Czesc piekne^____^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 19 paź 2006

jestem pewna ze nie beda sie czepiac ;) ja z kumplem wzielam małą porcję (12 sushi) i było spoko ;] cóż dla nich klient to pan, i nie mogą komentować naszego wyboru dania :V ;D

Awatar użytkownika
seph4

Post autor: seph4 » 29 paź 2006

Dziekuje za serdeczne przyjecie. Normalnie jestem zaskoczona jak tu jest czlowiek cieplo witany:P
Asu Martulex: Rzeczywiscie dobrze kojarzycie:filmweb. Swego czasu dodawalam do ich bazy seriale i filmy azjatyckie, ale ze pojawila sie na filmwebie Martulex to sobie darowałam:D
ayako pisze:seph4 cześć.. miło spotkać tu osobę z Krakowa
Huh..ja nie z Krakowa, ale ze spedzam tam kupe czasu wiec w "skad" dalam Kraków. Podobnie jak Eliza "nie licze sie".
Karin pisze:a propo twojego avka... kojarza mi sie z zdjeciami jakiegos fotografa w ktorym przedstawil slynne kobiety ktore zostaly zamordowane O.o np Maria Antonina lub Sissi... aż mi dreszcze po kręgosłupie przeszły ^^"
Buu:( ten avek wcale nie jest taki straszny, ot co dziewczyna napełniła strzykawke sokiem wisniowym lub inna krwio podobna substancja, a igle wlozyla w dziurke od kolczyka na jezyku i pstryknela fote:P Ale zeby sie stopic z otoczeniem niedlugo wymienie avka na jakis bardziej azjatycki.
A masz moze namiar na galerie tego fotografa?? Z checia bym sobie to oblukala.
Eliza pisze:bedziemy moły sobie zorbić jakąś wymianę^^ I może jakiś maratonik dramkowy kiedyś^^
Jezeli chodzi o maratoniki to z ogromna checia. Trzeba byloby sie tylko zgadac na kiedys^^Jacys chetni na maraton ślinienia się do ekranu telewizora na widok _________(tu wpisac odpowiednia osobe):P??

Ayako a gdzie w Krakowie sa bary sushi ba ja taka nie obyta jesli chodzi o takie miejsca. Jedyny bar jaki kojarze to ten w tej nowej wywalonej galerii krakowskiej gdzie zreszta jest chyba wszystko oprócz jakiegokolwiek planu(mapy) gdzie co jest:/
Devi pisze:Kurcze... glupio tak wydac tyle kasy a pozniej stwierdzic, ze cos ci nie smakuje... ^^'
Podobno sushi było potrawa ubogich wiesniakow a teraz to taki wydatek. Jestem ciekawa czy to wogole dobre jest. Nie jadlam, nie wiem.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 29 paź 2006

Sushi jest dobre! Ja lubię^^

Sushi w Krakowie jest na Kazimierzu ("Edo")
Jest (to znaczy było i nie wiem, czy jest) też na Szpitalnej w restauracji smaki świata, jest shushi na rynku (nie polecam) a to w galerii krakoweskiej nie zostało jeszcze przeze mnie zbadane (wiadomo- brak funduszy).
Jak bym się wybierała na sushi to do Edo, albo ew. sprawdzić co jest w GK.
ODPOWIEDZ