witam ^o^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kolina » 29 gru 2006

po co sie zalamywac xDDD wazne zeby dalo sie ogladac ne XDD

Awatar użytkownika
Kuririn
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Kuririn » 29 gru 2006

Oki czas sie przedstawić i przeprosić za nieaktywność dramą zaczołem interesować sie od niedawna wcześniej tylko kino zajatyckie i anime :lol: .
acha nazywam sie Kamil i jestem z lublina
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 29 gru 2006

Witamy na forum :)
[Kolejny potencjalny kandydat na szynkowego maniaka :d] Interesujesz sie moze ajzatycką muzyką? :P ^_^

Kolina - w sumie masz racje :)
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

witam witam ^o^ jak milo poznawac ludzi :D

madziorek&
ja zawsze mam racje... i jestem strasznie skromna O___O
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 gru 2006

Ooo.. wreszcie ktoś płci meskiej!
Super ;D
Ale lepiej bedzie jak załozysz swój oddzielny temat z powitaniem..
Tak czy inaczej, witam serdeznie ;)

Co do komputera - co prawda nie mam klawiatury bezprzewodowej ale jakoś nie odczuwalam potrzeby takiej mieć... grunt, żeby była czarna hahah xP
Mojemu komputerkowi brakuje jedynie jednej rzeczy... więcej miejsca na dysku... oj tak... co prawda nie ważne ile by bylo - i tak zapcham... ale przynajmniej zajeloby to wiecej czasu. Tak czy inaczej patrzac na to z tej strony iż mam limit transferu to... może nie jest to takie złe...

Madziorek - no wydaje mi się iz faceta to trudniej bedzie do Szynek przekonac... xP
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Devi pisze: Madziorek - no wydaje mi się iz faceta to trudniej bedzie do Szynek przekonac... xP
nie watp nie watp ;p kiedys spotkalam sie z wypowiedzia chlopaka ktory stwierdzil ze dla dongow zostal by gejem wiec XD kto wie trzeba sie tylko postarac xD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 29 gru 2006

Ale nam się rozrasta te forum :D Już trzy nowe osoby :D
Kolina - zapamiętam to ;P

Devi - szynki są takie wspaniałe, że możliwe, że nawet faceta zaczarują.. a jak nie to trudno i tak nadal maja nas :smitten:
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 30 gru 2006

madziorekk pisze:Po przeczytaniu postu od Elizy załamałam się i, aż wstyd mi przyznać jaki ja mam komputer... eh.,,.. życie czasami jest niesprawiedliwe :P
Nie ma czego zazdrościć. Hmmm, to znaczy w sumie jest, ale wiedz, ze pracowałam całe wakacje na tego kompa- choć nie mówie, ze ciężko, bo ma praca zajomwałamało czasu a dawała dużo kasy, ale jednak całe wakacje i w sumie nie udało mi się uzbierac całej kwoty, wiec w sumie musiałam jeszcze dołozyc ze wcześniejszych oszczędności.

A moim wcześniejszym kompie to nawet nie chce myslec, taki to złom był. nawet dram się nie dało oglądać pod windowsem, tylko geexboxa musiałam używać. Już ze dwa lata temu powinnambyła go wymienić. No ale zawsze były innne wydatki >_<

Jeśli Cię to pocieszy, to mam za to wolne łacze z netem i sciąganie dram nie zawsze idzie tak, jakbym sobie tego zyczyła. Ale przynajmniej nie mam limitu.
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 30 gru 2006

Heh, jakbym napisała, że mnie to pociesza to by wyszło na to, że ciesze sie, ze masz wolne łącze z netem :P
Heh, a tak na serio to jak już wcześniej Kolina stwierdziła ważne, że da się dramy oglądać :)
Gdybym jednak miała możliwość zarobienia kasy w wakacje od razu bym skorzystała :) Jak narazie kase na sprzęt do kompa daje głównie mój brat, tzn. na początku tak było zanim jeszcze nie kupił sobie włąsnego kompa [ja dostałam jego w spadku :D] - kase miał z odszkodowania (biedaczysko sobie noge uszkodzil w szkole :P) i ze stypendium sportowego więc tym razem miał szczęśćie :P
Ja tylko czekam, aż Maciek będzie chciał coś wymienić w kompie u siebie to wtedy mi się zawsze też coś dostaje :D

