Witam wszystkich:D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Witam wszystkich:D

Postautor: Miki » 31 gru 2006

Jako że jestem tu nowa to wypadaloby się jako tako przedstawić:) Moje pseudo to Miki i mam 20 latek Moja pierwszą dramą było Marmalade boy Uwielbiam mangę więc gdy natrafiłam na tą pozycję w postaci serialu fab. nie mogłam się z nią bliżej nie zapoznać Nie zawiodłam się na niej bardzo mi się spodobała A tak na dobre w cudowny świat dram wkręciła mnie moja koleżanka i jestem jej za to niezmiernie wdzięczna:)Forum te obserwuję od dłuższego czasu ale jak widać dopiero teraz postanowiłam się udzielić Mam nadzieję że jakoś się tu zaklimatyzuję A myślę że raczej się na to zapowiada bo panuje tu super miła i przyjazna atmosfera:D

Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 31 gru 2006

Aaaa, więc chiński ^^ W takim razie Ni Hao :]

Serdecznie witamy kolejną użytkowniczkę naszego forum :]

Marmalade Boy oglądałam dosć dawno, najbardziej mnie dobijał podział odcinków ^^ W pewnym momencie miałam ochotę rwać sobie włosy z głowy, ale dotrwałam do końca :]

A atmosferę zawdzięczamy bardzo sympatycznym forumowiczom ^^
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Postautor: kikisriki » 31 gru 2006

no normalnie fajnie tu jest! tez sie wkrecilam a jestem nowa:)) hehe
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

martulex pisze:Aaaa, więc chiński ^^ W takim razie Ni Hao :]

Od chińskiej dramy właściwie się zaczęło ale obecnie bardziej siedzę w dramach koreańskich:D Kończę Prince's First Love Słodziutka dramka którą oglądam z moją zakręconą(w pozytywnym sensie)mamuśką:D Jakoś się zaraziła tą manią oglądania Azjatów hehe I oby tak jej długo pozostało:P
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 31 gru 2006

Witamy na forum :D
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

hehe dzięki za cieplutkie przyjęcie Już Was wszystkich lubię:P
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 31 gru 2006

Witam :) Aż mi wstyd, że tylko ja jestem taka zacofana jeśli chodzi o dramy.
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Noirika pisze:Witam :) Aż mi wstyd, że tylko ja jestem taka zacofana jeśli chodzi o dramy.

Czemu zacofana?;]
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 31 gru 2006

witamy witamy
duzo ludzi ze stolicy sie pojawia, jak milo
baw sie u nas dobrze
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 31 gru 2006

A bo ja dopiero chcę zacząć oglądać - tak to raczej filmy (nie tylko azjatyckie - kocham Almodovara) i mangi cały czas :) Ale pewnie dopiero nadrobię to po sesji, bo w POznaniu neta nie mam ani kompa
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 31 gru 2006

ni ho :)

witam i życzę miłego czasu spędzonego z nami i na oglądaniu dram :)
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Postautor: martulex » 31 gru 2006

Również kocham obrazy Almodovara, jak również Burtona, można by tak długo wymieniać :wink: Kino azjatyckie jest bardzo zróżnicowane, lecz jakoś nie wyobrażam sobie by się tak całkowicie do niego ograniczyć :wink:

Poza manhwami, mangami dochodzi jeszcze u mnie anime :> Poza tym mogę się założyć, że szybciutko nadrobisz wiele dram :]

Miki pisze:Od chińskiej dramy właściwie się zaczęło ale obecnie bardziej siedzę w dramach koreańskich:D Kończę Prince's First Love Słodziutka dramka którą oglądam z moją zakręconą(w pozytywnym sensie)mamuśką Jakoś się zaraziła tą manią oglądania Azjatów hehe I oby tak jej długo pozostało

Haha, to zazdroszczę ^^ Moją mamę ciężko zarazić moim hobby, w połowie Kagen no Tsuki przerwała twierdząc, że to jakaś wydumana bzdura. Natomiast My Little Bride nawet przełknęła. Boże, jaka ona jest wbredna. Jestem uprata i postanowiłam się nie poddawać, lecz marne szanse by coś się jej odmieniło. Chociaż przyznam, że czasem zabija mnie textem, twierdząc że lubuję się w związkach lesbijkich skoro podoba mi się jak dwie kobiety się przytulają lub rozmawiają o uczuciach, już nie mam siły jej tłumaczyć, że w Azji po prostu mieszkają piękni faceci. Baaa, czasem ładniejsi niż kobiety ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 31 gru 2006

Ooo... witam serdecznie ;D
Nawet nie zauważyłam, że z Wawy jesteś... przeczytalam dopiero w poście ToMo hehe :P

Miła i przyjazna atmosfera to praktycznie jak motto przewodnie naszego forum :P
Ale to prawda, wszystko zawdzieczamy przemiłym duszyczkom, które tutaj rezydują... witamy Cie wśród nas ;)

Ja jeszcze Marmolade Boy nie oglądałam... choć mangę czytałam i bardzo lubię (powiem tak, lubie czytać... z edycją gorzej bo musze czcionki czesto zmieniać i dumać nad nią... ale czego sie nie robi dla fanów Marmoladki :P).
A w ogóle czytałas skany po polsku (i ewentualnie pozniej po angielsku reszte) czy tylko po angielsku ?

