witam ^o^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

witam ^o^

Post autor: Kolina » 29 gru 2006

ah ah co by tu....to zawsze najtrudniejsza czesc tej calej zabawy.
postaram sie krotko co by nie zanudzac... zwa mnie Kolina zyje juz jakos 19 lat a zyje sobie glownie w bytomiu... trafilam tu przypadkiem, jak w zasadzie wszedzie, i postanowilam zostac ^^ i nikomu nie przeszkadzac wiec do tej pory siedzialam cicho az w koncu zapomnialam sie przedstawic wogole... dram kilka widzialam acz kolwiek nie wiele...te braki miejsca na dysku i takie tam ^^ ale nadrabiam...no i postaram sie zostac aktywna XD

a mialo byc krotko o.o

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 29 gru 2006

Mieszkasz w Bytomiu?? To już jest nas trzy :) A gdzie się uczysz? [hmm 19 lat.. to chyba już studiujesz?]
Jeszcze raz serdecznie cie witam :D
czym nas więcej tym lepiej :)
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

wiesz gdzie jest budowlanka? ...bo tam sie ucze w wieczorowej XDD z pewnych przyczyn jeszcze nie studiuje ale nie wnikajmy ;P
a no nie sadzilam wogole ze w bytomiu jeszcze ktos sie tym interesuje [znaczy japonia, korea ogolnie azja itd] a tu prosze ;D
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 29 gru 2006

witam witam .. ogladaj duzo i dziel sie staffem :P Asuuuuu błagam płytki:P
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 29 gru 2006

Witamy serdecznie, uwielbiamy aktywnych forumowiczów...Bytom...w takim razie dość blisko Sosnowca, w którym mieszkam ^^

Braki na dysku są i moją zmorą, więc znam ten ból :( Ale czego się nie robi dla tych pięknych facetów, człowiek zaśmieca sobie nawet ostatnią wolną przestrzeń :wink:
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

tak albo za ostatnie pieniadze kupuje nowy dysk i plyty...tak na zapaa XD ah co to hobby robi z czlowiekiem ...
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Wiem gdzie jest budowlanka :D jaki ten świat mały :) [szczerze to mieszkam dokłądnie na Szombierkach, ale to już taki szczegół ;P]
Miłego pisania!
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 29 gru 2006

no i jest pierwszy skutek naszego mailingu XD

witam :woot: serdecznie i życzę dobrej zabawy na forum i jeszcze lepszej podczas oglądania dram :D
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

madziorekk pisze:[szczerze to mieszkam dokłądnie na Szombierkach, ale to już taki szczegół ;P]
okeee... ten swiat faktycznie jest maly XDD tez jestem z szombierek xD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

OMG :) Jeszcze sie okaże, że codziennie sie widujemy np. w drodze do Bytka albo coś w tym stylu, a nawet o tym nie wiemy heh :D
A tak w ogóle to co z dram już obejrzałaś?

=edit=
jeśli jeszcze mi napiszesz, ze mieszkasz blisko Alberta to juz naprawde bedzie dziwne :P:P
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

heheh w sumie nie zdziwilabym sie wcale xDDD kto wie moze nawet sie znamy z widzenia O_O to juz by bylo dziwne XDD

z dram widzialam hmm nobute, my boss my hero, gokusena oba sezony, i pierwsze odcinki paru innych [sapuri, tatta hitotsu no koi, stand up itd...] ... za to sporo filmow azjatyckich obejrzalam to troche nadrabia xD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Hmm.. czyli tylko japoński ;) to polecam Kurosagi :)
Zachęcam Cię też do obejrzenia czegoś Made in Korea ;P np. cudownego Goonga [moja ulubiona dramka] bądź A Love to Kill albo Devil Beside You :)
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

no wlasnie z korei to wlasnie widzialam tylko filmy XDD a love to kill to ta z rainem?

kurosagiego to ja sciagam juz od chyba 2 miesiecy i jakos nie moge sciagnac v.v ale jak tylko zwolnie jakies miesce to wiadomo xDDD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 gru 2006

Ja tez serdecznie witam!
Popieram Madzie co do Goonga... na prawde warto obejrzeć. Z Koreańskich to jeszcze My name is Kim Sam Soon jest ewidentnie "must watch" heheeh.
Osobiście moją ulubiona Kor. Dramą jest "Delightful Girl" ale... ona jest specyficzna w sumie i niektorych moze denerwowac :P
Jesli Lubisz Raina to jeszcze powinnas obejrzeć Full House oraz Sang Doo Let's goo to school.

Brak miejsca na dysku, miesięczny limit transferu - znamy to nie od dziś... ale na forum jest pelno przemilych duszyczek, które chetnie nagrają Ci cos i podeślą... albo jesli mieszkasz blisko kogoś to mozesz sobie co nieco "wypozyczyć" hehe.

Ja Kurasagiego mam... ale w domu... więc niebardzo moge teraz z nim pomóc... aż do maja :P

Aha... Madziorek jeszcze poleciła Devil Beside You... ale to drama Tajwańska akurat... z tajwanskich to moją ulubiona jest Meteor Garden - polecam :P

Jedna uwaga na konieć - uważaj, to forum na prawde uzależnia xP (a może nie powinnam tego mówić ? Mam nadzieje, ze Cie nie wystraszyłam i dasz się uzależnić :P)
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

A ja akurat nie lubię Meteor Garden :P chociaż przebrnęłam przez pierwszą serie. Z tajwańskich polecam też Marsa :)

Co do pożyczania to mogę ci zawsze coś pożyczyć, w końcu mieszkamy w jednym "mieście".
--
mieszkasz może niedaleko Alberta?
ODPOWIEDZ