Witam pięknie

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Toledo

Witam pięknie

Post autor: Toledo » 19 paź 2006

Już od dawna łowię sobie koreańskie seriale po sieci i nawet nie miałam pojęcia, że na polskich stronach istnieje poświęcone im forum. Przeżyłam niezły szok, kiedy zobaczyłam adres, no ale jak wiadomo, pod latarnią zawsze jest najciemniej.
Teraz trochę informacji na mój temat.
A zatem mam 21 lat, studiuję, czytam, oglądam, jem, wzdycham do Jun Ki Lee ;) i ogólnie żyję.
Sama nie rozumiem do końca swojej fascynacji kinem oraz srebrnym ekranem z azjatyckim rodowodem, ale zbytnio się nad tym nie zastanawiam i tylko biernie poddaję się własnej słabości.
I jest fajnie :)

Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Post autor: ayako » 19 paź 2006

miło mi Cię powitać :) Kolejna duszyczka zafascynowana azjatyckimi tworami :P

Mam nadzieję, że będziesz duuużo postow pisała i że dzięki Tobie poszerzymy w jakiś sposób swoje wiadomości :P

Też uwielbiam Junkiego <3
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 19 paź 2006

Witaj duszyczko ;) Na pewno się tu zdomowisz, bo tu jest tak miodziuchnie, że każdy kto się pojawia to już zostaje ^^ Czasem co prawda topici na jakiś czas znikają (tajemnicze forum), ale tak poza tym to my tu jak jedna wielka rodzina, ne mina? ^^

Można wiedzieć skąd jesteś duszyczko?^^

p.s. Jun Ki is sweet *_*
Awatar użytkownika
Toledo

Dzięki za tak ciepłe powitanie (proszę wybaczyć moje zaskoczenie, ale byłam już na kilku forach i jeszcze nigdy nie przywitano mnie tak serdecznie ^_^).
Co do poszerzania wiadomości to będę robiła, co w mojej mocy, aby dorzucić jakąś cegiełkę do tutejszej skarbnicy wiedzy.

I jestem z małego-wielkiego miasta, jakim jest Lublin.

P.S.: Jun-Ki is a walking definition of sweetness (ojej i ja to napisałam ^^;;)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 19 paź 2006

YEY! Kolejna fanka Junkiego!!! (porponuję, byś w ramach wkupin dorzuciła jakieś foty do jesgo galerii :P)
Awatar użytkownika
Toledo

Hai, hai ... a teraz idę wybrać coś z mojej skromniutkiej kolekcji.
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 19 paź 2006

Hahah XD Nie wiedziałam że u nas są wkupiny :lol: ale co racja to racja, sexy fotki się przydadzą :D

Lublin huh?.. to trochu daleko <shit!> ale.. ja mam wszędzie daleko! Jak masz daleko do mnie to znaczy, że do reszty świata masz blisko, and good for you :D hah
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 19 paź 2006

Witam serdecznie :D jak juz eliza powiedziala kolejna fanka junkiego ^_^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 19 paź 2006

Ach, witamy >>__<<

Ze stylu wypowiedzi wnisokuję, iż zapewne również studiujesz filologię polską, bądź kierunek ściśle związany z humanistyką :] Oczywiscie szanse są ogromne, że ma intuicja się straszliwie myli :wink:

Anyway, podobnie jak Ty, uwielbiam dramy koreańskie, lecz po jakimś czasie człowiek nabiera ochoty na rozwój wewnętrzny i sięga po produkcje rodem z Japonii czy też Chin :] Mam nadzieję, że w interesujących Cię skrawkach naszego forum rozlokuesz swe liczne uwagi, spostrzeżenia, stwierdzenia czy też tabuny pytań. Patrząc na obecne statystyki pretendujemy do miana 'wybitnych gaduł', ale jakże uroczych ^__^

A tak na marginesie, Junek jest absolutnie przepiękną, eteryczną istotą, którą Bóg zesłał żeńskiej poulacji koreańskiej. *I'm extremely jealous*
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Tak, oni mają fajniejszego Boga, nasz jakoś nie zsyła nam takich Juknich czy Joo Ji Hoonów T_T
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 19 paź 2006

Witam serdecznie na pieknym forum o azjatyckich produkcjach =^w^= miłego pobytu wśród nas, maniaczek azjatyckich aktorów/aktorek/serialów/filmów/ect/ect xD

p.s właśnie sie zorientowałam jaki Jun jest śliczniutki *____* kolejny idol który mi się bardzo spodobał *___* ilu jeszcze takich czeka?! xD
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość » 19 paź 2006

Eliza pamiętaj, że zawsze istnieje coś takiego jak naród wybrany, a my jakoś nigdy nie byliśmy w najlepszych stosunkach z władzą wyższą. Choć niektórym zaangażowania bynajmniej nie brakuje :P.

Martulex - studiuję archeologię i jako kierunek ma ona bardzo mało wspólnego z estetycznym podejściem do słowa pisanego, a powiedziałabym, że wręcz przedziwnie. Jednak dzięki za komplement ;)
I to co napisałaś o Jun Ki to święta prawda i dlatego nie mieści mi się w głowie, dlaczego wywarł na mnie takie wrażenie. Nigdy zbytnio nie zwracałam uwagi na powierzchowność u aktorów, jednak gdy go zobaczyła to poczułam się jakbym oberwała obuchem po głowie. Można powiedzieć, że zostałam bezwiednie zauroczona jego łobuzersko – chłopięcą osobowością. *Poor Me* :roll:
Awatar użytkownika
Karin
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Karin » 19 paź 2006

Arechologię? O.o ciekawe!! :D mam kumpelę, która studiuje jednocześnie i arechologię na UW i konserwację dzieł sztuki na ASP ;) aż dziw mnie bierze jak ona sobie z tym radzi ^^
Awatar użytkownika
Toledo

Wylogowało mnie przy wysyłaniu odpowiedzi. Jakby coś to ten 'gość' to ja XD.

Karin - na świecie żyje sześć i pół miliarda ludzi. Załużmy że tylko 10% z nich odpowiada naszem upodobaniom. To i tak wychodzi niezły charem na jedną osobę ;P

Podziwiam twoją znajomą... Mnie ten jeden kierunek wystarczy abym nie wyrabiała na zakrętach...
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

ToMo też studiuje archeologię^^ to już 2 arechelolożki tu mamy^^ Może te studia tak działają na ludzi, że lubią skośnookich pięknych chłopców>_<
ODPOWIEDZ