Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Witam :)

Postautor: czerteziki » 24 wrz 2006

Hej :) Trafiłam tu gdyz ostanio po namowie koleżanki obejrzałam moja pierwsza w życiu drame tzn "Mars" i strasznie mi się podobała. Później ta sama osóbka namówiła mne na kolejna czyli na Hane "Hana Yori Dango" dalej juz nie trzeba było mnie namawiać ... siegnęłam po reszte więc obejrzałam "Full house", którym się zawiodłam.... bo po 8 odcinkach dalej wszystkie były identyczne .. następnie dorwałam film "Innocents steps" i odfrunęłam... między czasie dotarłam do połowy sammer snow ale jakoś tak nie mogę się zebrać by obejrzec do końca.. nio i dwa dni temu skończyłam oglądac My Girl :) Ojjj ta muzyka w ogóle świetna drama .... :) Wtedy pomyślałam, że warto by było znaleść jakieś miejsce gdzie można by było się wymieniać wrażeniami po obejrzanych filmach i dramach... wlazłam na d-addicts dorwałam tam jakiś Polski topic i znalazłam linka do tego forumka:) Obcowanie w takich miejscach nie jest mi obce gdyż uwielbiam mange anime i także od pół roku forumuje się w tamtej tematyce :P Mam nadzieję, że panuje tu miła atmosfera i pomożecie mi dokonywac wyboru w oglądaniu następnych dram i filmów azjatyckich :) Uprzedzam że najbardziej lubię komedie romantyczne proszę mnie za to nie zlinczować :P

Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 24 wrz 2006

CZeść^^
No pewnie, ze panuje tu przeabsolutnie miła atmosfera^^
Mam jeszcze tylko pytanko: skąd jestś? Bo jak gdzieś blisko, to zawsze można jakąś dramową wymianę urządzić^^
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 24 wrz 2006

Witaj^^
Nie masz się co martwić bo wszyscy tutaj są przemili i przesympatyczni
*LJ* Last*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 24 wrz 2006

Witam serdecznie :)
Oczywiście, popieram słowa Yumi :P Ale myślę, że sama się o tym niedługo przekonasz :)
Pytalaś się o jakies komedie romantyczne... hmm... na pewno My Name is Kim Sam Soon ! To jest drama, którą zazwyczaj polecam jako pierwszą :)
Drugą dramą jaką mogłabym Ci polecic jest Delightful Girl Choon Hyang ... drama jest tych samych twórców co My Girl .
[spoiler2=spojlerek do My Girl] ponadto ta wnuczka którą znalezli na koncu My Girl to jest główna bohaterka z Delightful Girl... innymi słowy to małrzenstwo ktore tam bylo na koncu pokazane to glowni bohaterowie z DGCH :P [/spoiler2]
Ogólnie jest to moja ulubiona drama ale wiem, ze nie wszystkim się podoba - zreszta polecam przejrzenie tematów i komentarzy na temat tych dram (tylko uwaga na spojlery xP).
Jedno moge powiedziec na pewno - mimika i gra aktora grajacego role główną (Jea Hee) jest świetna... i do tego on ogólnie jest wspaniały xP

Ah, dobra, rozpisalam się... w kazdym badz razie ja polecam te dwie dramki :)
(tyle ze to sa komedie romantyczne + dramat... bo tak bywa w wiekszosci przypadkow. My Girl zreszta tez takie bylo wiec nie powinno byc problemu xP)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

:) Napewno sobie ściągnę Delightful Girl Choon Hyang bo skoro jest twórców My girl :) to myśle, że mnie nie zawiodą :) Yumi juz Cię lubię za Twojego avka i to co masz w podpisie :P A co do My Name is Kim Sam Soon to ściągnęłam już sobie pierwszy odcinek ale cosik aktorka mi się nie podoba i nie moge się przekonać coprawda oglądałam już urywki i motyw ciasta mi się podobał może musze sie przegryść jesli chodzi o tą drme.. narazie myśle o Milioners first love bo na jednej ze stronek strasznie polecają...
Nio wkońcu zrobiłam sobie jakiegoś avcia ;) odrazu to lepiej wygląda ale chyba musze jeszcze z my girl coś wciapać w swój opis :P
A tak w ogóle czytam posty i widzę, że nie tylko ja na tym forum lubię sm :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 24 wrz 2006

Czesc witam serdecznie mam nadzieje ze ci sie tu podoba =] Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hmm... aktorka grajaca w Kim Sam Soon mi sie tez niebardzo podoba ale mimo to ją lubie :).
Co do Milionaire 1st love to ja tez polecam... bardzo fajny film (choc moze nie ma oryginalnej fabuły bo przypomina bardzo film z Mandy Moore pt. "Szkoła uczuc" - niebardzo pamietam jaki angielski tytul tego byl).
Tak czy inaczej filmik mi się podobał... gra tam właśnie Hyun Bin... a poza tym moje kochane DBSK spiewalo piosenki do tego filmu xP
Jesli chodzi o filmy to jeszcze Temptation of Wolves bardzo mi się podobalo ^^
(wiecej sobie jakos nie moge przypomniec... ale jakby co to dam znac xP)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 24 wrz 2006

WITAM WITAM :D
Widzę, że też z Łodzi jesteś :D
Też lubię mangę i anime i dlatego sięgnęłam po Marsa, a dalej to już poszło...

