witam ^o^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kolina » 29 gru 2006

Devi pisze:Brak miejsca na dysku, miesięczny limit transferu - znamy to nie od dziś...

no akurat teraz zalatwilam brak limitu i nowy dysk wiec nadrabiam ...mialam tylko problemy z kompem wic nie bylo jak XD
bo dramy uzalezniaja XDDDD najgorszy jednak jest brak czasu zeby ogladac @_@

madziorekk pisze:mieszkasz może niedaleko Alberta?

i to bardzo niedaleko o.o w sumie miedzy albertem a lidlem XDDD

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 gru 2006

Kolina pisze:no akurat teraz zalatwilam brak limitu i nowy dysk wiec nadrabiam

Szczęściara... zazdroszcze ;)
Ja jak nie mam limitu transferu tutaj to za to mam limit na dysku (bez mozliwosci nagrania plyt) ... więc dram nie ściagam, zostawiam to na Szynkowy stuff...
Z kolei jak wroce do Polski to bede mogła ponagrywac... za to niestety wroci mi limit transferu... eh xP

Hehe... zaraz sie okaze, ze mieszkacie na przeciwko sibie i codziennie sie widujecie :P
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 29 gru 2006

Witam Cię :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Devi pisze:Szczęściara... zazdroszcze ;)
Ja jak nie mam limitu transferu tutaj to za to mam limit na dysku (bez mozliwosci nagrania plyt) ... więc dram nie ściagam, zostawiam to na Szynkowy stuff...
Z kolei jak wroce do Polski to bede mogła ponagrywac... za to niestety wroci mi limit transferu... eh xP

no ja wlasnie mialam i limit tego i tego ....ale zdolne ze mnie dziecko i se wykombinowalam ze nie mam... no i staram sie regularnie zgrywac

Devi pisze:Hehe... zaraz sie okaze, ze mieszkacie na przeciwko sibie i codziennie sie widujecie :P

to by bylo ciekawe O_O
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 29 gru 2006

ja mieszkam od razu przy albercie, więc naprawdę niedaleko ciebie :)

Ja nie mam limitu transferu... tzn. tak twierdzi Reiha
[ona też mieszka między albertem a lidlem :D], bo ja sie w ogóle na tym nie znam :P
Ale też chciałabym nowy dysk.. buuu
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

jaki looool o__o xDDD kto by pomyslal ze tu sa jeszcze "normalni"ludzie na tych szombierkach ...no ja mam neta z elsatu [moze znasz] opcje bez limitu xDD

no to faktycznie bardzo niedaleko o.o mieszkasz w wierzowcach? o-o

a dysk to coz kupilam sobie na urodziny a co jak nikt inny nie chcial XDDDD
♪ [url=http://big_boy_bang.livejournal.com/]Big Boy Bang - asian music rotation[/url]♪
★ [url=http://d_f_g.livejournal.com/]DFG - asian graphic site[/url] ★
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Z elsatu mam kablówke, ale neta mam z sieci lokalnej KO-MIX, czy jakos tak ;P
no i mieszkam w wieżowcach :D [czasami to źle, zwłaszcza jak chodzi ksiądz poo kolędzie, a idzie np. od X pietra... np. dzisiaj kolede mialam dopiero o 20:00 :/]

ja czekam, aż jakaś miłą duszyczka zlituje sie i kupi mi dysk :d [np. tatuś :P]
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

ko-mix? nie znam... a jak szukalam czegos na szombrach to tylko mi elstan znalazlo v.v jak pech to pech

u mnie nie bylo koledy wogole O_O XDDD

noo mi tatus przyslal kase na urodziny a ja sobie kupilam dysk XDD uwielbiam kupowac sobie sama prezenty xD
♪ [url=http://big_boy_bang.livejournal.com/]Big Boy Bang - asian music rotation[/url]♪
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

szczęściara z ciebie :D chodzi mi o dysk i o kolęde :/ np. ksiądz K. opowiedział mi opowieść o jakims innym księdzu, który studiuje sinologie [czy jakos tak] w paryżu i zaczął mi coś o chinach opowiadać ^_^ no, ale w sumie nie było źle

Mam nadzieje, że zadomowisz sie u nas już na stałe :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 gru 2006

Sinologie ? Ja mam kogos z dalszej rodziny lub ze znajomych rodziny (tata coś mowil ale mi umknelo kto to byl dokladnie :P) jest na sinologii na UW zdaje się... tj... jest wykladowcą :P
Ja tam nie wiem czy u mnie jakis ksiadz byl... w zeszlym roku i tak kazalam rodzicom powiedziec, ze mnie nie ma xP (w tym roku przynajmniej nie bedą musieli sciemniać hehe :P).

