witam =^_^=

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

witam =^_^=

Postautor: Karin » 13 paź 2006

Ohayo!!

Na to forum trafilam zupelnie przypadkiem, a moja facynacja jdrama zaczela sie calkiem niedawno xD zarazila mnie tym kumpela z japonistyki. Ogólnie mówiąc mangą i anime interesowałam się już w wieku szczenięcym (jeśli te liche 8 lat można nazwać wiekiem szczenięcym ;) )
na początek z jdrama obejrzałam "Gokusen" i normalnie w tym sie zakochalam :D kumpela pozyczyla mi tez jeszcze "Moon child", "Gohatto", "Hana bi" ale... płyta sie nie chciala czytać!!! @_@
przechodze wlasnie facynacja Matsumoto Jun <mrauuu>
a ja tu gadu gadu i sie nie przedstawilam, sorx ;D
Jestem Karin (real name -> Karolina) i wlasnie skromnie zaczynam 3 rok ASP na wydziale Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie :) i naprawde lubie te studia :) a z hobbby to mam: sporty (jazda konna, windsurfing, pływanie, rowery, Batto-do Toyama Ryu-> Szkoła Samurajów ;) ), spanie, spanie i jeszcze raz spanie ;D, książki, mazanie na roznych papierkach, no i sny o pieknych skosnookich ludkach ;)

Miło mi was poznać!! <ukłon>
=^w^=

Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Postautor: Katimon » 13 paź 2006

Witam serdecznie..napewno ci sie u nas spodoba...
Napewno znajdziesz tu wiele ciekawych temoato ktore beda cie interesowac...
Jezeli bedziesz miala z czyms problem to wal smialo ludzie sa naprawde mili i chetni do pomocy:P
Ja osobiscie polece ci mja ulubiona drame czyli Mars...
Co do muzyki to polecam szalowe spocone tyleczki czyli Dang Bang Shi Ki-czyli Hero,U-know,Max,Xiach i Micky..
Zycze dobrej zabawy:]
''Tam gdzie jestes ty tam bede i ja...czyli tam gdzie spotkaja sie nasze marzenie''
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 13 paź 2006

Cześć :D
Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła i duuużo postów pisała :P
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 13 paź 2006

Ja również witam^_________^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 13 paź 2006

Milusi ^^

Dołączam do gronka witających i od siebie dodaję, że szalenie Ci zazdroszczę...

Battodo toyama-ryu, kiedyś przechodziłam na punkcie tej sztuki wielką fascynację (dążność do samodoskonalenia zawsze jest w cenie), lecz lokalizacja mego domostwa nie pozwalała mi na rozwinięcie skrzydeł. Masz ogromne szęście, że mieszkasz w Wawie :] Po dawnym, dość przelotnym hobby pozostała mi tylko przepiękna katana, którą dostałam od wujka :( Wyeksponowałam ją w swym pokoju jako symbol mej porażki nad tą sztuką...nie no nie jest tak źle, ale rozwijanie się na różnych płaszczyznach jest szalenie interesujące :P

A schodząc na właściwe tory...pisz o wszystkim i pytaj śmiało :]
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Postautor: Shina » 13 paź 2006

witam serdecznie :DDDDD
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 13 paź 2006

Witaj!! :D Kolejna osoba ze stolicy, ależ wam tam fajnie! T_T Niemniej jednak baw się superaśnie, oglądaj ile wlezie i nie szczędź śliny na ślinienie się do azjatów :D

Pozdrawiam^^
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
AhMon^^
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: AhMon^^ » 13 paź 2006

witam... btw czy ty kilka lat temu nie byłaś w Trójmiescie? :>
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 13 paź 2006

Ha! Witaj!
O ile nie mam zielonego pojecia co to jest Batto-do Toyama Ryu (pierwszy raz to slysze - przynajmniej sie czegos dowiedzialm przy okazji) to jazde konna uwielbiam... i inne sporty tez ;D
Jak Katimon mowi, jesli masz problemy to pytaj smialo, chetnie Ci pomozemy (tj. glupio mi mowic za innych ale z doswiadczenia wiem, ze tutaj jest pelno dobrych duszyczek ktore chetnie pomagaja xP).
Ja oczywiscie tez przylaczam sie do polecenie DBSK (Katimon, jakie spocone tyleczki ? ty to zawsze o tych tylkach tylko zboczencu ! xP).
No... i przede wszystkim polecam Ci obejrzec jakas koreanska drame (bo chyba narazie tylko japonskie widzialas?).
No... i to tyle chyba... milego postowania i w ogole... ;D
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

ojej, dziekuje, dziekuje za tak miłe słowa!!! :D i będę pamiętała <3

@martulex-> o! jaki ten swiat mały!!! :o w battodo prawie bez zmian ;) sensei jak zwykle dużo mówi, Michał męczy nas swoją kihonmanią i to samo Kuba ^^"

@katimon-> Mars... mam w wersji papierowej i uwielbiam ten komiks *___* slyszalam ze jest jdrama o tym samym tytule... musze koniecznie sciagnac <3

@AhMoon-> w 3miescie? >.> co prawda pare razy byłam, ale... pewnie nie skojarzysz mnie z nikim :) ;)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Karin - jesli chodzi o marsa to jest to drama Tajwanska akurat, nie japonska :) (no chyba, ze ja o czyms nie wiem ? :P)
No i wlasnie cos o czym zapomnialam - Asu... Wawa moze duza, moze duzo fanow azjatyckich produkcji.. a ja i tak znam z tej grupy tylko Katimona xP
Jeszcze co do Marsa znowu to... hmm...nie czytalam mangi i nie wiem czy wiele sie rozni ale mi osobiscie drama tez sie podobala :)
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 13 paź 2006

Noo.. bo nasza Szynka jest za bardzo szynkami zajęta żeby latać po Wawie heheh ^^
Hmm.. swoją drogą kiedyś musimy zrobić forumowy zjazd :D
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

wspaniały pomysł! ;) przy okazji bym pożyczyła od was dramy ktore macie już na twardym dysku lub płytkach :D moja kumpela (też z battodo) byłaby równia jak ja zachwycona możliwością obejrzenia jdram lub innych dram ^^ oczywiście o ile można tak zrobić ;)
[img]http://img.photobucket.com/albums/v294/misskarina/2-1.jpg[/img]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Karin, a w jakiej dzielnicy wawy mieszkasz ? Bo do podrzucenia plyt to nawet zjazd nie potrzebny... xP
Zawsze Ci moge cos podrzucic... duzo tego nie mam ale moze cos Cie zainteresuje :P
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 14 paź 2006

Mhhh witam :) Ja przedewszystkim prponuje cos z koreańskich dram które poprostu kocham :P Wrauuu np obejrz sobie takiego Goonga :P Zyć nie umierać i za rzadne skarby nie odchodzić od kompa :P Bo naprawde aż nei można sie oderwac.. ja niestety sciaglam wszystkie na raz i pozniej zamiast sie uczyc.. a moze jeszcze jeden ep..... trzeba sciagac po jednym bo tak brak sciagnietego ep sprawia ze sila rzeczy bedziesz musiala sie oderwac od monitora :P A i proponuje jeszcze Hane Yori dango.. tez genialna nio i Marsa jak powyzsi twierdxza to tez swietna dramka :P A po za tym to bywaj czesto i komentuj obejrzane dramy by uatwic innym podjecie decyzji ktore obejrzec :P
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”