Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 31 gru 2006

witam serdecznie

ja też zaczęłam od filmów, potem koleżanka opowiedziała mi pierwsze 4 epy Full House no i potem już musiałam to ściągnąć , a potem inne produkcje

z dram koreańskich gorąco polecam "Goong" " MNIKSS" oraz " My Girl"

z japońskich: "HAna Yori Dango", "Nobuta" i "Dragonzakura"

jeśli chodzi o rockową muzyke to w Korei istnieje niewiele zespołów grających ten gatunek. Za to w Japonii rock jest bardzo popularny nieztety nie jestem zagorzałym fanem tego gatunku wiec nie jestem w stanie ci niec polecić

*LJ* Last*
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 31 gru 2006

Noirika pisze:He he - posłuchałam sobie zespolików :) Zdecydowanie poproszę o więcej Girugamesh i... resztę też - choć akrat wyżej wymieniony mi się chyba najbardziej podoba :)

Okej to najpierw zauploaduję Girugamesha ^^ W tym roku wydali swój pierwszy albumik... Tylko chyba będe musiała utwory uploadować osobno, bo jak robię jeden plik to już drugi raz mi zerwało połączenie w połowie ==
W każdym bądź razie zaraz będę wrzucać pojedyńczo :D

----------
zmieniłam file hosta i się w końcu zauploadowało :D
To jest link do do albumiku Girugamesha
http://z31.zupload.com/download.php?fil ... path=18996

Jutro też coś wrzucę ^^
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 01 sty 2007

Dziękuję :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 01 sty 2007

Ależ proszę bardzo ^^

Tutaj zauploadowałam jeszcze:
Ostatni albumik Plastic Tree
http://z31.zupload.com/download.php?fil ... path=19004
i drugi albumik Schizo:
http://z31.zupload.com/download.php?fil ... path=19008

[bo akurat to miałam na dysku :P] Postaram się jeszcze wrzucić coś L'Arc en Ciel i Trax, tylko płytki muszę przejrzeć ^^ i się zdecydować co. Jak chcesz czegoś więcej albo coś nowego to pisz ^^
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Możę dzisiaj to jeszcze ściągnę :) Bo u mnie to wszystko wolno idzie. Naprawdę WIELKIE dzięki!!! Mam jeszcze pytanko - skąd można ściągnąć Goonga w miarę szybko, bo przez torrenta mi się zatrzymało na 80% i nie chce ruszyć a ze stronki http://www.idols-unlimited.com/princess-hours też się zatrzymało i nie chce dalej nic zrobić :(
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 01 sty 2007

Witam serdecznie nową duszyczkę na forum super że trafiłaś właśnie tu :) (to forum Cię wciągnie) bo mnie wciągnęło i nie ma dnia żebym na nim nie była hi hi

A z dram które obejrzałam to polecam :
Mars
Meteor Garden
Marmalade Boy
Peach Girl
i oczywiście Goonga :D

A no widzę że masz ten sam problem ze ściąganiem plików jak ja Zatnie się w pewnym miejscu i dalej nie pójdzie a naprawdę przykre jest jak zatnie się przy 99% o to boli ale dam radę bądź cierpliwa bo tylko to nam pozostaje.
Ale niech zgadnę masz pewnie internet radiowy bo takie problemy właśnie występują przy radiówce

Jeszcze raz witam ;)
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

To nie radiówka tylko wspaniała neostrada :) I tak dobrze, że działa
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 01 sty 2007

Neostrada ... a ja myślałam że oni maja leprze łącze ... ale cóż bywa i tak i faktycznie trzeba się cieszyć że jest ..."jaki jest ale jest"... ja też tak uważam ale po jakimś czasie wnerwia.. ale ja już jestem po 20 wiec muszę uważać na serce hi hi i nie denerwować się przyjmuje wszystko spokojnie. :D bez nerwów
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 01 sty 2007

Goonga można szybko sciągnąć z Clubboxa, ale najpierw trzeba poświęcić kilka chwil na przestudiowanie tego cuda^^*
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 01 sty 2007

szybko jak szybko, zależy od łącza ;p
Ale clubbox'y są naprawdę cudne!
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Ja też już 20 - od 2 tygodni :D Ale co tam i tak nadal wyglądam na 16 i tak się czuję ;)

Co do Clubboxa - jak nie będę czegoś rozumiała - to mam nadzieję, że ktoś mi pomoże :) A pierwszy odcinek Goonga widziałam z siostrą i ona też chce kolejny :) Może nowy miłośnik się rodzi w postaci mojej siostrzyczki :)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 01 sty 2007

Kurcze no, a ja tej mojej siostry nie moge zmusić dodram. A jestem na 100% pewna, że jak obajrzy to pochocha. Tak było z mangą i anime, podobne filmy się nam podobają i podobne amerykanskie seriale. Ale ona ciągle i ciągle marudzi, że nie ma czasu.
Ale pwoiedziała, że chce zobaczyć 14sai no haha, a ja baaaka zaponiałam na święta wziąść dysku do domu i tak okazja wciągnięcia ją w świat dram przeszła mi koło nosa. Chociąx ja wolałabym zacząć ją wtajemniczać od Goong'a właśnie!
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Nie ma co zmuszać - moja siostra się sama do mnie przyłączyła i się zdziwiłam, że jej się spodobało - bo ona tak jak ja jest maniakiem horrorów i thrillerów :) Zresztą przyznam się szczerze, że sama się zdziwiłam, że mi się podoba, bo nigdy nie przepadałm za komediami a tu takie zaskoczenie :)
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 01 sty 2007

Ja o mojej nawet nie wspomnę. RAZ udało mi się zmusić ją do obejżenia "Kisarazu Cat's Eye". Śmiała się i takie tam, ale mówiła że nic nie zrozumiała, bo z anglika kulawa jest :P
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Ja też z angielskim kiepsko - chyba, że ze słuchu, bo tak to Friendsów oglądałam czasami jak napisy były felerne :)

Wróć do „Kilka słów o sobie”