Jeśli chodzi o komedie romantyczne to osobiście uwielbiam Devil beside You [produkcja tajwańska], It started with a kiss też jest fajne... [jakby co służę epizodami :D ]
No i teraz leci Smiling Pasta, które też mnie strasznie wciągło...

A z koreańskich do tego co już było wymienione dorzuciłabym Snow White
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

O jak miło to myśle że uśmiechnę sie do Ciebie :) HIhihih
Obrazek
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 24 wrz 2006

hello^^
kolejna osoba z Łodzi, jak miło^^
Łódź i Wawa opanowały to forum! hahahaha
ogolnie to ja wole produkcje jp i takie sciagam, nie pamietam kiedy zessalam cos koreanskiego, ale nie mowie tym produkcja nie!
bardzo cenie Jang Na Ra za jej bright girls success!

baw sie u nas dobrze
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Jednak się pzremogłam... pierwszy odcinek Kim.. za mną.. czym prędzej zassysam następny :P
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 24 wrz 2006

czerteziki pisze:O jak miło to myśle że uśmiechnę sie do Ciebie :) HIhihih

Nie ma sprawy :)

A Kim Sam Soon się świetnie ogląda [nawet sesja dzięki tej dramie wydawała się jakaś taka weselsza :o ] , więc życzę miłego dalszego oglądania ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hehe, to dobrze :)
Ja już z doświadczenia wiem, że nie ma co się kierowac wygladem aktorow bo juz pare razy zdarzylo mi się, że aktorzy mi się kompletnie nie podobali za to drama przypadła mi do gustu :)
Nie ma też co rezygnowac po 1 odcinku... przynajmniej jesli o mnie chodzi... bo nie raz mi się zdazylo ze mnie wciagnelo po 3... a nawet 5 odcinku xP (chociaż jesli chodzi o It started with a kiss to mnie wciagnela dopiero przy 2 ostatnich odcinkach heheh... ale jak juz zaczelam ogladac to chcialam to skonczyc - tak juz mam :P).

A wlasnie, czerteziki, masz moze jakies ulubione azjatyckie zespoly badz wokalistow/wokalistki ? :)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Nie wiesz .. stosunkowo nie dawno zaczelam sie tym interesowac tzn koło maja .. tzn czytaj zamiast uczyc sie do egzaminów sciagałam Hane .. nio i tak mnie to wciagnelo ze dalej sie borykam z tym egzaminem... Bardzo polubiłam muzyke My girli full house... ale nie wpadłam jeszcze na to by poszukac cos wiecej tworcow sciezki dzwiekowej dram.... Planetarium dramyyy.. Bardzo tez lubie muzyke z anime np muzyka do openingu This beautiuf and ugly world.... Wczesniej namietnie słuchałam ost do Marsa.... i FY .. ale np terazmam fiola na punkcie muzyki do piratow.. to juz amerykanska produkcjia... albo nightwish... słucham kazdej muzyki moze wlasnie wy mi polecicie cos fajniusienkiego :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Haha... a z animców to oglądalaś może one piece (ja nie ogladalam ale moj ukochany zespol nagrywal do tego opening chyba xP).
Wiesz... ja tutaj niebardzo obiektywna jestem bo ja uwielbiam moje kochane szyneczki i tyle...
Zazwyczaj jak coś lubie to konkretną piosenkę po prostu... :)
No ale np. ostatnimi czasy przypadły mi do gustu piosenki Se7en'a
(tutaj link to piosenki Passion na youtube http://www.youtube.com/watch?v=54zfljVkZuY ).
Poza nim to jeszcze piosenki Alana Luo lubie...
(to akurat jest gosc z tajwanu... wiec jesli nie jestes przyzwyczajona do tego jezyka to moze smiesznie brzmiec... przyzajmniej ja tak mialam. w kazdym badz razie to link do jednej z jego piosenek http://www.youtube.com/watch?v=98IwGTtzXrU )
Hmm... jak narazie podałam samych facetów to teraz może babke jakas hehe. Padnie na Jang Ri In - młodziutka chinka ktora niedawno zadebiutowała - uwazam ze ma swietny głos. Linki do jej 2 piosenek znajdziesz w tym temacie http://dokidoki.pl/forum/v ... .php?t=516 (polecam również do obejrzenia 2 częsciowy teledysk ;_; )

kurcze... troche by się znalazło do wymieniania no ale coz... trzeba stopniowo poznawac xP

Wspominałam jeszcze o Szynkach... (ha, mozna bylo pomyslec, ze o nich zapomnialam xP)
Oczywiscie Szynki to zespol Dong Bang Shin Ki (spotykany też pod innymi nazwami... ogólne info o nich możesz zobaczyc w tym temacie http://dokidoki.pl/forum/v ... .php?t=462
(no i oczywiscie tak jak w pszypadku poprzednich dwóch podaje link na youtube http://www.youtube.com/watch?v=UDITeXObEjE
a, ze to moj ukochany zespol to podam i do drugiej piosenki http://www.youtube.com/watch?v=xz3l_eXTlsI :P)

To tyle... mam nadzieje, że coś z tego Ci się spodoba... ale myślę, że inni polecą Ci jeszcze wiele ciekawych zespolow/wokalistow hehe ;D

Wróć do „Kilka słów o sobie”