Witam:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 08 gru 2006

WITAM!!! ^^
Jakoś tak manga i anime ludzi do dram w końcu przyciąga :P (bo ze mną też tak było...)

O może do Łodzi się przeprowadzisz ^^ Domyślam się, że po to aby studiować ten drugi kierunek... A co by to miało być??

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 08 gru 2006

Grafika komputerowa i multimedia na polibudzie :D już się doczekać nie mogę :D Teraz studiuję informatykę - inżynieria oprogramowania :) ciekawy kierunek, ale to chyba jednak nie dla mnie - szybko nudzi mi się pisanie jakiegokolwiek programu O_o
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 08 gru 2006

Ja studiuję na uniwerku w Łodzi ale ciągnie mnie do komputerów.
Zawsze mi się wydawało, że pisanie programów strasznie dużo czasu zajmuje i trochę mnie to przerażało o.O
Ale Grafika komputerowa i multimedia brzmi naprawdę fajnie ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 08 gru 2006

Wiiitam nową duszyczkę!
Musze powiedzieć.... że już Cie uwielbiam xP
1. Jesteś Strzelcem (hmm... za dwa dni masz urodziny ? ja mam dzisiaj! xP).
2. Wciągneło Cię Delightful Girl - moja ulubiona drama ;D
3. Lubisz Szynki - ha... ja je kocham... i udało mi się zarazić kilka osóbek dzięki czemu mamy małe grono Szynkowych Pleciug na forum teraz hahah
4. Co prawda Hug podoba mi się średnio (nie... nie.. Ja mowie w zakresie piosenek DBSK... bo to, że jakaś ich piosenka podoba mi się średnio to i tak jest to niebo i ziemia przy "podoba mi się srednio" innych zespołów... xP).
Ja jako pierwsze usłyszałam Rising Sun... i do tej pory moja ulubiona piosenka i teledysk xP
5. No i... ogólnie, że z nami tu jesteś!

Mam nadzieję, że będziesz często odwiedzać forum ;)
A co do wymian - tu jest tyle dobrych duszyczek, ze z tym nie ma problemu... jak nie masz na co się wymienić to głównie nie ma problemu, żeby podesłac komuś czyste płytki po prostu ;)
Jeszcze co do Twojego kierunku studiów - ah... podziwiam, jestem pod wrażeniem i w ogóle... xP
Mi pewnie tez by się szybko znudziło pisanie programów hehe ;)
A co do tej grafiki komputerowej - ja to sobie lubie posiedziec z photoshopem... ale pewnie jakbym miała zacząć grafike studiować to by mi wyszło wszystko uszami xP
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

No trochę czasochłonne, ale bardziej...hmm...myślochłonne - tworzę nowe słowa :D dlatego nie jest to moją...manią :P
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Devi - fajnie że jjuż ktoś mnie tu uwielbia :D

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :) A ja nie za dwa dni tylko dwa dni temu (znowu źle napisałam?? O_o) - czyli 6 grudnia - Mikołajką jestem :)

A z tym podsyłaniem filmów to fajny pomysł :) Bo jak na razie nie bardzo mam co oglądać - ściągam sobie dopiero Full House (wcześniej oglądałam na youtube - a wiadomo jaka to jakość) więc jeśli ktoś się chce nade mną zlitować to bardzo proszę :>

A grafika komputerowa, to akurat studia trochę praktyczne (czyli obsługa programów) ale też i od strony informatycznej:) więc dużo bardziej trudniejsze :D Ale że to mój wymarzony kierunek to MUSZĘ się na to wybrać:)

A jak jesteś wielką fanką TVXQ to coś ci pokarzę: http://www.digart.pl/praca/541276/Max.html ostatnio tworzę portrety koreańskich piosenkarzy (pod pretekstem testowania nowego programu ;) )
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 08 gru 2006

Kasiu --- "WSZYSTEKIEGO NAJ NAJ NAJ>>>>LEPSZEGO" :]

