witam ^o^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość » 30 gru 2006

Devi pisze:Poza tym... LCD to jedno... natomiast mnie strasznie wpienia, ze na tym laptopie nie oge ustawic wiekszej rozdzielczości... >.<
Ja uwielbiam się bawic photoshopem (co pewnie już większosć wie :P)... też z marnym skutkiem ale kto by się tym przejmował :P
no ja mam to i to wiec jak cos zrobie na pc to potem mam porownanie jak to na zwyklym wyglada i naodwrot...moj aktualny monitor tez jest dziwny bo zamiast czarnego mam ciemny granatowy no ale coz...faktycznie na zwyklych sa bardziej naturalne kolory XD a PS uzaleznia v.v
Devi pisze:jak ja juz się zaczne odzywać to zazwyczaj mi wychodza tasiemce, ktorych nikomu nie chce się czytać (i w cale sie nie dziwie, bo zazwyczaj tak placze wszystko, że sama sie boje tego czytać :P).
mam to samo...jeszcze jak to jest anglojezyczne to juz wogole sie gubie w zeznaniach i co rusz co innego mi wychodzi xDDD
Devi pisze:Ja Ci powiem, ze nigdy nie mialam jakiegos konkretnego ulubionego zespolu... wlasnie lubilam ogolnie, wszystko po trochu... az do momentu gdy trafiłam na Szynki :P
Mój pierwszy i jedyny ulubiony zespol jak narazie... i chyba tak już zostanie.
Sama nie wiem czemu... hmm... cos w sobie mają wyjątkowego hehe.
heh ja to w sumie przez ponad 3 lata trzymalam sie miyaviego [bylam mu wierna jak to sie mowi] i innych glownie jrockowych zespolow takich jak degu kagerou [tutaj wstawic powinnam coanjmniej 3 stronnicowa liste], ale jakos ostatnio stwierdzilam ze trzeba sie rozwijac i zaczelam sluchac czegos innego niz tylko jrocka. zaczelo sie od KT przez 1TYM [tych kocham normalnie i mam nadzieje ze wroca >.>] no i wlasnie big bangi i dbsk...no i oczywiscie cala masa innych

no bo w skrocie to nudno lubic tylko jeden zespol XD

no i wyszedl tasiemiec xD

Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Kolina » 30 gru 2006

a to wuzej to ja nie wiedziec czemu mnie wywalilo ;/
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 gru 2006

Kolina pisze:no ja mam to i to wiec jak cos zrobie na pc to potem mam porownanie jak to na zwyklym wyglada i naodwrot...moj aktualny monitor tez jest dziwny bo zamiast czarnego mam ciemny granatowy no ale coz...faktycznie na zwyklych sa bardziej naturalne kolory a PS uzaleznia v.v
Haha... nie no to u mnie nie jest aż tak źle... czarny to czarny... w sumie ogladałam i na zwykłym monitorze i na moim LCD i nie ma jakiś strasznych różnic więc nie jest tak źle :P
(tj. pomijak monitor Katimona... bo ona ma wszystko milion razy ciemniejsze niż jest normalnie... ale jej monitor w ogole dziwny jest :P).
A PS potrafi uzaleznić... ale jak mam za dużo edycji do zrobienia to nie moge na PS patrzeć... az się boje go włączać :P
Kolina pisze:mam to samo...jeszcze jak to jest anglojezyczne to juz wogole sie gubie w zeznaniach i co rusz co innego mi wychodzi xDDD
Ciesze się, że nie jestem sama :P
Ja po angliszczańskiemu to zazwyczaj wiele nie pisze - im krotsza wypowiedz tym mniej załamujacych błedow xP
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Devi pisze: A PS potrafi uzaleznić... ale jak mam za dużo edycji do zrobienia to nie moge na PS patrzeć... az się boje go włączać :P
skad ja to znam... dlatego bardzo czesto "zrywam" z PS ale potem i tak wracam no xDDD ah to uzaleznienie xD
Devi pisze: Ja po angliszczańskiemu to zazwyczaj wiele nie pisze - im krotsza wypowiedz tym mniej załamujacych błedow xP
no ja sie ograniczam do czytaniaxDDD odzywam sie tylko w ostatecznosci xDDDD...no bo czasem trzeba no XDDD i zawsze ze slowniekiem pod reka xD
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 30 gru 2006

Oki to ja jeszcze raz Witam serdecznie tym razem w topicu powitalnym :D

Z pobieżnego przejrzenia topica widzę, że też od j-rocka zaczynałaś, to tak jak ja :D U mnie to było L'Arc en Ciel i później to już spirala poszła i różne gatunki się zaczęły przewijać ^^
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

hehe dziekuje ^^

no ja zaczynalam od degu spoiler2 i miyavca XDD a teraz to tyle tego mam ze dlugo by wymieniac, no i poszerzylam horyzonty o inne gatunki i kraje xD czego nie zaluje *_*
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 30 gru 2006

