Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Witam

Postautor: Noirika » 29 gru 2006

Witam wszystkich :)
Trafiłam tu przypadkiem i jeśli chodzi o dramy to... wstyd się przyznać, ale nie widziałam ani jednej :( (chcę to zmienić i to zrobię). Od niedawna oglądam filmy azjatyckie, a zaczęło się od filmu "Pusty dom", który był genialny :) Nie lubię o sobie pisać więc może jeszcze tylko tyle, że mam 20 latek, studiuję germanistykę (już widzę skrzywione miny ludzi :)) i mam pecha, bo nie lubię angielskiego a on nie lubi mnie, dlatego mam nadzieję, że ktoś stworzył polskie napisy do dram :) To tyle - mam nadzieję, że za bardzo nikogo nie zanudziłam, a jeśli tak to PRZEPRASZAM :)

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 29 gru 2006

Witam serdecznie :)
Szczerze to serio zrobiłam dziwną minę, gdy przeczytałam, że studiujesz germianistyke :P
Co do napisów to nie martw się na http://d-addicts.com/forum/viewtopic_17098.htm znajdziesz nie tylko ang. napisy do dram :)

=edit=
Gorąco polecam:
Goonga
Devil Beside You
Kurosagi
:D
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 29 gru 2006

witam witam
ja tak mialam jakis czas temu zanim nie mialam neta, z rok bedzie, poptem natknelam sie na nobuta wo produce i sie zaczelo!
choc wczesneij widzialam np GTO, czy taihou shichiauzo, to od nobuty, a wlasciwie kindaichiego moja przygoda sie zaczela...
wyciagnelam troche od yamatsu, i potem sama sobie szukalam i sicagalam dramki
teraz to je mnie wciagnwelo wiec dram cos malo chyba ze z bishiami z je :P
anyway, ohoho rozpisalam sie ;/
baw sie u nas dobrze
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Co do dziwnej miny to mnie nie dziwi. I dziękuję za ten adres stronki z napisami :) Chciałam właśnie napisać, że może ktoś mi coś poleci na początek, ale ubiegłaś moją prośbę :) (ponownie dzięki). Co do Goong to chciałam jako pierwsze, bo manhwa mnie urzekła.
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 29 gru 2006

po gonngu trza Hana yori dango marsa a na koniec my name is kim sam soon:P czyli wszystkiego po troszku:p
a po za yttym to witam cieplutko:P
Obrazek
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Wszyscy tacy mili, że chyba nigdy się mnie stąd nie pozbędziecie ;)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 29 gru 2006

To i ja przywitam nową duszę :woot:
mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić..
ja mam tak, że nie przepadam za niemieckim a on nie przepada za mną :P
ale chyba są jakieś niemieckie grupy fansubberskie, które tłumaczą na niemiecki :D
poza tym niektóre osoby tutaj tłumaczą na polski więc pewnie jakos się odnajdziesz :)

pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 29 gru 2006

Ja także witam goraco!
I szczerze, to mam nadzieje, że nas nie opuscisz... tutaj raczej nikt nikogo nie chce sie pozbywac... a im wiecej sie udzielasz tym lepiej haha ;D
Trzeba przyznac... dzięki tym przyjaznym duszyczkom które się tutaj panosza na prawde można sie od tego forum uzależnić xP

Jesli chodzi o ta germanistykę - nie zrobiłam dziwnej miny... ale jakby co to moge sie wrocic, przeczytac opis jeszcze raz i to poprawic, co wy na to ? xP Haha
Myślę, że tak jak allia napisała powinny byc jakieś niemieckie grupy fansubberskie :)
A co do Goonga - to nawet do kilku odcinków sa już polskie napisy! ;D

Ja z dram Koreańskich to polecam:
My Name is Kim Sam Soon
Sang Doo Let's Goo to School
Goong
Delightful Girl (tam gra Jae Hee - aktor z filmu "Pusty Dom"... jest to moja ulubiona drama, ale niektorych niestety wkurza momentami... tak czy inaczej warto chociaż kilka odcinków zobaczyć... a nóż widelec Ci się spodoba... ja ją uwielbiam i juz xP).

Najbardziej lubie koreanskie dramy... ale nie można zapominać tez o innych... warto sprobowac wszystkiego wiec...
Z japońskich polecam:
Nobuta wo Produce
Stand Up

Z Tajwańskich:
Meteor Garden
Mars
Devil Besides You

Mam tylko jedno pytanie na koniec... jak tam u Ciebie z azjatycka muzyką ? Masz może jakieś ulubione zespoły czy raczej dopiero stawiasz pierwsze kroki jesli chodzi o azjatycka muzykę ?
<Deviś ostrzy zabki na ewentualną następna Szynkową ofiarę...> :P
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

MNIKSM jest extra też to polecam :) Poza tym jest jeszcze ISWAK :) albo Full House :)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 29 gru 2006

z koreańskich to jeszcze warto full house obejrzć.. jedna z najlepszych dram ever XD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Devi pisząc o azjatyckiej muzyce miałaś zapewne na myśli, czy zna szynki :D
Zapraszamy do szynkowego tematu [może ci sie spodoba :D] --> DBSK
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Miałam na myśli muzyke ogólnie... ale też z myślą o tym, aby jakby co zarazić kolejną osobę xP
Skoro dałaś link do Szynkowego tematu z pogaduchami to ja dam do tematu informacyjnego ==> DBSK Info
oraz do galerii ==> Galeria DBSK

No cóż... trzeba dbac o liczbe Szynkowych fanów, nie Madziu ? xP

Tak czy inaczej nadal czekam na Noirike bo jestem ciekawa jak to u niej z ta muzyką (ogólnie :P).

Aha... jeszcze co do ISWAK (It Started with a Kiss) --> to była pierwsza drama, na ktorej się wynudzilam jak mops i zmuszalam się do ogladania dalej... ale ostatnie kilka odcinkow mnie nieźle wciągneło...
Nie kierowalabym się jednak moim zanudzeniem poniewaz chyba bylam wtedy "przemęczona materialem" ^^'
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Szczerze to mnie momentami też ISWAK nudziło, ale ogólnie drama bardzo fajna :)

Musimy się starac o nowych maniaków szynek :D
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Przyznaję się do tego, że nie słucham azjatyckiej muzyki - to nie jest kwestia tego, że jej nie lubię - ja jej nie znam - no może oprócz Yoko Kanno. Ale jeśli znacie jakieś naprawdę dobre zespoły z klimatu rockowego - to z chęcią się zapoznam z tą muzyką :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hmm... Szynki raczej nie sa rockowe ^^'
Ale warto dac im szanse :P
Dajmy na to.. zerknac teledysk do Rising Sun:
Rising Sun MV
Albo do Free Your Mind:
Free Your Mind MV

Z zespołów rockowych to tylko The Trax mi do głowy przychodzi... ale osobiscie tego zespołu raczej nie słucham... znam tylko piosenke ktora śpiewali z DBSK i BoĄ... "Tri-Angle"
Tutaj link na youtube żebys sobie zerknela Tri-angle

Mysle jednak, że znajdzie sie ktoś kto poleci Ci jakies ciekawe rockowe zespoły ;)

Wróć do „Kilka słów o sobie”