Masz wspaniały talent emenemku ^^

Portrety se7en'ka oraz Miki są przepiękne ... Zawsze mnie zachwyca, że ludzie mają tak wspaniałe predyspozycje ^^ Coś cudownego :]
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

dziękuję, staram się jak mogę :oops: ale to raczej nie predyspozycje tylko maniakalna wręcz chęć rysowania...jakby tak ktoś ćwiczył dzień i noc to by już dawno mnie przegonił :wink:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 08 gru 2006

Waaa, ten portet jest świetny^^! Jak coś dalej bedziesz tesotować, to testuj prosze na Joo Ji Hoonnie (spójrz do galrii jakie ciacho^_^ :D)
Mieć jego portret, choćby elektroniczny, to by dopiero było!
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Ok, następna moja praca w takim razie to będzie Joo Ji Hoon, ale to dopiero po 20tym, wtedy będę miała szybszego kompa, to od razu zrobię filmik jak ja to maluję ;) - upiekę 2 pieczenie na jednym ogniu - to będzie fragment pracy inżynierskiej :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 08 gru 2006

emenemsbis pisze:dziękuję, staram się jak mogę :oops: ale to raczej nie predyspozycje tylko maniakalna wręcz chęć rysowania...jakby tak ktoś ćwiczył dzień i noc to by już dawno mnie przegonił :wink:
Grunt, że masz talent :wink: Ja w rodzince jestem taka wyalienowana...co drugi uzdolniony artystycznie, a marti taki niedorozwój plastyczny ^oj, wstyd^ Też bym tak chciała. Moim największym osiągnieciem jest skreślenie w miarę przyzwoitego reksia (bez komentarza) w szóśtej klasie podstawówki i to najprostszą techniką, co za porażka :]
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

eee tam, talent to tylko 10% sukcesu ;) 90% to ciężka praca :) moi znajomi to nawet reksia nie umieją narysować :D
Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Post autor: Mieczyslavv » 08 gru 2006

Ja rowniez witam na forum, jako jeden z nielicznego grona plci "brzydkiej" :P

Wszystkiego najlepszego

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 08 gru 2006

emenemsbis pisze:Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin A ja nie za dwa dni tylko dwa dni temu (znowu źle napisałam?? O_o) - czyli 6 grudnia - Mikołajką jestem
Wiesz... nei wiem... może dorze napisalas a ja źle przeczytałam ? Poszłam spac o 2, wstalam o 5... i takie efekty :P
Ale w takim razie składam spóxnione życzonka... a, że ostatnio ucze się po troszku koreańskiego (narazie jestem na etapie alfabetu ale powoli, powoli... xP) to napiszę tak:
생일축하합니다 !!! (dziś zerkałam jak to jest po Koreansku haha... widze, że sie przydalo xP)
emenemsbis pisze:A jak jesteś wielką fanką TVXQ to coś ci pokarzę: http://www.digart.pl/praca/541276/Max.html ostatnio tworzę portrety koreańskich piosenkarzy (pod pretekstem testowania nowego programu )
Rany... opadła mi szczeka jak nic... dobrze, ze nie musze mówić tylko pisac bo ze szczeka na ziemi to troche trudno :P
Naprawde bardzo, bardz, bardzo mi sie podoba :D
(Maxio to Twoja ulubiona szynka czy masz inna ? a moze lubisz ich wszystkich jednakowo ? xP).

emenemsbis pisze:eee tam, talent to tylko 10% sukcesu 90% to ciężka praca moi znajomi to nawet reksia nie umieją narysować
Fakt... z tym się zgadzam... tj ja dodam jeszcze cos innego - ktoś kto nie ma specjanego talentu i cięzko pracuje może osiągnąć więcej niż ktoś na prawde utalentowany i leniwy... taka prawda...
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 08 gru 2006

Ja też witam Cie wśród nas następna osóbka która lubi szyneczki jak tych chłopaków nie pokochać :) Niesamowicie malujesz te rysunki są naprawdę świetne. Jak ja bym chciała tak malować ;)
Prawie jesteśmy w tym samym przedziale wiekowym bo ja dopiero co zaczęłam 21 lat i tak szybko to teraz leci heh... ciesze sie że nie jestem jedyna taka stara a co do tego że Max to rocznik '88 to sama nie mogę uwierzyć i tez przez to czuję się staro :)
Wszystkiego Najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń :)
ODPOWIEDZ