witam ^o^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 31 gru 2006

To samo tutaj >_< myślę, że spis dram kiedyś mi się uda zrobić, ale filmów czy mp3... chyba nie da rady...^^*

Awatar użytkownika
Kolina
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Kolina » 01 sty 2007

CHILMA pisze:Jestem pod głębokim wrażeniem :shock: Miałam sobie taką zrobić w wakacje, ale jakoś się nie złożyło :P

no ja robilam ja prawie miesiac ... zazwyczaj okolo godzinny dziennie po po dluzszym czasie czlowieka szlak bierze xDD
ale przydaje sie teraz jak ktos sie pyta co mam ciekawego to po prostu wysyam liste i se moze wybrac :D
♪ [url=http://big_boy_bang.livejournal.com/]Big Boy Bang - asian music rotation[/url]♪
★ [url=http://d_f_g.livejournal.com/]DFG - asian graphic site[/url] ★
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 01 sty 2007

CHILMA bo ja orbie jednaliste do wszystkiego tznm 1 plik w exelu i zakladki k dramy .. J dramy tw dramy i movies:P takjest łatwiej:P
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 01 sty 2007

^ no w sumie racja [ale ze mnie baka...] Też chyba tak zrobię, ale chyba dopiero po sesji, w ramach odprężenia :P

Kolina - wszystko ręcznie robiłaś...WoW...

Tak się właśnie zastanawiam, czy do robienia list nie ma jakiś programów pomocniczych???
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 01 sty 2007

Jesli mówicie o listach mp3, to można użyc do tego winampa.
Ma taką specjalną funkcję do generowania list HTML. :)
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Postautor: Katimon » 03 sty 2007

siemanko juz cie co prawda przywitalam w szynkowym temacie ale tu tez wypada:] wiec witam cie serdecznie jak tylko umiem mam nadzieje ze zabawisz u nas dluuuuugggggggggoooooooo:]
''Tam gdzie jestes ty tam bede i ja...czyli tam gdzie spotkaja sie nasze marzenie''

Wróć do „Kilka słów o sobie”