Witam :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 28 wrz 2006

to ładuję na YSI, ale to troszkę potrwa. Myślę, że wieczorem powinny już być gotowe linki to gdzieś tu je wrzucę :)

Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Re: Witam :)

Post autor: czerteziki » 17 lut 2015

No nie... normalnie umarłam z wrażenia... mój stary stary temat..... ile to już czasu minęło... ponad 8 lat :confused: ..... wow!

Ale z ekipy witającej nikogo już nie ma :( A dramki... klasyka gatunku :P Hihihi jeszcze może gdzieś są....
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 17 lut 2015

Eliza nie często, ale wpada, bo widuję ją czasem jak się na żółto świeci :D :D :D
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 25 lut 2015

:) Mam mały problem... nie wiem co wybrać... Ogłaszam konkurs na najciekawsza propozycję dramową do obejrzenia dla mnie..... Najlepiej akcja lub komedia błagam... bez wiadra łez... :wow:
Najlepiej k-drama lub Tajwan Japonia jakoś mnie nie powala...
Awatar użytkownika
Volli
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Volli » 26 lut 2015

A ha ha ha ha widziałam na czacie że decyzja padła na 1997... Słusznie... To rzutem na taśmę będzie pewnie 1994 :D chociaż proponowałabym między tymi dwiema dramami jednak pewien odstęp, bo można skrzywdzić jedną lub drugą.... ha ha ha może jeszcze dorzucę ... King of Dramas (Shiwon w swojej najlepszej roli :fav:) albo History of the Salary Man (Jesus Christmas! :D :D :D )

Z akcji - ponawiam - Healer, potem Bad Guys (nie Bad Guy - Bad Guy jest cudowna ale to dramat raczej), White Christmas (chyba można to tak zaklasyfikować), Special Affairs Team TEN...

A jeśli pamiętasz tylko drewniane kissy sprzed kilku lat w k-dramie to polecam I Need Romance... ale UWAGA - tylko I Need Romance 1. Dwie późniejsze dramy pod tym samym tytułem zanudziły mnie prawie na śmierć.
ODPOWIEDZ