Też myslałam o bezprzewodowej myszce i klawiaturze, ale stwierdziłam w końcu, że szkoda mi kasy, bo i tak nie będę mogła ich nigdzie zabierać [np. do łóżka :P] bo jestem krótkowidzem i nie będę widziała z daleka nawet monitora :P
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kolina » 30 gru 2006

po co w sumie takie bajery jak bezprzewodowa myszla czy klawiatura? lepiej zainwestowac w cos innego pamiec ram zeby ladniej chodzilo albo cos xDD ja zawsze jak mam kase to cos tam dokupie wymienie...to leprze niz kupowanie od razu nowego kompa no i tansze bo sie rozklada jakos w czasie te platnosci XD a i komp dluzej pozyje xD ale jak mowie puki sie da ogladac to nie ma zle XD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 30 gru 2006

znowu masz racje ^_^ ale kiedyś może dorobie się też takich bajeranckich rzeczy :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 gru 2006

Hmm... ja nigdy w życiu nie miałam kupionego nowego, gotowego kompa w domu... wszystko skladał mój ojczulek hehe. I tez tam mam, że jak brat cos wymieni to ja czasem dostaje w spadku... (po tacie żadziej :P).
Tak czy inaczej mój komp narazie stoi samotny,... ojczulek mnie tylko poinformowal ze spalil mi sie w nocy UPS (lol... i tak był do dupy... wcale nie dzialal tylko mnie wkurzal piszczeniem jak prad czasem wylaczyli... ) Ale... wlasnie ! Poinformowal mnie tez, ze dostalam nowy w spodku po bracie... bo on nowy kupil i sie okazalo, ze niestety nie starcza na jego kompa... bo mu sie monitor wylacza... a u mnie bedzie w sam raz bo ja mam monitor LCD ktory pobiera mniej pradu (LCDki ogolnie mniejpradu pobieraja... a na dodatek ja mam LCD 19 cali a moj brat ma normalny monitor 22 cale... wiec "malutka" różnica jest ^^').
A... no i kolejna informacje jaką dostalam o moim kompie to to, ze mi tata ram podwędził... oraz ze mi dziadek podwedził rozgałęźnik do słuchawki... ja nie wiem... musze szybko wracac bo zaraz mi caly komp podwedzą xP

Ja sama z siebie to w kompie niewiele wymieniam... to zwsze mi ojciec wcisnie a to nowa nagrywarke a to coś innego... (e... dziwnie zabrzmialo... to nie jakos tak ze to strasznie czesto jest... czasami mu sie zdaza :P).
Sama z siebie to chyba pol roku temu czy moze nawet wiecej wymienilam sobie karte graficzna... a czemu ? Bo mi gra nie chciala chodzic hahahaha
Tak wiec... ja wymieniam cos w kompie jak mam ku temu konkretny powod... poki mi wszystko na nim chodzi to jest OK :P

Eh... rozgadałam się... ale to pierwszy raz od dłuuuugiego czasu kiedy rozgadałam się o czyms innym niz o DBSK O.o
Wybaczcie xP
Ja tak juz czasem mam :P
Kolina pisze:nie watp nie watp ;p kiedys spotkalam sie z wypowiedzia chlopaka ktory stwierdzil ze dla dongow zostal by gejem wiec kto wie trzeba sie tylko postarac
Poważnie ? Jej... jeszcze mnie coś takiego nie spotkalo...
A własnie... podejrzewam, ze buszujesz po innych angielskich forach... ale znasz moze jeszcze jakis polskich miłośników DBSK ?
Ja wiem, ze na forum In:COM jest jedna miłośniczka Szynek mieszkajaca w PL... z tym że jest azjatką z tego co pamietam :P
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 30 gru 2006

