Czesc piekne^____^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 18 paź 2006

Witam serdecznie ^^
Na widok avka może mnie dreszcze nie przeszły, ale generalnie mam złe skojarzenia ze strzykawkami o.O [taki uraz psychiczny]

W każdym bądź razie do zobaczenia gdzieś w przestrzeniach forum ^^

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 18 paź 2006

_________WITKA__________

Jak tylko widzę Twój avek wtłacza się w mą psychikę filmweb *__*

A poza tym będę monotonna i dodam, żebyś była baaardzo czynną uczestniczką naszego kochanego forum >>>___<<<
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 18 paź 2006

przycłączam się i do Asu i do Dev, bo marzę i o jednym i o drugim :P a właśnie Eliza mówiłaś, że kiedyś będziemy mogły iść razem na sushi.. mam nadzieję, ze się uda :)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 18 paź 2006

Jak dla mnie, możemy iść w każdej chwili^^
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 18 paź 2006

każdej chwili? :> ehhh szkoda że nie bede mogla wpasc ;]. moze ci co z kochanej stolicy są to byśmy zorganizowali wypad na sushi? x]
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 18 paź 2006

No to ja zapraszam wszystkich do siebie na Sylwestrowe Party ^^ Hahah XD wiem jestem nienormalna :) ale jak nam sie uda mieszkanko wykończyć to całe pienterko dla nas i można dramki do woli oglądać ^^ i zrobimy super żarełko hahah :lol: kto chce?
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 18 paź 2006

ja bym bardzo chciala =^^= tyle ze nie wiem co z jednym obozem sylwestrowym, wiec mój udział jest pod znakiem zapytania ^^'
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 18 paź 2006

A tam marudzisz ;> Nic nie jest ważniejsze od Sylwester Drama Party ;D Wszyscy są zaproszeni ;) a jak sie z Wawki i z Gdańska (i z Kraka and so on) zbierzecie razem to będzie weselej i może nawet taniej ;D hah!
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 18 paź 2006

witam serdecznie :DDDD twoj av mnie przeraza ><
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 18 paź 2006

Karin pisze:moze ci co z kochanej stolicy są to byśmy zorganizowali wypad na sushi? x]
Kurcze... Karin... nawet nie wiesz jak ja bym sie chetnie wybrala :/
Z Katimonem planujemy sie wybrac ale wlasciwie to sa dwie rzeczy:
Po pierwsze nie wiemy gdzie
po drugie nie wiemy czy nam to bedzie w ogole smakowac O.o
Asu pisze:A tam marudzisz ;> Nic nie jest ważniejsze od Sylwester Drama Party ;D Wszyscy są zaproszeni a jak sie z Wawki i z Gdańska (i z Kraka and so on) zbierzecie razem to będzie weselej i może nawet taniej ;D hah!
Buuu... akurat jak mnie nie bedzie to zapowiada sie tak pieknie... buuu :(
Ja sie tak nie bawie :(
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 19 paź 2006

Nie martw sie Dev, jak ja znam życie to skończy sie na tym, że nikt nie przyjedzie ^^' takie moje zakichane szczęście :D
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 19 paź 2006

Devi pisze: Kurcze... Karin... nawet nie wiesz jak ja bym sie chetnie wybrala :/
Z Katimonem planujemy sie wybrac ale wlasciwie to sa dwie rzeczy:
Po pierwsze nie wiemy gdzie
po drugie nie wiemy czy nam to bedzie w ogole smakowac O.o
Devi ja probowalam sushi w Galerii Mokotów, dobre nawet ;) jest tez restauracja sushi "Inaba" podobno dobre sushi serwują, ale sama nie wiem. Podaje jeszcze linka do I ;) http://www.inaba.com.pl/
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 19 paź 2006

O rany... ceny to zwalaja z nog hehe :)
Najtansze to sa te zestawy obiadowe chyba (Teishoku O.o) i Ramen... O.o
Kurcze... glupio tak wydac tyle kasy a pozniej stwierdzic, ze cos ci nie smakuje... ^^'
Ta restauracja inaba to calkiem przyjemnie wyglada...
Sama nie wiem... mam ochote sie wybrac ale troche sie tego boje... i przede wszystkim musialabym sie wreszcie zebrac >.<
Karin, czy jakby co to masz ochote ze mna i Katimonem sie wybrac ? (a moze jeszcze ktos z Wawy chetny?). Pytam tak narazie teoretycznie bo musialabym najpierw wygospodarowac sobie taki czas, w ktory na pewno by mi cos waznego nie wyskoczylo (te przygotowania do wyjazdu sa upierdliwe xP).
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 19 paź 2006

Devi pisze:O rany... ceny to zwalaja z nog hehe :)
Najtansze to sa te zestawy obiadowe chyba (Teishoku O.o) i Ramen... O.o
Kurcze... glupio tak wydac tyle kasy a pozniej stwierdzic, ze cos ci nie smakuje... ^^'
Ta restauracja inaba to calkiem przyjemnie wyglada...
Sama nie wiem... mam ochote sie wybrac ale troche sie tego boje... i przede wszystkim musialabym sie wreszcie zebrac >.<
Karin, czy jakby co to masz ochote ze mna i Katimonem sie wybrac ? (a moze jeszcze ktos z Wawy chetny?). Pytam tak narazie teoretycznie bo musialabym najpierw wygospodarowac sobie taki czas, w ktory na pewno by mi cos waznego nie wyskoczylo (te przygotowania do wyjazdu sa upierdliwe xP).
no ba, że mam ochotę!!! ^o^ tylko uprzedzam, że wolne to mam:wtorek od 16, sobotę od 15 i calutką niemal niedzielę (eh te studia... >_<)
a propo sushi czasem warto zaryzykować i spróbować ;) jak ja za pierwszym razem spróbowałam to na początku troszkę dziwnie mi smakowało, ale później już mi smakowało ^^ a od tamtej pory nie jadlam juz sushi... wlasnie ze wzgledu na cene..^^"
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 19 paź 2006

Haha... Karin... a myslisz ze jakby sie wzielo jedna porcje na wiecej niz jedna osobe to by sie nie czepiali ? xP
(zawsze bezpieczniej... a jak bedzie smakowac to mozna dokupic - lepsze to niz wyrzucic xP).
ODPOWIEDZ