Witam:)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 08 gru 2006

Witam witam:) Hihihi Rysunki sa pzrepiekne poprostu śliczne az mam ochote wrzucic jako tapetke :) A co do mhh studiow w Łódź to teraz ta informatyke tez w Łodzi studiujesz jak tak to z checia moge sie spotkac i nagrac jakies płytki:P Polecam gorąco Palace..... czyli Gonga :p Ojj tu sioe dopiero mozna zakochac:P

Obrazek
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 08 gru 2006

najlepszego, no i te rysunki wyrazy uznania

emenemsbis pisze:Wersalus - a co za problem wymienić się zbiorami (choć ja ich na razie niewiele mam)?? :D Z miłą chęcią obejrzę jakieś filmy, a nie tylko dramy :D

wiem ze nie problem, stwierdzilem jedynie ze nie mam dram koreanskich, bardziej interesuja mnie japonskie, filmy koreanskie za to mam, suma sumarum to mozemy sie dogadac, daleko nie jest
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 08 gru 2006

dziękuję wszystkim za życzenia i miłe słowa :)

Co do lubienia czy nie lubienia członków TVXQ - gdy zobaczyłam teledysk "Hug" to stwierdziłam że wszyscy są słodcy, ale hero wyglądał na najbardziej w moim typie. Potem w miarę zapoznawania się z ich teledyskami zaczęłam myśleć że to jakiś sztywniak, bo ciągle ma tą samą minę O_o, ale gdy zaczęłam oglądać z nimi filmy, to...lubię ich wszystkich tak samo - po prostu są tak uroczy że nie da rady ich nie lubić :D

czerteziki - w Łodzi będę mieszkać prawdopodobnie od marca, to wtedy z miłą chęcią się spotkam :D Na Goonga to ja już od dawna jestem napalona, bo mangę czytałam i strasznie mi się spodobała :) - bo to na podstawie mangi jest, prawda??

wersalus - a lubisz anime? bo tego mam dużo więcej, to wtedy mogłabym dać coś w zamian... O_o bo z dram to niewiele mam :]
Obrazek
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 09 gru 2006

Hihihihihi to bede wtedy otawrta na wszystkie propozycjie akurat po sesji:P HihihihiTak jest to na podstawie ,amgi ... Ja anime tez badzio lubie:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 09 gru 2006

emenemsbis pisze: Potem w miarę zapoznawania się z ich teledyskami zaczęłam myśleć że to jakiś sztywniak, bo ciągle ma tą samą minę O_o

Hahahahha... cały JaeJoongie xP
Już myślałam, że mamy kolejną miłośniczke Hero (hmm... czemu tne sztywniak ma tyle fanek ? xP Dobra... nie gryźcie! Żartowałam... przeciez wiecie, że też go uwielbiam xP).
Ja też ich wszystkich uwielbiam bo sa po prostu uroczy... ale Yunho czubkiem nosa wybił się na przód u mnie hehe ;)

czerteziki pisze:Polecam gorąco Palace..... czyli Gonga :p Ojj tu sioe dopiero mozna zakochac:P

Oj tak... dramka jest urocza.. też polecam...
Ale uwazam, że musisz jeszcze obejrzeć My Name is Kim Sam Soon - to jest absolutnie "must watch" hehe :)

Ogólnie też uważam, że powinnaś zapoznać się nie tylko z koreańskimi dramami ale także Japońskimi (polecam Nobuta wo Produce) oraż Tajwańskimi (ewidentnie Meteor Garden :P).
Tak czy inaczej... ja osobiście i tak preferuje koreańskie.... ^^
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 09 gru 2006

Hehehe, nie, ja jestem kolejną fanką Se7ena :P to od niego zaczęłam słuchać koreańskiej muzyki (choć wtedy myślałam że to zespół 5-osobowy...bo na necie był artykuł o TVXQ i Se7en, a ja myślałam że to jeden zespół :P )a potem jak zobaczyłam filmiki z nim i jego teledyski, to normalnie zakochałam się w tej słodkiej łamadze :D

Postaram się zapoznać z jak największą ilością dram :) Jeśli są choć w połowie tak sympatyczne i śmieszne jak Full House lub Delightful girl, to już się doczekać nie mogę kiedy jakąś serię zobaczę :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 09 gru 2006

Whatever... chodziło o to, że lubisz Szynki, to starczy :P
Za Se7enem to tu Ayako szaleje... ;) (ale nie przeszkadza jej to w Szynkowej manii hehe :P).
Mysle, ze sie dogadacie :P

