HE MAN o sobie...

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
HE MAN
Już poznaję aktorów ^^"

HE MAN o sobie...

Postautor: HE MAN » 28 sie 2006

Witam wszystkich serdecznie. Moje przybycie na te forum zależne było od przeczytania wzmianki o nim, gdzieś w dalekiej przeszłości (nie pytajcie proszę gdzie i kiedy, bo w moim wieku mam prawo już mieć sklerozę). A że bardzo podoba mi się pomysł promowania seriali azjatyckich, to taki diabelski plan wpadł mi do głowy, co by Was odwiedzić i grzecznie się przywitać, a w przyszłości (niedalekiej mam nadzieję) podzielić się z Wami moimi uwagami dotyczącymi dram.

Jak już pewnie niektórzy zdążyli przeczytać z mojego profilu, przybywam do Was z dalekiej krainy, a dokładnie z nad rzeki skutej lodem, gdzie raczej nikt nie ma odwagi się pokazywać. Mam lat parę, a seriale azjatyckie oglądam od niedawna.

To by było na tyle jak na początek. Jeszcze raz witam serdecznie i pozdrawiam. :papa:

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 28 sie 2006

Rzeka skuta lodem...lat parę...i zonk ^^ Dodaj jeszcze wskazówkę dotyczącą swego imienia i będzie super :] Oczywiscie żartuję -...-

Jest mi szalenie miło powitać Cię na tym wspaniałym forum ... druga myśl, która się przebija przez me zwoje mózgowe to postuj ile dusza wlezie, ale to już lekko oklepane stwierdzenie ... baw się dobrze, ech nie, nie... to może tak : częstuj się śmiało wypowiedziami, dram próbuj sporo, nawet w nadmiarze, a postami zasypuj nas bez liku byśmy mogli wspólnie poszerzać swe zainteresowania ... uff, też mi coś tu nie pasuje, ale musi zostać, bo nadmiar mej weny opuścił mnie przed niecałą godziną :(
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Postautor: Gwiazdeczka » 29 sie 2006

gdyz nie posiadam w tej chwili zadnej weny tak jak marta skromnie napisze WITAJ!! Baw sie dobrze! Wpadaj Czesto! I jakbys czegos poszukiwala z dram czy filmow to w dziale poszukuje jest topic Trade/Wymiana

Mozesz tam znalesc cos dla siebie ^_^

Jeszcze raz witam!
[img]http://img.photobucket.com/albums/v508/Etolie/Bannery%20i%20avatary/kamya.jpg[/img]
cr:cyndesign i ojou
Awatar użytkownika
HE MAN
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: HE MAN » 29 sie 2006

Dzięki Wam za przywitanie, zaglądać na pewno będę pisać też, ale póki co jestem na etapie przebijania się przez tę imponująco dużą ilość postów :)

Pozdrawiam serdecznie :)

@ martulex: "A imię jego było 40 i 4..." Albo jakoś tak to szło. ;) 8)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 29 sie 2006

Profeta pisze:Dzięki Wam za przywitanie, zaglądać na pewno będę pisać też, ale póki co jestem na etapie przebijania się przez tę imponująco dużą ilość postów :)

No wiesz, staramy się jak możemy XD
Ja takze witam^_^
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 29 sie 2006

witam i ja!
no coz, po powrocie z gdanska, wreszcie cos moge zaczac pisac :P
si oretachi wa itsudemo! mam nadzieje ze tak bedzie :P
zuttio isshoni!
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 sie 2006

No coż... nie bylo mnie niecałe 2 dni i tutaj yle mnie mineło hehe...
W kazdym badz razie witam Cię serdecznie i mam nadzieję, że spodoba Ci się u nas i będziesz nas często odwiedzac...
Jasli chodzi o mnie ja zawsze chętnie poczytam wczelkie uwagi i zdania na temat dramek itp ;D
Podsumowując - Witaj i czuj się jak w domu ;)

PS.
Profeta pisze:"A imię jego było 40 i 4..." Albo jakoś tak to szło. ;) 8)

Z czego to jest ? bo znam to, a nie mogę sobie przypomniec xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 30 sie 2006

To chyba Dziady czII, by Narodowy Wieszcz, ale maura dawno była i moge się mylić^^*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Aaa... no faktycznie to z Dziadow bylo (a nawet jak nie z dziadow to na pewno z jakiejs takiej lektury... blah xP).
Dzieki Elizo ;)
(mi sie wydawalo ze to z jakiegos filmy czy ksiazki fantasy... a tu dziady... hahaha xP)
Awatar użytkownika
HE MAN
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: HE MAN » 30 sie 2006

Hehe. Na to wyjdzie, że HE MAN zajmować się będzie odświerzaniem Waszej wiedzy :P

Żartuję oczywiście. A forum mi się podoba, bardzo... Bardzo.... Bardzo...

No dobra dość tego podlizywania się ;) :lol:
[i][size=59]Witam i pozdrawiam[/size][/i]
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 30 sie 2006

Też chciałam się przywitać :D

Devi - z Dziadów, ale nie 2 a 3 części, a konkretnie z Widzenia Księdza Piotra bodajże :P (matura w tym roku ^^')
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Ayako... ja tez mialam mature w tym roku hehe... ale jesli chodzi o mnie to wiedza szkolna ulatnia sie z mojej glowy bardzo szybko :P
Preferuje system 3Z (zakuc, zaliczyc, zapomniec).
Chociaz nie... ja to chetnie bym inny system wziela pod uwage ale moj umysl sie na to nie zgadza xP
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 30 sie 2006

no mój umysł też nie najlepiej znosi naukę, ale to akurat zapamiętałam, gorzej z historią... ^^'
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
HE MAN
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: HE MAN » 30 sie 2006

Historia na maturę? Brr, lubię historię, ale tylko czytać, nie zakuwać. Moim przedmiotem była biologia, ale to już troszkę czasu minęło... Potem było zapominanie przy czymś mocniejszym :drink: :drink:
[i][size=59]Witam i pozdrawiam[/size][/i]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hahaha, ja tez zdawalam historie xP
Szczerze mowiac... nie uczylam sie jej zbytnio... po prostu chcialam zaliczyc te minimalne 30 % i miec to z glowy xP
Ale tak na dobra sprawe mysle ze wyszlo mi to na dobre... bo z wiedzy ksiazkowej to na maturze niewiele bylo... pamietam przeklenstwa kolezanek ktore zakuwaly historie a pozniej sie okazalo ze im sie to na niewiele zdalo... ^^'

Wróć do „Kilka słów o sobie”