tu też pochłonęła mnie głównie azjatycka i od tego czasu moje życie przestało być nudne. :victory: Lubię też montować filmy,pisać fanfiction i shipować paringi (tu można przedawkować :lol: ).Kocham kolekcjonować płyty i zarywać noce na oglądanie.Nie jestem zbyt ciekawą osobą dlatego nie umiem o sobie pisać,ale gdyby coś was interesowało pytajcie.Na te forum wpadałam ciągle jako gość i w końcu zobaczyłam jak świetne toczą się tu rozmowy i że każdy ma prawo swojego zdania wydaje mi się,że ono ciągle żyję więc postanowiłam dołączyć mimo że nie jestem dobra w pisaniu ładnych zdań.

Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

annyeong !

Postautor: Mizuki » 15 lip 2015

Witaj na dokidesk! W awku masz Mun Chae Won z mojej ukochanej dramy więc Cię powitam jako pierwsza :P
Każda nowa duszyczka na tym forum jest mile widziana. Komentuj, dyskutuj, wyrażaj opinie, zakładaj tematy. Zapoznaj się z zasadami forum. Jeżeli potrzebujesz pomocy wchodź na mini-chat i pytaj śmiało.

Kocham kolekcjonować płyty i zarywać noce na oglądanie.Nie jestem zbyt ciekawą osobą dlatego nie umiem o sobie pisać, ale gdyby coś was interesowało pytajcie.

Moim zdaniem jesteś mega ciekawą osobą! Zarywasz noce jak my wszyscy! Witaj zatem!
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

annyeong !

Postautor: Mina » 15 lip 2015

O witaj

Masz ulubiony czy ulubione zespoły ?

I może jakieś wyjątkowe ukochane dramay ?

" mam już sporo lat rocznik 96." - ahahaha ok to ja się nie wypowiem ile jak ma xd
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

Re: annyeong !

Mizuki pisze:W awku masz Mun Chae Won z mojej ukochanej dramy więc Cię powitam jako pierwsza :P

Dziękuję za ciepłe powitanie :rolly: też jestem szaleńczo zakochana w tej dramce.Na pewno zasiądę i przeczytam regulamin,postaram się udzielać jak najczęściej.Dziękuję raz jeszcze !
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

Mina pisze:Masz ulubiony czy ulubione zespoły ?
I może jakieś wyjątkowe ukochane dramay ?

Moje ulubione zespoły to baaardzo długa lista,jednak ostatnio najczęściej słucham k-popu zdecydowanie numerem jednej jest dla mnie EXO za ich wspaniałe głosy.Inne zespoły które też bardzo cenię to BTS,B1A4,Infinit,VIXX,BlockB,Shinee... a jednak mogę tak bez końca więc przestanę haha.

Co to dram na pewno dam radę wymienić takie przy których totalne odlatywałam od rzeczywistości i ciągle są w moim serduchu a więc The Princess' Man,Warrior Baek Dong Soo,Emergency Couple,Reply 1997,It's Okay, That's Love,I Hear Your Voice tu tak samo jak z zespołami myślę że i tak takich dram jest znacznie więcej. :wink:

Dziękuję za przywitanie mnie na forum.
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Volli » 15 lip 2015

Cześć! To i ja się przywitam!
:uni
Kopytkiem (jako że od czasu do czasu mówią tu na mnie kopytek - nadal nie wiem czemu)

Nabi pisze:Na te forum wpadałam ciągle jako gość i w końcu zobaczyłam jak świetne toczą się tu rozmowy i że każdy ma prawo swojego zdania wydaje mi się,że ono ciągle żyję więc postanowiłam dołączyć mimo że nie jestem dobra w pisaniu ładnych zdań.

W sumie chyba każdy z nas tak zaczynał... Ja jeszcze doskonale pamiętam jak bardzo bałam się napisać pierwszego posta (który z resztą był dość sarkastyczny) i jak bardzo bałam się, że inni użytkownicy wezmą go do siebie i na poważnie. A potem z wielką tremą założyłam pierwszy temat i wsiąknęłam w czata i w doki...