Kolina - ja wole jak mi ktos kupi prezent... ale taki, ktory sama sobie najpier wybiore - to wyjscie jest najlepsze hehe.
Sama sobie tez uwielbiam kupowac prezenty ale zazwyczaj jak dostaje kase to ja chomikuje... xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

madziorek&
tzn wiesz u mnie sie ogolnie nie obchodzi swiat ani nic takiego wiec sie nie wpuszcza...a ksiezy wogole nie znam :P
i tez mam taka nadzieje ^^

devi&
no ja wole sama bo przynajmniej kupie co chce...a nie lubie niepotrzebnych prezentow ;P
a kase chomikuje jak sie da... ale zawsze brat wyciagnie albo cos xD
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 29 gru 2006

Witam :D

Jakoś tłoczno się tu zrobiło, wchodze po 3 gdoznkach nieobecnosci, a tu 75 postów do przeczytania... >_<
Czyli SAMA RADOŚĆ :D Hurra dla niwych obuy aktywnych członków. To jest członkiń.
Generalnie to forum ostanimi czasy zostało znowuż przejęte przez baby :D Chłopaki, udzielajcie się wiecej :D

A co do spraw komputerowych, to jesli mam się przyznać, to jak kupowałam wreszcie upragniony komputer we wrześniu to tez się głównie kierowałam tym, zeby mi dobrze słożuł w... ogladaniu dram >_< Czyli dysk 250 GB (plus 40GB na drugim), nagrywarka DVD, żeby wszystko na płytki wyplalać (wiem, ze to terazstandard, ale mój stary komp tego nie miał) bezprzewodowa klawiatura i mysz (żebym mogła je do łóżka zabierac i tam w komforcie ogladac i 19calowy panoramiczny monitor, bym dobrze widziała mych pieknych chłopców XD
Bo ja to jednak niezupełnie normalna jestem, hihihi
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

A ja lubię prezenty-niespodzianki... chociaż i tak zazwyczaj wiem co dostane np. pod choinke :(

u mnie by z tym księdzem nie przeszło... najbardziej wkurza mnie to, ze ja zawsze siedze obok niego :/
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Eliza pisze: A co do spraw komputerowych, to jesli mam się przyznać, to jak kupowałam wreszcie upragniony komputer we wrześniu to tez się głównie kierowałam tym, zeby mi dobrze słożuł w... ogladaniu dram >_< Czyli dysk 250 GB (plus 40GB na drugim), nagrywarka DVD, żeby wszystko na płytki wyplalać (wiem, ze to terazstandard, ale mój stary komp tego nie miał) bezprzewodowa klawiatura i mysz (żebym mogła je do łóżka zabierac i tam w komforcie ogladac i 19calowy panoramiczny monitor, bym dobrze widziała mych pieknych chłopców XD
Bo ja to jednak niezupełnie normalna jestem, hihihi

no to niezly sprzet ;d me w sumie zamiast nowego kompa powymienialo czesci i wlasnie niedawno kupilam sobie tez 19calowy monitorek *_* ah jakie sysko terazduze jest xDDDD

madziorekk pisze:A ja lubię prezenty-niespodzianki... chociaż i tak zazwyczaj wiem co dostane np. pod choinke :(

to jesio chyba zalezy co sie dostanie nie XDDDD

madziorekk pisze:u mnie by z tym księdzem nie przeszło... najbardziej wkurza mnie to, ze ja zawsze siedze obok niego :/

ojej o.o no ja na szczescie nie mam z tym problemow XD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Po przeczytaniu postu od Elizy załamałam się i, aż wstyd mi przyznać jaki ja mam komputer... eh.,,.. życie czasami jest niesprawiedliwe :P

Wróć do „Kilka słów o sobie”