Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Witam

Post autor: Noirika » 29 gru 2006

Witam wszystkich :)
Trafiłam tu przypadkiem i jeśli chodzi o dramy to... wstyd się przyznać, ale nie widziałam ani jednej :( (chcę to zmienić i to zrobię). Od niedawna oglądam filmy azjatyckie, a zaczęło się od filmu "Pusty dom", który był genialny :) Nie lubię o sobie pisać więc może jeszcze tylko tyle, że mam 20 latek, studiuję germanistykę (już widzę skrzywione miny ludzi :)) i mam pecha, bo nie lubię angielskiego a on nie lubi mnie, dlatego mam nadzieję, że ktoś stworzył polskie napisy do dram :) To tyle - mam nadzieję, że za bardzo nikogo nie zanudziłam, a jeśli tak to PRZEPRASZAM :)

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 29 gru 2006

Witam serdecznie :)
Szczerze to serio zrobiłam dziwną minę, gdy przeczytałam, że studiujesz germianistyke :P
Co do napisów to nie martw się na http://d-addicts.com/forum/viewtopic_17098.htm znajdziesz nie tylko ang. napisy do dram :)

=edit=
Gorąco polecam:
Goonga
Devil Beside You
Kurosagi
:D
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak

Post autor: ToMo » 29 gru 2006

witam witam
ja tak mialam jakis czas temu zanim nie mialam neta, z rok bedzie, poptem natknelam sie na nobuta wo produce i sie zaczelo!
choc wczesneij widzialam np GTO, czy taihou shichiauzo, to od nobuty, a wlasciwie kindaichiego moja przygoda sie zaczela...
wyciagnelam troche od yamatsu, i potem sama sobie szukalam i sicagalam dramki
teraz to je mnie wciagnwelo wiec dram cos malo chyba ze z bishiami z je :P
anyway, ohoho rozpisalam sie ;/
baw sie u nas dobrze
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Co do dziwnej miny to mnie nie dziwi. I dziękuję za ten adres stronki z napisami :) Chciałam właśnie napisać, że może ktoś mi coś poleci na początek, ale ubiegłaś moją prośbę :) (ponownie dzięki). Co do Goong to chciałam jako pierwsze, bo manhwa mnie urzekła.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 29 gru 2006

po gonngu trza Hana yori dango marsa a na koniec my name is kim sam soon:P czyli wszystkiego po troszku:p
a po za yttym to witam cieplutko:P
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Wszyscy tacy mili, że chyba nigdy się mnie stąd nie pozbędziecie ;)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 29 gru 2006

To i ja przywitam nową duszę :woot:
mam nadzieję, że będziesz się dobrze bawić..
ja mam tak, że nie przepadam za niemieckim a on nie przepada za mną :P
ale chyba są jakieś niemieckie grupy fansubberskie, które tłumaczą na niemiecki :D
poza tym niektóre osoby tutaj tłumaczą na polski więc pewnie jakos się odnajdziesz :)

pozdrawiam :wink:
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 29 gru 2006

Ja także witam goraco!
I szczerze, to mam nadzieje, że nas nie opuscisz... tutaj raczej nikt nikogo nie chce sie pozbywac... a im wiecej sie udzielasz tym lepiej haha ;D
Trzeba przyznac... dzięki tym przyjaznym duszyczkom które się tutaj panosza na prawde można sie od tego forum uzależnić xP

Jesli chodzi o ta germanistykę - nie zrobiłam dziwnej miny... ale jakby co to moge sie wrocic, przeczytac opis jeszcze raz i to poprawic, co wy na to ? xP Haha
Myślę, że tak jak allia napisała powinny byc jakieś niemieckie grupy fansubberskie :)
A co do Goonga - to nawet do kilku odcinków sa już polskie napisy! ;D

Ja z dram Koreańskich to polecam:
My Name is Kim Sam Soon
Sang Doo Let's Goo to School
Goong
Delightful Girl (tam gra Jae Hee - aktor z filmu "Pusty Dom"... jest to moja ulubiona drama, ale niektorych niestety wkurza momentami... tak czy inaczej warto chociaż kilka odcinków zobaczyć... a nóż widelec Ci się spodoba... ja ją uwielbiam i juz xP).

Najbardziej lubie koreanskie dramy... ale nie można zapominać tez o innych... warto sprobowac wszystkiego wiec...
Z japońskich polecam:
Nobuta wo Produce
Stand Up

Z Tajwańskich:
Meteor Garden
Mars
Devil Besides You

Mam tylko jedno pytanie na koniec... jak tam u Ciebie z azjatycka muzyką ? Masz może jakieś ulubione zespoły czy raczej dopiero stawiasz pierwsze kroki jesli chodzi o azjatycka muzykę ?
<Deviś ostrzy zabki na ewentualną następna Szynkową ofiarę...> :P
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

MNIKSM jest extra też to polecam :) Poza tym jest jeszcze ISWAK :) albo Full House :)
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 29 gru 2006

z koreańskich to jeszcze warto full house obejrzć.. jedna z najlepszych dram ever XD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Devi pisząc o azjatyckiej muzyce miałaś zapewne na myśli, czy zna szynki :D
Zapraszamy do szynkowego tematu [może ci sie spodoba :D] --> DBSK
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Miałam na myśli muzyke ogólnie... ale też z myślą o tym, aby jakby co zarazić kolejną osobę xP
Skoro dałaś link do Szynkowego tematu z pogaduchami to ja dam do tematu informacyjnego ==> DBSK Info
oraz do galerii ==> Galeria DBSK

No cóż... trzeba dbac o liczbe Szynkowych fanów, nie Madziu ? xP

Tak czy inaczej nadal czekam na Noirike bo jestem ciekawa jak to u niej z ta muzyką (ogólnie :P).

Aha... jeszcze co do ISWAK (It Started with a Kiss) --> to była pierwsza drama, na ktorej się wynudzilam jak mops i zmuszalam się do ogladania dalej... ale ostatnie kilka odcinkow mnie nieźle wciągneło...
Nie kierowalabym się jednak moim zanudzeniem poniewaz chyba bylam wtedy "przemęczona materialem" ^^'
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Szczerze to mnie momentami też ISWAK nudziło, ale ogólnie drama bardzo fajna :)

Musimy się starac o nowych maniaków szynek :D
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Przyznaję się do tego, że nie słucham azjatyckiej muzyki - to nie jest kwestia tego, że jej nie lubię - ja jej nie znam - no może oprócz Yoko Kanno. Ale jeśli znacie jakieś naprawdę dobre zespoły z klimatu rockowego - to z chęcią się zapoznam z tą muzyką :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Hmm... Szynki raczej nie sa rockowe ^^'
Ale warto dac im szanse :P
Dajmy na to.. zerknac teledysk do Rising Sun:
Rising Sun MV
Albo do Free Your Mind:
Free Your Mind MV

Z zespołów rockowych to tylko The Trax mi do głowy przychodzi... ale osobiscie tego zespołu raczej nie słucham... znam tylko piosenke ktora śpiewali z DBSK i BoĄ... "Tri-Angle"
Tutaj link na youtube żebys sobie zerknela Tri-angle

Mysle jednak, że znajdzie sie ktoś kto poleci Ci jakies ciekawe rockowe zespoły ;)
ODPOWIEDZ