Mnie przyciągnęło do doki chyba nie tylko to, że rzeczywiście nikt nikogo za posiadanie odmiennego zdania nie tępi, ale jakaś taka rozbrajająca szczerość. O złej dramie mówi się że zła, a jednak ogląda się i kocha ją dalej, mimo kiczu, przeszczepów i innych dramowych przypadłości. No i pod tą przyjemną (czasem aż za bardzo) dramową kołderką kryje się autentyczne zainteresowanie Azją, jej kulturą, obyczajowością, społecznościami.

Tak. Ale to twój temat, a ja tu gadam o sobie... Mam nadzieję, że pobędziesz tu z nami długo i że rozpiszesz się.

Jeszcze raz witam serdecznie.
:volli:
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Nabi » 16 lip 2015

Volli pisze:W sumie chyba każdy z nas tak zaczynał... Ja jeszcze doskonale pamiętam jak bardzo bałam się napisać pierwszego posta (który z resztą był dość sarkastyczny) i jak bardzo bałam się, że inni użytkownicy wezmą go do siebie i na poważnie. A potem z wielką tremą założyłam pierwszy temat i wsiąknęłam w czata i w doki...

Bardzo pokrzepiające słowa do działania(pisania) :D Tak ładnie zostało przez ciebie opisane to co o tym forum myślę po obserwacji go jako gość.
Dziękuję za tak pomocne i miłe powitanie mnie ja też Cię witam Kopytko.
Awatar użytkownika
Cherry
Przyklejony do ekranu

Postautor: Cherry » 16 lip 2015

Ja tez witam, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej. Zapraszam do pisania postów, odwiedzenia czatu (nierzadko można trafić na sprzedaż zacnych idolków :twisted: ), a także na wieczorki filmowe (chociaż sama na nich nie bywam :rolly: )
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 16 lip 2015

Konat również wita! Jeśli chodzi o kpop, to tu intensywnie działa sprzedaż idolkowa, ja akurat BTSy głównie ale Exo też lubię (może bardziej lubiłam), zapraszam jak reszta na czata, tam zwykle lataja nowości kpopowe ale nie tylko i można przypadkiem trafić na piosenke która wkręca się na całe miesiące (ahh J Park :grumble: :grumble: :grumble: :grumble: ).

Nie krępuj się wyrażać opinie, tutaj każdy praktycznie lubi coś innego, i jedni ambitnie oglądają, jeszcze inni dla zabawy a niektórzy dla idolków i mundurków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !
Warrior to jedna z ulubionych dram doki, bo cóż może być piękniejszego niż peruki Una i ten piękny bromans (ja byłam w teamie Una oczywiście) i cudowne fanvidy?? :fav: :fav: :fav:

Ahhh ja chyba jedyna nie obserwowałam doki jako gośc :confuse: :confuse: .

Mamy Doki Wieczorki Filmowe, jeśli masz jakiegoś fajnego propa filmowego lub anime (filmy) to rzucaj na czacie, razem zawsze raźniej brnąć przez wąsy, przeszczepy czy majtki....
Obrazek
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

Cherry pisze:Ja tez witam, mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.

Dziękuję za powitanie ! Nie mam zamiaru opuszczać tak wspaniałego forum będę was pewnie długo męczyć haha :victory:
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

Konata pisze:Nie krępuj się wyrażać opinie, tutaj każdy praktycznie lubi coś innego, i jedni ambitnie oglądają, jeszcze inni dla zabawy a niektórzy dla idolków i mundurków :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !
Warrior to jedna z ulubionych dram doki, bo cóż może być piękniejszego niż peruki Una i ten piękny bromans (ja byłam w teamie Una oczywiście) i cudowne fanvidy?? :fav: :fav: :fav:

Na prawdę jestem zachwycona na żadnym forum w całym swoim życiu nie dostawałam tak ciepłych powitań,przez które nie ma się ochoty wyłączać forum :giggle: Ahh Warrior i ten bromans oczywiście widzę,że nie tylko ja jestem tym pochłonięta czas płynie a ja też ciągle jaram się tą peruką tak tak drużyn Una oczywiście najlepszy :smitten:
BTS no są te chłopaki utalentowane aż nie mogę uwierzyć że dla Kookiego jestem nooną xD

Nawet o anime można pogadać no nieźle muszę w końcu wbić na chat przy dłuższej chwili .
Raz jeszcze dziękuję za powitanie :)
Awatar użytkownika
Kahl
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kahl » 16 lip 2015

안녕 한성미 후배!!! Annyeong Han Seong Mi Hoobae!!! :)

Nabi pisze:mam już sporo lat rocznik 96.

