Konnichiwa

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kuririn
Co to jest dorama? o_O

Konnichiwa

Post autor: Kuririn » 30 gru 2006

Jak mówiono tak zrobiono :P witam raz jeszcze na imie mam Kamil i mieszkam w lublinie (podobno to miasto)
ZAINTERESOWANIA:
-anime
-kino azjatyckie
z j-rocka słucham HIGH and MIGHTY COLOR, D'espairs ray, Dir En Grey
Hmmm z ulubiona drama Satomi Hakkenden jeśli ktoś zna coś w tych klimatach bardzo prosze o tytuły.
Acha i dzięki za ciepłe przyecie

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 30 gru 2006

Jeszcze raz witam serdecznie :) no ja niestety nie słucham J-rocka, lubuję się w bardziej popowych zespołach ;)
Ale i tak fajnie, że w końcu jakiś facet do nas zawitał :)
Nie mam pojęcia o jaką dram ci chodzi, ale gorąco polecam : Goonga, Kurosagi i Dragon Zakure ;)
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 30 gru 2006

JA rowniez witam.. podaj jaki to typ dram to cos moze wygrzebiemy z naszych nastawionych na romansidla umysłów;P
Awatar użytkownika
Kuririn
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Kuririn » 30 gru 2006

Dzięki z gory szukam jakiś fantasy or feudalna Japonia pewnie trudno z takimi dramami ale chyba z wami niezgine ;D
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: aurora » 30 gru 2006

łojezu sciana wschodnia sie odezwala XDDDDD Witam! ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 30 gru 2006

Hej^^

Obejrzyj sobie Yoshitsune, akcja toczy się w XIII w., 49 odcinków, 2 miechy sciągania :P, jest hardsub po ang^_^ A zaraz na początku stycznia wyjdzie 2 odcinkowe historyczne byakutai.
Jest też inna historyczna drama hardsub, której tłumaczenie zbliża się ku końcowi, ale nie jestem na swoim kompie i nie moge sprawdzić dokładnie jak się zwie. Mozna to sprawdzić na d-addicts. No i idzie nieco lepiej niż wspomnianie Yoshitsune. Ale tez pewnie kilka tygodni zejdzie ^^*
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 30 gru 2006

Witam Witam ^^
Też słucham j-rocka... chociaż D'espairs ray jeszcze nie słuchałam, choć o zespole słyszałam... Chyba powinnam to nadrobić :D

Te dramy z feudalną Japonią w tle są przeważnie dłusze i nie mam tyle miejsca co by je ściągnąć, więc niestety żadnej jeszcze nie widziałam...
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 30 gru 2006

Witam na forum :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 gru 2006

Witam serdecznie jeszcze raz hehe ;D
Tez się ciesze, że mamy kolejnego faceta na forum :P
(nie wiem... zwykle trafiam na miejsca opanowane przez plec zenska.. w licku mialam w klasie same baby prawie bo tylko 3 facetow, grupa skanlacyjna w ktorej jestem tez zdominowana przez baby, tutaj tak samo - zadko faceta uraczysz... no ja juz sama nie wiem.... xP).

Ja niestety z Jrockiem nie jestem zbytnio zaznajomiona. Co prawda przed tym jak zaczelam ogladac dramy to nie sluchalam innych azjatyckich piosenek poza japonskimi ale nie jakies konkretne zespoly... teraz to raczej przerzucilam sie na koreańską muzykę... (i nie tylko :P).

Ale z tego co wiem to mamy tu fanow i Jrocka, i osoby zaznajomione z typem dram ktory lubisz wiec... powinny Ci pomoc ;)

No nic, pozostaje mi zyczyc tylko miłego forumowania hehe ;)
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Post autor: Katimon » 03 sty 2007

witam i ja:]...widac ze nasze grono plci przeciwnej zaczyna zbierac sie na doki:]...mam nadzieje ze zagoscisz tutaj na dlugo i wkrecisz sie takze w inne dramy i muzyke:]pozdrawiam i zachecam do poczytania o dramach i zespolach:]
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 03 sty 2007

Witam :) Kolejny fan rocka, anime i kina azjatyckiego - aż trudno uwierzyć ilu ludzi się tym interesuje
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 03 sty 2007

Ja także witam serdecznie na forum mam nadzieję że się tu u nas zadomowisz czuj się jak u siebie hi hi u nas zawsze miła atmosfera :) mam nadzieje że między nami paniami będziesz się czuł dobrze :D

Ciesze się że oprócz oglądania dram słuchasz muzyki ja niestety nie słucham j-rocku bo bardziej interesuję się muzą koreańska ale na pewno znajdziesz bratnie duszyczki które podzielą się z tobą swoimi ulubionymi zespołami a nuż coś Ci się spodoba :)

Noirika - zgadzam się z tobą kto by pomyślał ile ludzi w Polsce się interesuję dramą i muzyką azjatycka a niby tak mało popularne nie jak amerykańskie. Myślę że jak by więcej mówiło się o tym to by ten rodzaj rozrywki znalazło jeszcze więcej zwolenników w Polsce a tak to ukrywamy się z tym bo ludzie po prostu to wyśmiewają. A szkoda dużo by się mogli od Azjatów nauczyć ^^
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 03 sty 2007

Testosteron! xD

Witam na forum, spodoba Ci się tu! :D
ODPOWIEDZ