Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 24 wrz 2006

Powodzenia z tymi pozostałościami sesyjnymi! [a właściwie to co studjujesz??]

A jeśli chodzi o muzykę to zależy co najbardziej lubisz: pop, rock, hip-hop czy jeszcze coś innego...
Bo obawiam się, że moja lista mogłaby być nieco przydługa, a przez to nudna... ^^ [bo ja generalnie mam problem z robieniem krótkich list, bo zawsze mi się wydaje, że coś pominęłam o.O]

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 24 wrz 2006

Hehe... właśnie dlatego ja sie starałam ograniczac xP
(i tak mi dobrze poszło... ograniczyłam sie do jakis ok 6 piosenek na początek xP).
A właśnie... czerteziki, pisałaś, że sluchałas namiętnie OST z Marsa ? oj tak... rozumiem Cię... uwielbiam opening *-* Niestety ciężko znaleźc coś tego wykonawcy _^_ W sumie słyszalam tylko 2 jego piosenki xP (właśnie jedną z openingu marsa i drugą w jakims fanowskim teledysku DBSK... niestey nie udalo mi się owej piosenki nigdzie znalezc :P).
Ja ogólnie mam tak, że po obejrzeniu dramy przchodze przez faze słuchania ściezki dzwiekowej ale chyba nie jestem w tym odosobniona ? :)
Aha... czerteziki.. wspominałaś o Milionaire 1st love, ze chcesz obejrzec - juz mowilam ze polecam ale dodam jeszcze, ze film ma na prawde dobra sciezke dzwiekowa wg mnie (tutaj jestem obiektywna bo pokochalam piosenke stamtad zanim jeszcze sie dowiedzialam o DBSK... xP)
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Post autor: Katimon » 24 wrz 2006

witaj w srod nas!!!

atmosfera napewno sie nie zawiedziesz do niedawna to ja bylam ta nowa i przyjeli mnie naprawde sympatycznie...i mimo iz bywam zadko na forum to nikt mnie nie gani za to:]<no nie jest taki jeden diabelek ktory nademna wisi a mianowicie moja kofana dev>...
co do dramy to nie mam co ci polecac bo widze ze moja ulubiona juz obejzalas a mianowicie mars :]
widze ze masz podobny gust do mnie wiec polece ci pierwsza drame jak ja obejrzalam czyli My Name is Kim Sam Soon drama w twoim klimacie :]....
co do muzyki polecam szynki...to znaczy dang bang shi ki:P a pierwszy rzut polecam rising sun oczywiscie z teledyskiem odrazu....bo jak zobaczysz wizualnie odrazu sie zakochasz...z zarabistym Hero slodziutkim maxie....szalowym U-konwie zniewalajacym xiachu i w zarabistym glosie mickiego:P...kazdy ma jakis atut i napewno ty znajdziesz swojego ulubienca....
oczywiscie nie tylko jedna ta piosenka jest fajna...polecam tez my destiny, Beautiful Life, My Little Princess...te piosenki sa w romantycznym nastroju napewno ci se spodobaja....
jak bedziesz miala klopot ze sciagnieciem to zglos sie do mnie ...to wysle ci je:]
co do mangi i anime to mam sporom kolekcje i wiedze wiec tez mozesz sie do mnie zglosic:]
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 24 wrz 2006

Devil podobała mi się wszystkie prócz pierwszej.. Ja tez zawsze mam tak ze choruje na osty po obejrzeniu dramy.. przypominam sobie przy nich scenyz odcinkow i w ogole... Muzyki słucham praktycznie kazdej zalezy co akurat mi wpadnie wucho :P nie lubei tylko zza bardzo hip-hopu...
Studjuje sobie a boje sie ze niedługo urzyje czasu pzreszłego tzn(studiowałam :( ) filologie polska na UŁ .. i mecze sie z pierwszym rokiem :( Echhh ciezkie to zycie zaka :( A studiowany kierunek bynajmniej nie swiadczy o tym ze bledow nie robie :P Szczegolnie tych ortograficznych... A co do waszych kolekcji dram mhh :) Jak miło :P <patrzy łakomym wzrokiem na posty powyżej>

Własnie obejrzałam Milionears First Love i wysmarkałam pół rolki recznikow kuchennych :( Echh to miało byc cos optymistycznego co podniesie mnie na duchu pzred jutzrejszymi wynikami z poprawki....

CHILMA a Ty cio studiujesz?
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 24 wrz 2006

i ja sie przywitam ^____^

kurcze, czy nikt tu nie slucha jakiejs mrocznej muzyki??? ;)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 24 wrz 2006

To zależy co uważasz zamroczna ja lubie naightwisha i jedna z płytek Theriona.... Ale takze i mnostwo innej muzyki weic trudno za mna nadazyc....
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 24 wrz 2006

mroczna to szerokie pojecie :P :P no nie wiem jakis gothic, darkwave, metal costam... ;)
Awatar użytkownika
HE MAN
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: HE MAN » 24 wrz 2006

aurora pisze:i ja sie przywitam ^____^

kurcze, czy nikt tu nie slucha jakiejs mrocznej muzyki??? ;)
Tak, są i tacy którzy słuchają. Niejaki Profeta przykładowo ;)

A i wypada się przywitać. Ja tu też od niedawna miejsce grzeję, więc tym bardziej miło mi, że mogę się przywitać. :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 24 wrz 2006

Hehe, to sie ciesze, ze sie wiekszosc podobalo (ta pierwsza to chyba se7en byl ? :P).
No coż... Milionaire 1st love to nie jest ewidentnie wesoły film... myslalam, ze o tym wiesz bo bym Cie ostrzegla xP

PS. Czerteziki, błagam, tylko nie devil... nie jestem aż taka straszna jak to Katimon twierdzi hahah xP
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 25 wrz 2006

sorrlki nie zuważyłam braku "l" Mam nadzieje ze mi wynaczysz :P
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 25 wrz 2006

A ja sobie studjuję stosunki międzynarodowe na UŁ [za tydzień zacznę mój 3 roczek ^^]... Mam nadzieję, że twoja poprawka dobrze poszła...

