kiki to ja

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Miki » 31 gru 2006

Eliza pisze:Warto poczytać >_< Same mądre komenty >_< Ilość wystopienia słów: ciacho i sexy przekracza wszelie dopuszczalne normy :P
Hehe a co się będziemy oszczędzać jak coś jest fajniusie to trzeba to dobitnie podkreślać:P

Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 31 gru 2006

ja oglądam dramy z kilku powodów..
po pierwsze klimat fajny i mozna podpatrzec codzienne zycie np w korei, japonii itd

po drugie wiadomo... ze im wiecej bishounenow tym lepiej :P
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Post autor: kikisriki » 31 gru 2006

noooo taaaak poczytalam to i owo hehehe fakt wy tylko o ciachach myslicie hehehe juz wszystko kumam:))
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 31 gru 2006

Hmm... jeśli za młodzi to spróbuj obejrzeć Pride. Japońska drama.. nie pamietam jak ten aktor sie zwie ale wyglada calkiem calkiem... no i chyba kolo 30 jest ? O.o (ale nei bijcie jak sie myle xP).

Ja tez ogladam dramy z kilku powodów... właściwie z tych co Allia ;)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 31 gru 2006

Heh, no oczywiście ciacha nie sa jedynym powodem. Zaczeło się od tego, że były japońskie, na moich studiach to wystarcza. Robię to dla nauki- tak sobie muszę tłumaczyć te godziny spędzane przed monitorem a nie nad nauką znaków :P No ale z japonistycznej ciekowiości okazało się, że dramy są fajne. A potem jak jeszcze się okazało, że w tych dramach ciacha grają (pierwsze dramy które oglądałam, nie miały pieknych aktorów) to zaczęłam wybierać dramy po obsadzie a nie po fabule (teraz dobieram tak jakieś 70-80% tytułów :P).
Ale piękni chłopcy to nie jedyny powód *podkreślam* >_<
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Post autor: kikisriki » 01 sty 2007

Pride juz zaliczylam i sie podobalo:))) chcialabym Engine ale mam tylko 3 ostatnie odcinki!! Takuya jest nawet ok :lol: no moze nawet wiecej niz ok:)
ODPOWIEDZ