Kuririn pisze:Oki czas sie przedstawić i przeprosić za nieaktywność dramą zaczołem interesować sie od niedawna wcześniej tylko kino zajatyckie i anime :lol: .
acha nazywam sie Kamil i jestem z lublina
witamy :woot:

miło Cię mieć znów w naszych szeregach :)
jakieś ulubione dramy? :)
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kolina » 30 gru 2006

heh ja tam mam zwykly monitor 19 a kupilam go bo byl tani i dlatego ze moj poprzedni sie spalil XDDD w sumie nie lubie LCD sa kiepskie do grafiki a ja sie lubie w PS pobawic...z marnym skutkiem no ale zawsze xDDD
Devi pisze:A własnie... podejrzewam, ze buszujesz po innych angielskich forach... ale znasz moze jeszcze jakis polskich miłośników DBSK ?
Ja wiem, ze na forum In:COM jest jedna miłośniczka Szynek mieszkajaca w PL... z tym że jest azjatką z tego co pamietam :P
no buszuje ale nie znam nikogo z forum bo zazwyczaj po prostu wole czytac niz sie odzywac XD tak jak to bylo w tym przypadku XDDD pora to zmienic no ale ^^'''

ale za to znam tak normalnie z innych zrodel O_O tyle ze one to hmm sa fankami wszystkiego jak ja...jrock, krock, kpop itd [co tylko z azja zwiazane] raczej nie dzielimy tego na poszczegolne zespoly ^^ wiekszosc jest z okolic slaska np katowice i wokolo xDD {z polowy z nich osobiscie zrobilam fanki dongow czy takiego big banga XD]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 gru 2006

Kolina pisze: w sumie nie lubie LCD sa kiepskie do grafiki a ja sie lubie w PS pobawic...z marnym skutkiem no ale zawsze xDDD
Fakt, do grafik nie sa najlepsze... ale cóz ja zrobie... zwykly monitor mi za duzo miejsca zajmuje, nie lubie tego... no i już się do LCD przyzwyczaiłam.... troche przekłamuje kolory no ale cóż. Poza tym... LCD to jedno... natomiast mnie strasznie wpienia, ze na tym laptopie nie oge ustawic wiekszej rozdzielczości... >.<
Ja uwielbiam się bawic photoshopem (co pewnie już większosć wie :P)... też z marnym skutkiem ale kto by się tym przejmował :P
Kolina pisze:no buszuje ale nie znam nikogo z forum bo zazwyczaj po prostu wole czytac niz sie odzywac
Hmm... ja na niektorych forach tez wybieram samo czytanie...
Zreszta... jak ja juz się zaczne odzywać to zazwyczaj mi wychodza tasiemce, ktorych nikomu nie chce się czytać (i w cale sie nie dziwie, bo zazwyczaj tak placze wszystko, że sama sie boje tego czytać :P).
Kolina pisze:{z polowy z nich osobiscie zrobilam fanki dongow czy takiego big banga
Nooo... to super! ;D
Co prawda Big Bang mi nie lezy ale za Szynki nalezy Ci sie medal hahaha.
Część Szynko-maniaków tutaj to jest własnie zarażona przeze mnie :P Tyle, że zrobiłam z nich powaznych maniakow... a z Ayako to się stała wieksza maniaczka Hero niz ze mnie maniaczka Yunho hahahha xP

Ja Ci powiem, ze nigdy nie mialam jakiegos konkretnego ulubionego zespolu... wlasnie lubilam ogolnie, wszystko po trochu... az do momentu gdy trafiłam na Szynki :P
Mój pierwszy i jedyny ulubiony zespol jak narazie... i chyba tak już zostanie.
Sama nie wiem czemu... hmm... cos w sobie mają wyjątkowego hehe.
ODPOWIEDZ