Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 05 lut 2007

No pewnie - WIELKIE DZIĘKI!!! Jestem Twoją dłużniczką!

Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 11 lut 2007

Sesja mi się w końcu skończyła, więc nareszcie mogę się zabrać za to co obiecałam ^^

W każdym bądź razie nagrywam teraz Goonga i poza tym z dram z niemieckim subami to mam
Devil Beside You
Hana Yori Dango
My Girl
więc też nagram i coś tam jeszcze wymyślę poza muzyką :D
W każdym bądź razie powinno mi się udać to wysłać jakoś na początku tego tygodnia, co się jutro zacznie ^^
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 11 lut 2007

Jeszcze raz bardzo dziękuję :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 11 lut 2007

Jakby co możesz dograć jakiś film jak zostanie Ci miejsce na płytce :) Mojej mamie się strasznie spodobały azjatyckie komedie romantyczne i nie mam wyboru - muszę dla niej ściągać - ale czego się nie robi dla mamy :)
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 12 lut 2007

eh... Tak się właśnie zorientowałam, że nie masz mojego adresu - gdzie mogę Ci go podać?
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 12 lut 2007

Okej to ja dogram jakieś filmy, bo na 2 płycie z My Girl będzie miejsce (właśnie zaraz będe to nagrywać ^^). Czyli mają być to komedie romantyczne :D Może Innocent Steps, My little Bride, He was cool ?? Po prostu nie wiem co już masz....

A adres możesz mi przesłać na e-mail, GG czy na PM. Gdzie Ci będzie wygodnie (wszystko jest w profilu) ^^
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 12 lut 2007

Z komedii romantycznych to mam: My Sassy girl, My little Bride, My tutor Friend, 100 Days With Mr.Arrogant, Love So Divine i ściąga mi się Ing oraz Turn Left, Turn Right - mało tego, ale zawsze wolałam horrory, a tu mama mi się zakochała w komediach :) Nawet dramy chce z mną oglądać, dlatego robię tłumaczenie dla niej i siostry z niemieckiego

Wróć do „Kilka słów o sobie”