Ahahahaha... A ja głupia myślałam, że to ja mam sporo lat :P No nic.. odmłodniałam z lekka dzięki tak stawianej sprawie!

Witam na Forum, mam nadzieję, że zostaniesz z Nami na dłużej i będziesz psychofanić darmy, zespoły, filmy i wszystko wszystko inne :P

Za EXO masz u mnie wielkiego plusa! Jeden z moich ulubionych zespołów i gdybym miała zostawić w swojej kolekcji ulubieńców tylko 3 zespoły to na pewno było by to EXO, History i BigBang :smitten: :smitten: Więcej Kahlowej do szczęścia nie potrzebne!!!
It's Okay, It's Love!! Z moim ukochanym Jo In Sung'iem! Aaa. AA.. Aa...!! I I Can Hear Your Voice z Lee Jong Suk'iem... :victory: Tak tak tak tak tak!!!! 응응응응응응응응응응응응!!!!! :smitten:

Piąteczka!
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 19 lip 2015

Nabi pisze:BTS no są te chłopaki utalentowane aż nie mogę uwierzyć że dla Kookiego jestem nooną xD

ale głośno tego nie mów :P Nooną Ty???? A co ma biedny Konat powiedzieć...... Po za tym uważaj, bo jak Konat sprzeda idolka to kaplica............. A Konat napluła na kooka więc nie radzę się ślinić :P:P

A zupełnie serio... mhhhh powinnaś się cieszyć, że dla Jina nie jesteś noona... albo RM.......... To powód do prawdziwej radości :) :)

Co do dram to każdy ma swoje typy..... ponoć królem sprzedaży są kopytka.... ale mi najlepiej podchodzą dramy od Mizuki.... jak ona mi coś sprzeda to trudno się oderwać.... ale to zależy na co masz ochotę i co lubisz..... A po starsze klasyki sięgasz? BOF? HYD? A może podasz ulubionego aktora?

Ach zaspamowałam Cię.... ja i mój kaczy kuper........... witamy serdecznie :) :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Nabi » 20 lip 2015

Kahl pisze:Witam na Forum, mam nadzieję, że zostaniesz z Nami na dłużej i będziesz psychofanić darmy, zespoły, filmy i wszystko wszystko inne :P

Dziękuję za powitanie mnie ! :) :) oczywiście zostanę i psychofanić z wami będę.
Awatar użytkownika
Nabi
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Nabi » 20 lip 2015

czerteziki pisze:ale głośno tego nie mów :P Nooną Ty???? A co ma biedny Konat powiedzieć...... Po za tym uważaj, bo jak Konat sprzeda idolka to kaplica............. A Konat napluła na kooka więc nie radzę się ślinić :P:P

A zupełnie serio... mhhhh powinnaś się cieszyć, że dla Jina nie jesteś noona... albo RM.......... To powód do prawdziwej radości :) :)

Co do dram to każdy ma swoje typy..... ponoć królem sprzedaży są kopytka.... ale mi najlepiej podchodzą dramy od Mizuki.... jak ona mi coś sprzeda to trudno się oderwać.... ale to zależy na co masz ochotę i co lubisz..... A po starsze klasyki sięgasz? BOF? HYD? A może podasz ulubionego aktora?

Ach zaspamowałam Cię.... ja i mój kaczy kuper........... witamy serdecznie :) :)

Ciiii więc o noonie nie było mowy,ale ma to swoje plusu prawda więc nie narzekam haha :rolly:
Jasne że oglądam klasyki te wymienione przez Ciebie to jedne z moich pierwszych azjatyckich dram na koncie.

Co do ulubionego aktora bardzo bardzo jest to ciężki wybór więc napiszę moją świętą czwórkę jak na razie i na koreańców padło no nic nie poradzę xD to tak Park Shi Hoo :fav: ,Lee Jong Suk,Ji Chang Wook,Yoo Seung Ho noo to było trudne wyzwanie.
Wspomnę że z japońskich bardzo cenie sobie Ogórka (Shun Oguri).

Dziękuję za powitanie :mrgreen: :mrgreen:

Wróć do „Kilka słów o sobie”