A co do Kim Sam Soon to mi się ogromnie podobało... pewnie gdyby nie sentyment do Delightful Girl to by była moja ulubiona :P
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Postautor: wersalus » 09 gru 2006

emenemsbis pisze:wersalus - a lubisz anime? bo tego mam dużo więcej, to wtedy mogłabym dać coś w zamian... O_o bo z dram to niewiele mam :]

hm anime, napisz kilka tytolow co masz, ale niewidze problemu zebym nagral cos na Twoje plyty, ewentualnie moge pozyczyc swoje plyty, lub cos w ten desen
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 10 gru 2006

Wszystkie tytuły mam w excelu, więc jak coś ciebie zainteresuje to mogę podesłać ten plik...a kilka wybranych....nie wiem jakie preferujesz, ale proszę bardzo: Air(serial,kinówka i bonus), Angel Sanctuary (OAV), Video Girl Ai (TV), Appleseed, Fullmetal Alchemist (kinówka), Hanbun no tsuki ga naboru sora, Jin Roh - The Wolf Brigade, Witch Hunter Robin itp :) A co do pożyczania to lepiej nie :> znam swoje możliwości w przetrzymywaniu płyt :P Więc jeśli ciebie coś zaciekawi z tego co mam to można zrobić tak, ze ty nagrasz coś na swoje płyty ja na swoje i wtedy wymiana, a jak nie to podrzucę ci ileś płytek i mi coś nagrasz, ok?? jeeejku, jak fajnie :> będę ci dozgonnie wdzięczna normalnie... :D
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 10 gru 2006

emenemsbis pisze:A jak jesteś wielką fanką TVXQ to coś ci pokarzę: http://www.digart.pl/praca/541276/Max.html ostatnio tworzę portrety koreańskich piosenkarzy (pod pretekstem testowania nowego programu ;) )

OMG. ale to śliczne *.*

emenemsbis pisze:czerteziki - w Łodzi będę mieszkać prawdopodobnie od marca, to wtedy z miłą chęcią się spotkam

czerteziki pisze:Hihihihihi to bede wtedy otawrta na wszystkie propozycjie akurat po sesji:P

To może ja też się przyłączę do tej ogólnołódzkiej wymiany ^^ W każdym bądź razie służę swoimi dvidikami :D

PS. I wszystkiego najlepszego dla emenemsbis i Devi [ale się zagapiłam o.O] Spóźnione, ale szczere ^^
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 10 gru 2006

CHILMA pisze: OMG. ale to śliczne *.*

Dziękuję, cieszę się że się podoba :D

CHILMA pisze:To może ja też się przyłączę do tej ogólnołódzkiej wymiany ^^ W każdym bądź razie służę swoimi dvidikami :D

Jejku, jak fajnie XD już siędoczekać nie mogę :kyaa:

CHILMA pisze: PS. I wszystkiego najlepszego dla emenemsbis i Devi [ale się zagapiłam o.O] Spóźnione, ale szczere ^^

dziękuję :hearts:
P.S. Fajne tutaj emotki są :>
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 11 gru 2006

Offtopujac wlasciwe jak asu mi dosle kolekcjie 49 DVD to mze tez jakas mala wymian :P Hihi co Chilma;P :P tzn oferuje sie mozliwoscia ngrania ....
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 11 gru 2006

^ WOW! 49 DVDików O.O No to trzeba będzie się jakoś zmówić i powymieniać :P Najpierw to może jakaś wymiana spisów :P :D

emenemsbis pisze:P.S. Fajne tutaj emotki są :>

No śliczniutkie. tylko jak sobie włączę opcje więcej ikonek, to dużo dłużej posty piszę o.O
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 gru 2006

Offtopujac wlasciwe jak asu mi dosle kolekcjie 49 DVD to mze tez jakas mala wymian

O matko... Asu działa maszynowo ? xP
A to niby ponoc ja mam wielki apetyt na plytki... xP
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 11 gru 2006

Przede wszystkim- witam :)

DOŚLE ILE????????????????
nawet sobie nie wyobrazam tylu plyt naraz o__O
ja bym chyba wolala osobiscie dostarczyc(kurierem? :P) bo bym umarla ze strachu ze cos im sie stanie (w domysle: na poczcie ;P) >__>
>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]

Wróć do „Kilka słów o sobie”