Witam na forum :) też tu niedawno się przybłąkałam, ale uważaj - to forum uzależnia :P
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 30 gru 2006

^no trzeba uważać z dawkowaniem :P
Kolina pisze:no ja zaczynalam od degu spoiler2 i miyavca XDD a teraz to tyle tego mam ze dlugo by wymieniac, no i poszerzylam horyzonty o inne gatunki i kraje xD czego nie zaluje *_*
No właśnie.. zaczyna człowiek od jednego, a później to wszystko mu lawinowo narasta i kolekcja rośnie :D :wink: Czasami to już nawet nie wiem czy coś mam czy nie mam :?
I tak samo jest z dramami..... [tyle, że w tym wypadku jeszcze wiem co mam :wink: ]
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 30 gru 2006

JA juz powoli zaczyna sie gubic a jak dostane płytki od asu ( mam nadzieje ze dostne...) to jzu sie zgubie zupelnie:P bo w sciaganie zaangazxowalm nawet swojego kochanego faceta .. ktory jak do tej pory pozwala mi pochlaniac taka ilosc azjatyckich dram i filmow:P
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Kolina pisze:skad ja to znam... dlatego bardzo czesto "zrywam" z PS ale potem i tak wracam no xDDD ah to uzaleznienie
Haha, to powszechny problem... ale uzaleznienie ma to do siebie, że nie ważne ile razy zrywasz... to i tak wrócisz xP
A co do edycji... to jesteś może w jakiejś grupie czy po prostu inne rzeczy Ci się zwykle do zrobienia zwalają ? :P
Emenemsbis pisze:też tu niedawno się przybłąkałam, ale uważaj - to forum uzależnia
Dokładnie... ale ja ostrzegałam...
Tak czy siak, uważam ze to mile uzależnienie :P
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

czerteziki pisze:JA juz powoli zaczyna sie gubic a jak dostane płytki od asu ( mam nadzieje ze dostne...) to jzu sie zgubie zupelnie:P bo w sciaganie zaangazxowalm nawet swojego kochanego faceta .. ktory jak do tej pory pozwala mi pochlaniac taka ilosc azjatyckich dram i filmow:P
ja znalazlam na to sposob...robie liste a potem do niej dopisuje jesli sciagne cos nowego xDDDD czasochlonne i czasen denerwuje ale jak sie jest pedantem jesli chodzi o komputer to jestem w stanie sie poswiecic XDDD
Devi pisze: A co do edycji... to jesteś może w jakiejś grupie czy po prostu inne rzeczy Ci się zwykle do zrobienia zwalają ? :P
tzn z dwiema kolezankami prowadzimy bloga z grafikami i czesto sa requesty na szablony czy cos innego, procz tego mam deva i wypadalo by cos tam czasem wciepnac v.v
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Haha... no ja też się pogubiłam w filmach... wiec zrobilam liste... taka prosta ale zawsze coś... torche pomoglo :P

No i zrobilam czesciowo liste moich Szynkowych zbiorów... ale tylko neiwielkiej części. Więcej nie dalam rady bo wyjechalam... na dokończenie bedzie trzeba poczekać do maja haha.

Robielnie listy jest faktycznie upierdliwe... ale przynajmniej wiadomo co sie ma i gdzie sie ma (np mam zeszyt z wymisanymi plytami jakie mam i co na nich jest...).
Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

ja tam mam na kompie w notatniku spisane wszywtkie mp3 i wszystkie videa jakie mam XDD
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 31 gru 2006

NIo ja liste mam :) Ale sie dopiepro tworzy tzn dopisuej na liste jak ytylko nagrami usowam z dyku w innym przypadku jakos nie moge ei pzremoc by dopisac do listy....
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 31 gru 2006

^ Skąd ja to znam :D Ostatnio zrobiłam sobie listę dram, coby moja koleżanka mogła sobie wybrać co mam jej nagrać [to miałam motywację ^^] i jakoś generalnie nie mogę zrobić takiej samej z filmami :P a ta z dramami pozostaje w stanie nienaruszonym.
Kolina pisze:ja tam mam na kompie w notatniku spisane wszywtkie mp3 i wszystkie videa jakie mam XDD
Jestem pod głębokim wrażeniem :shock: Miałam sobie taką zrobić w wakacje, ale jakoś się nie złożyło :P
ODPOWIEDZ