kiki to ja

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Postautor: kikisriki » 30 gru 2006

baaa jest nawet Infernal Affairs 3 i amerykanska wersja Departed z Di Caprio ale nie taka dobra!! a co do tajwanskich to sie moze zniechecilam tym Meteor Garden no i jak zobaczylam ze tego jest ze 25ep to mi sie odechcialo:)

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 30 gru 2006

Witam :) Gdynia to piękne miasto...fajnie by było tam mieszkać :)
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 30 gru 2006

kikisriki pisze:baaa jest nawet Infernal Affairs 3 i amerykanska wersja Departed z Di Caprio ale nie taka dobra!! a co do tajwanskich to sie moze zniechecilam tym Meteor Garden no i jak zobaczylam ze tego jest ze 25ep to mi sie odechcialo:)

O amerykańskiej wersji to wiedziałam i nawet się zastanawiam czy się do kina nie wybrać na nią póki jeszcze grają ^^
OMG trzy części... :shock: To kiedy oni to nakręcili???

Taaaa 25 odcinków może odstraszyć ^^, ale właściwie Meteor Garden całe obejrzałam [i nie żałuję, ale to pewnie kwestia gustu :wink: ]
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 30 gru 2006

nIo bo meteor to jak dl amnie jakas porazka i znowu jestem odosobniona tak jak z opinia co do full house tez nie pzrebrnelam nawet pzrez 1 ep al emars muszi sprobowac tylko jeden epek i powiesz co dalej bo jak dl amnie j jest cusoo zreszta zapodam ci muzyke np openinga iii .. nie wiem ja kocham muzyke i caly film.....

naprawde looknij na jednego epka.. to byla moja 1 drama .. jak kiedykolwiek obejrzalm.... albo nie pierwsz abyla hana i .. naprawde jest cudowna.... sprobuj jak sie 1 epek nie spodoba nie namawiam na dalsze patrzanie ale 1 epe nicnie zaszkodzi:P
Tak namawim bo naprawde jest cusowna:)
Obrazek
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 30 gru 2006

O tak jeśli chodzi o Marsa to ja też namawiam :D Co prawda ja go obejrzałam ze względu na mangę, ale przypuszczam, że bez czytania mangi też jest cudny *.*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 30 gru 2006

Hmm... mi sie tam Meteor Garden podobal... ale szczerze powiedziawszy zarowno Koreanski, Japonskie jak i Tajwanskie dramy maja swoj wlasny klimat... i jak sie go nie lubi to nie ma co sie zmuszac.
Ja najbardziej lubie dramy Koreanskie... no i Kim Sam Soon jest swietne, jedna z lepszych dram ever... Goong też polecam :)
Jesteś w dobrym polozeniu - tyle osobek z trojmiasta wiec to Ci ulatwi ewentualną wymiankę...
Ja kiedys cierpiałam na brak dram do ogladania a pozniej jak sie powymianialam na dramy i filmy to chyba do konca zycia tego nie obejrze... ale i tak chce wiecej i wiecej hahaha

Tak czy siak, życze miłego forumowania :P
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 31 gru 2006

kikisriki pisze:a ja wiem!!! tatrzanska czy jakos tak i okolice! tak jak sie jedzie mniej wiecej warszawska:))

dokładnie! :P
nawet do 2LO uczęszczałam :)
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Postautor: kikisriki » 31 gru 2006

no dobra to sie biore za szukanie Marsa a potem ten Goong! A Kim San Soon bylo zajefajne, nie ktore odcinki po kilka razy obejrzalam no ale juz ta aktorka mi sie podobala w komedi She is on duty!
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

no to jednak idzie teraz Goong bo mam juz 2 odcinki i zaczal mi sie podobac!:)) Marsa moze potem jak zalicze te 20 iles odcinkow Goonga:))
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Postautor: Eliza » 31 gru 2006

Goong to bardzo słuszny wybór. Padniesz z zachwytu^^ No i Ji Hoon to najsexowniejsze ciachow Azji>_<
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 31 gru 2006

przecież Eliza Ty gustujesz w japońskich pięknych chłopcach? :P
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

no to teraz bedzie burza bo powiem tak mnie te ciacha malo kreca a bo to za mlode i za chude i takie jakies babskie ja ogladam te dramy ze wzgledu na specyficzny klimat jakiego nie maja zadne inne produkcje bo pierw ogladalam rozne filmy jakie mi wpadly w lapki az dzieki HYD okazalo sie ze sa tez fajne seriale! moze gdybym miala 20pare latek to bym inaczej na to patrzyla a tak to no moze jak to jest Takuya Kimura albo Takeshi Kaneshiro no ale ten to akurat nie gra w tych waszych dramach:)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

@Allia: No gustuję, fakt, że japońscy piękni chłopcy leżą mi bardziej, niż koreanscy przystokjanicy, ale Ji Hoona kocham najbardziej z wszystkich, mimo, iż z Korei. Jego cudność przekracza granice krajów i kontynentów. To chyba widać po moim avatarze, ne?

Ji Hoon nie jest aż taki chudziutki (no przynajmniej jak na japońskie standarty). Nie jest też taki młody (chyba 24 lata ma) i zdecydowanie nie kobiecy jest^^*. A jaki ma brzuszek- męśnie w "czekoladkę". A do tego ogólnie ma super figurę i 187 cm wzrostu >_< Polecam galerię jego, w której co jakiś czas pix-spamuję^^*
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

oj kobitki kobitki to ja juz wiem czemu wy tak namietnie ogladacie te dramy hihihi
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

No ba! CZy to nie było jasne od samego początku. Może za mało topików z galerii i o oaktorach jeszcze czytałaś. Warto poczytać >_< Same mądre komenty >_< Ilość wystopienia słów: ciacho i sexy przekracza wszelie dopuszczalne normy :P

Wróć do „Kilka słów o sobie”