Witam:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Witam:)

Postautor: emenemsbis » 07 gru 2006

Droga do dram była długa i pokrętna...zaczęło się od anime, mang, potem ściąganie mp3 z japońską muzyką, odkrycie koreańskich zespołów...i w poszukiwaniu teledysków Se7ena, Raina czy TVXQ trafiłam na youtube na dramy:) Jak na razie obejrzałam do końca tylko jedną kdramę - Full House, i zaczęłam oglądać Delightful Girl Chun-Hyang, oraz filmy i seriale z Dong Bang Shin Ki i tak mnie wciągnęło, że już chyba na dobre :D A co najlepsze - zarażam tym innych :D

Co robię oprócz oglądania dram? Studiuję (a właściwie kończę jedne studia i zaczyna za rok drugie :) ), leniuchuję, i rysuję:)

Co jeszcze...2 dni temu skończyłam 22 lata 8)

Jeśli chcecie wiedzieć więcej, pytajcie :)

Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję że miło spędzę tutaj czas :D

Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 07 gru 2006

Witamy witamy ^_^ Ze swojej strony zachęcam do obejrzenia serii jpońskiej produkcji^^
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 07 gru 2006

Witam ponownie !!

22 lata ?? No baa, więc jesteśmy rówieśniczkami :]

Osobiście zachęcam do dram wszelakiego typu, bo jak wiadomo są niesamowite ^^ Kolejna fanka DBSK, świetnie trafiłaś. Mamy tu całkiem spore gronko fanek...ostatnio sama mam jakiegoś bzika na Rising Sun. Przez ostatnie trzy dni budzi mnie ten song :]

Jeśli będziesz miała problemy znaleźć upragnioną serię, to daj znać. My zawsze chętnie pomagamy ^^
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

na pewno obejrzę, muszę tylko obejrzeć do końca delightful girl bo bardzo mnie wciągnęła :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 07 gru 2006

To jeszcze takie małe pytanko: gdzie mieszkasz?
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Ze znalezieniem to raczej nie ma problemu, gorzej ze ściąganiem, bo mam nie za duży transfer :( I wierzę na słowo że ogólnie dramy są super, bo z tego co zdążyłam poznać, to azjatyckie kino jest baaaaaaaaardzo wciągające we wszelakiej postaci :D

Rising Sun też uwielbiam, ale jednak mam wielki sentyment do Hug :) to była pierwsza nuta jaką ich usłyszałam i zobaczyłam teledysk, i do tej pory zawsze go włączam na poprawienie humoru :D
Obrazek
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Mieszkam w Łomży (pewnie nawet nikt nie wie gdize to :P ), ale za pół roku - jak się uda, i obronię pracę, przeprowadzam się do Łodzi
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 08 gru 2006

hehe ja wiem gdzie jest Łomża, hehe bo w Kolnie mieszkam
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 08 gru 2006

Jaki ten świat mały, co?? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

bardzo maly, szkoda ze jest rozbierznosc w gustach bo koreanskich dram niemam, tylko filmy
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Postautor: linn.enn » 08 gru 2006

Ja zaniedługo będę miała 22 :P... btw witam serdecznie :)

a w Łomży... to ja bywałam i to często :P zdązyłam pokochać to miasto... niestety teraz mnie z nim już nic nie łaczy :/
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

a co w Łomży mozna pokochac? no chyba ze o ludziach mowa, to ok :)
Awatar użytkownika
linn.enn
Oglądam regularnie xD

Postautor: linn.enn » 08 gru 2006

ludzi to mniej już moze :P... ale nie wiem, ja sie tam czułam bezpiecznie. siedzialam tam kilka miechów w wakacje i okazjonalnie w ciagu roku tez. Teraz juz nigdy tam nie pojade niestesty ^^"... Moglam wyjsc w nocy na ulice i bylo ok, a u siebie to po 22 az strach wyjsc z domu ;p...
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Co można pokochać w Łomży? a to, że po 22 nikogo nie ma na ulicy, i możesz spokojnie wracać z dyskoteki, pubu czy od koleżanki i jest niewielka szansa że ktokolwiek ciebie zobaczy, a nawet jak zobaczy, to na tak wolnej przestrzeni łatwo uciec w jakąś alejkę, do klatki itp :) No i 2 dla mnie najważniejsze plusy - jest zielono i wszędzie łatwo trafić :) A czego można nie lubić? Tego że już praktycznie w żadnym klubie nie spotkasz ludzi w wieku 18-25 lat, najwyżej 15-13...no i mentalności Łomżyniaków :P Chociaż nie powinnam tak mówić bo sama nią jestem.

Wersalus - a co za problem wymienić się zbiorami (choć ja ich na razie niewiele mam)?? :D Z miłą chęcią obejrzę jakieś filmy, a nie tylko dramy :D
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Aha... chciałam coś sprostować...nie miałam urodzin (wtedy) 2 dni temu, tylko teraz jest 2 dni...jejku, pomylić własną datę urodzin to tylko ja potrafię...baaakaaaa -_-'
Obrazek

Wróć do „Kilka słów o sobie”