Taak opening z Marsa jest cudny *.*, a śpiewa go Alan Kuo i jakby ktoś chciał to gdzieś powinnam mieć jego cały album, więc mogę poszukać i zauploadować jakby ktoś chciał

No dobra więc postaram się teraz kilka linków wkleić do Youtube jeśli o muzykę chodzi:
Younha [ostatnio mnie zauroczyła swoim głosem i pianinem ^^] [a to jest chyba jej najładniejszy teledysk do Yubikiri]
Schizo [mój ukochany k-rock band ^^]
Buzz [wokalista ma bardzo ładny głos, a ten teledysk to jeden z moich ulubionych]
Arashi
Yida Huang [to jest opening z Devil beside You, choć scen z dramy w tym mv nie ma]
No i wypadało by jeszcze napisać, że KAT-TUN ^^

Jakby coś ci się spodobało to mów, to zauploaduje cały singiel czy tam album :) [OMG udało mi się jakoś tą listę ograniczyć]
[Okej bo ten post robi się strasznie długi o.O]
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 25 wrz 2006

Też chcę się przywitać. Miło, że jest tu coraz więcej osób. Mam nadzieję, że będzie Ci tu dobrze i chyba zdążyłaś już zauważyć, iż wszyscy są tu mili i przyjaźni ;)

Co do filmów to polecam "Il Mare", "...ing", "The classic"...
A dramy to przede wszystkim "Kim Sam Soon", "Delightful Girl Choon Hyang", koniecznie "Goong" (wszyscy o nim zapomnieli :/), a z jap. to obowiązkowo "Nobuta wo Produce", "Kimi wa Petto" i "Gokusen", a i jeszcze "1 Litre of tears" ale to jest strasznie smutne, ale mimo wszystko piękne i warte obejżenia :)

A z muzyki to oczywiście Se7ena (moją miłość :P) ale może nie Passion, ale Come back to me 2
I Know
nowy I Wanna...

SS501 Snow Prince
Warning

Rain Move On
Panatech
I Do

oczywiści DBSK, The TRAX (krock), Fly To The Sky, Golf & Mike, Arashi, Kanjani8, NewS, KAT-TUN, TOKIO, Jay Chou, Jolin Tsai... Dużo by można wymieniać z czasem na pewno poznasz mnustwo wykonawców (a i gust muzyczny pod wpływem kpopu i jpopu myślę, że Ci się zmieni... nigdy bym nie przypuszczała, ze będę go słuchać ^^')
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 25 wrz 2006

Jak zwykle spóźniona, ale ja również witam serdecznie :) Jestem pewna, że się tu będziesz cudownie czuła, bo mimo, iż sama nie mam czasu za często postować, to są tu sami przemili ludzie, którzy już o to zadbają ^^
A ja w miarę możliwości też chętnie służę pomocą, więc jeśli tylko czegoś szukasz / potrzebujesz to daj znać :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 25 wrz 2006

Nie no oczywiscie nie ma sprawy, czerteziki... czesto mi "l" dorzucaja... no ale tak na dobra srawe "devi" jest od mojego staaaarego nicku ktory "devil" zawieral w sobie wiec sie nie dziwie, ze mi to "l" dopisują xP (aczkolwiek nie przepadam za tym xP).

CHILMA - masz album Alana *-* <Devi pokazuje swój szeroki uśmiech> xP

Haha, ja czuje, że też skozystam z tego co wy polecacie... (a szeczegolnie jesli chodzi o SS501 bo tak sie zbieram do tego i nie moge... xP)

Do tego przyłączam się jeszcze do ayako - "Il mare" trzeba obejrzec :) I jeszcze mi się przypomniało o "Dady Long Legs". Też przyjemny film (aczkolwiek smutny)... hmm... kurcze jeszcze jakies filmy byly ktore mi sie podobaly ale... no zacmienie umyslu mam (bo pewnie o "Temptation of wolves" to mówiłam, nie ? ^^').
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 25 wrz 2006

CHILMA ten pierwszy teledysk i w ogóle muzyka bardzio mi się podoba :) Badzi badzio.... Drugi mhh kompletnie nie mój klimat.... mówie o Schizo... następny trzeci tez mi się podoba... Czwarty jest taki sobie ... piąty nie fajny... a nr 6 tez mnie ni epowaliło :)
Co do poprawki to dzisiaj były wyniki i zalizcyłam :) :victory: wiec mozna owiedziec ze jestem na 2 roku no prawie :P

Witam ayako.... co do tych filmow to sporo o nich slyszalam a to znak ze trza je obejrzec napewno to zrobie ;) :) Kim Sam Soon właśnie oglądam tzn skończyła 2 odcinek i mam przerwe bo do fryca idę :P Motyw wyplucia ryżu był bombowy.. naprawde .... A ta matka.. ło matko ja chyab bym, w końcu oddała :P
A reszte tram ustawie w kolejce :) te które podałas bo generalnie pokrywaja sie z tymi co podali inni :P
A co do Twoich linków to pierwszy nawet... nie najgorszy ale chyab ogolnie grupa Se7ena nie przypadła mi do gustu.... SS501 tez jakos do mnie nie przemawia... wiem wybredna jestem.... Nioja to czasmi jak obejrze drame to dopiero sie przekonuje do muzyki :P
ODPOWIEDZ