Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 01 sty 2007

Całe szczęście ja znam anglika przyzwoicie (thx, LO!), ale nie wyobrażam sobie jak można oglądac dramy, które jakby nie było suby mają po angielsku nie znając angielskiego ;^_^

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 02 sty 2007

Z anglika lepiej mi idzie rozumienie tekstu czytanego niż rozumienie ze słuchu (na poczatku jak ogladalam DVD tutaj to sobie do ang. filmow wlaczalam jeszcze dodatkowo napisy... ale pozniej juz sobie darowalam :P).

Co do ogladania dram z ang. subami bez rozumienia tego jezyka... hmm... wiesz... niektorzy ogladaja rawy (czyli bez jakichkolwiekk napisow) nie znajac jezyka w ktorym jest drama... xP
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 02 sty 2007

Jakoś dam radę oglądać - najpierw po polsku to co jest, a potem po niemiecku a angielskiego się uczę (choć z wielką niechęcią). Zresztą muszę się nauczyć angielskiego, żeby zdawać na kolejną filologię :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 02 sty 2007

Do Chilmy - kocham tę muzykę!!! KOCHAM KOCHAM KOCHAM!!!
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Postautor: Katimon » 02 sty 2007

przepraszam ze tak pozno ale witam i ja...
oczywiscie sie przyznaje ze nie czytalam wszystkich postow bo naczytalam sie w szynkowym temacie....wiec napisze tylko tyle......mam nadzieje ze bedziesz sie tu dobrze czola i bawila....i tyle pozdrawiam serdecznie:}
''Tam gdzie jestes ty tam bede i ja...czyli tam gdzie spotkaja sie nasze marzenie''
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 03 sty 2007

Wszystkich pozdrawiam i żegnam na miesiąc :(
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 04 sty 2007

Noirika pisze:Do Chilmy - kocham tę muzykę!!! KOCHAM KOCHAM KOCHAM!!!

To się cieszę ^^ A jak do nas wrócisz to ci coś jeszcze zauploaduję :D
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 01 lut 2007

WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE!!! Miesiąc mnie nie nie było, a teraz prawie miesiąc w domku :D Mam nadzieję, Chilma, że spełnisz swoją obietnicę :) Mojej siostrze spodabał się nawet Girugamesh
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 02 lut 2007

WITAM znowu ^^
Jutro zauploaduje jakąś następną muzyczną partię, bo dzisiaj tylko chwilowo przy kompie jestem :D
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 04 lut 2007

Z góry wielkie dzięki za muzykę - ja się w niej zakochałam :)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 04 lut 2007

OKI mam lekki poślizg, ale to dlatego, że jeszcze sesji nie skończyłam :P

W każdym bądź razie tu jest singielek Trax (pierwszy i moim zdaniem najlepszy ^^)
http://w12.easy-share.com/850574.html

A teraz uploaduje się album L'Arc en Ciel. Jak tylko skończy to postnę linka ^^
Poza tym powinnam gdzieś jeszcze mieć jakieś singielki Girugamesha, więc mogę ich poszukać i je zauploadować.

Posłuchaj sobie może jeszcze MUCC, bo to takie w klimacie Girugamesha, więc może też Ci się spodoba ^^
http://www.youtube.com/watch?v=4EVAg0RFFc8
http://www.youtube.com/watch?v=O4n9CmYo8HM
http://www.youtube.com/watch?v=tlL83ffFhvw

W razie czego możemy też zrobić tak, że nagram Ci jakiś stuff na płytki i wyślę (mogłabym np. dograć też jakieś mvaki) Więc jakby co to nie ma sprawy ^^
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 04 lut 2007

Z nagraniem na płytki to naprawdę dobry pomysł. Jak chcesz mogę Ci przesłać płytki DVD lub CD - jak wolisz lub po prostu potem Ci oddać za płytki. Więc napisz jak dla Ciebie będzie lepiej :)
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 05 lut 2007

Płytki na razie mam, więc jakby co to możesz mi najwyżej później oddać ^^ [a zresztą jak jest Ci wygodniej ^^ bo może chciałabyś to mieć na jakiś swoich płytkach]
Mogłabym Ci to nagrać na DVD bo więcej się mieści, tylko powiedz co byś chciała... W razie czego to mam jeszcze trochę dram, filmów azjatyckich i anime, więc jakbyś coś jeszcze chciała to też mogę nagrać :D....

A tak przy okazji to upload mnie chyba ostatnio nie lubi bo nie mogę zauploadować tego albumu L'Arc en Ciel ==
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 05 lut 2007

W sumie to lepiej na DVD - bo zdecydowania więcej się zmieści. No to może ja Ci oddam płytki potem. A nagrać to możesz prawie wszystko co masz (oczywiście jak masz czas) - bo ja prawie nic nie mam oprócz paru filmów i jak na razie dwóch odcinków Goonga, bo kiepsko ściąga :(
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 05 lut 2007

OKI to ponagrywam Ci te fajniejsze rzeczy, które mam. (i wszystkie te co mam, a mają niemieckie suby ^^)
To Goonga też ci mogę nagrać :D (mam go w wersji 350 mega)
I może jakieś fajne anime, bo te mam z polskimi subami ^^

Jak skompletuje to dam znać, to powiesz mi na jaki adres mam wysłać :D

Wróć do „Kilka słów o sobie”