Muszę powiedzieć,że szcześciara jesteś... też bym chciała żeby moja mama się wkręciła w dramy... no ale niestety... raz ze ma drobne wewnetrzne uprzedzenia co ja samą dziwi (ale nie ma nic przeciwko ze to ogladam :P) a dwa ze i tak nie ma czasu :/

A wlaśnie... jak tam stoisz z azjatycką muzyką (nie, ja sie pytam ogólnie, zeby nei bylo, ze znowu ze wzgledu na Szynki... chociaz... jakby tak sie dluzej zastanowic to hmm... <ostrzy zabki na kolejną ofiarę> :P)

No nic, jak zwykle sie rozpisalam ^^'
Pozostaje mi tylko życzyć miłego forumowania ;)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Martulex głowa do góry Trzymam kciuki że przekonasz swoją mamę Moją też trudno było przekonać do obejrzenia ale jak już zaczęła tak teraz sama się dopomina:P
Devi pisze:A w ogóle czytałas skany po polsku (i ewentualnie pozniej po angielsku reszte) czy tylko po angielsku ?

Czytałam skany po angielsku no i parę rozdziałów z SaiTeamu po polsku Ale jakoś ostatnio chyba z lekka zaprzestali to tłumaczyć:/
Devi pisze:Muszę powiedzieć,że szcześciara jesteś... też bym chciała żeby moja mama się wkręciła w dramy...

Nom jakoś tak wyszło że mam super mamę:D Szkoda że u Ciebie się nie udało Ale może coś się jeszcze zmieni?
Devi pisze:A wlaśnie... jak tam stoisz z azjatycką muzyką (nie, ja sie pytam ogólnie, zeby nei bylo, ze znowu ze wzgledu na Szynki... chociaz... jakby tak sie dluzej zastanowic to hmm... <ostrzy zabki na kolejną ofiarę> :P)

Słucham zazwyczaj piosenek z różnych dram To co mi wpadnie w ucho w dramie to potem ściągam i słucham aż do bólu:Peewentualnie próbuję śpiewać;]A faktem jest że patrząc na niektóre Miśki można się zaślinić na śmierć:D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 31 gru 2006

Miki pisze:Czytałam skany po angielsku no i parę rozdziałów z SaiTeamu po polsku Ale jakoś ostatnio chyba z lekka zaprzestali to tłumaczyć:/

Hmm... niezupełnie... po prostu Marmolade Boy ma tłumacza widmo, który czesto znika :P
(o dziwo nie jest to wina edycji - czyli nie moja :P).
Ale... nie wiem czy niedługo nie będzie nastepny rozdzial... (to tez nie moja wina, korekta Marmolady śpi... :P).
W ogóle Marmolada może nie jest najłatwiejsza do edycji ale za to mam do niej sentyment... bo to pierwszy projekt jaki w Sai Team dostalam ;)

Miki pisze:Słucham zazwyczaj piosenek z różnych dram To co mi wpadnie w ucho w dramie to potem ściągam i słucham aż do bólu:Peewentualnie próbuję śpiewać;]A faktem jest że patrząc na niektóre Miśki można się zaślinić na śmierć

O! To czas to zmienić!
Ja Ci zaproponuje... DBSK! (jakie zaskoczenie.. nei spodziewaliście sie tego, nie ? :P).
Ogólnie zajrzyj do Galerii Szynek TUTAJ
Drobne podstawowe informacje o nich znajdziesz W TYM MIEJSCU
No i na koniec temat dyskusyjny jakbys chciała o nich podyskutować TUTAJ (co do tego tematu... ja co prawda lubie wiedziec co sie dzialo wczesniej ale ten topik ma 60 stron wiec.. chyba mozna to ominąć haha :P).

No... ale zeby nie bylo, ze bez prezentacji to jeszcze kilka teledyskow na youtube trzeba dać! A jak! ;D (warto obejrzeć kilka, dać im szansę i nie zatrzymywać sie na jednym jak sie nie spodoba ^^')

Rising Sun MV
Insa MV + interview (tutaj na poczatku jest interview z nimi... ale warto chwilke poczekac na teledysk bo piosenka jest na prawde wspoaniala... zreszta ze wspanialego filmu, polecam obejrzec)
My Destiny MV (balladka po japońsku)
Mi Duh Yo MV
Beautiful Life MV
Oh... troche tego dalam... ^^'
W kazdym badz razie zapomnialam o ich pierwszym MV... ktory jest przeslodki bo sa tam tacy slodcy i niewinni jeszcze... oto on:
Hug MV (Debiut Szynek)

No cóz... nie wiem czy Ci sie spodoba... w każdym badź razie z nimi to jest tak, ze na poczatku moga nie przypasc do gustu a potem jak sie im da kolejna szanse to sie okazuje iz sie w nich zakochujesz (prawda Madziorek, Ayako ? - tak... one sa najlepszym dowodem... niech CI same powiedza :P).

Jeszcze na koniec jedna ciekawosta... teledysk do "O"... warto go zobaczyc bo - raz ze wg. mnei to teledysk z przeslaniem a dwa... - bedziesz miala okazje zobaczyc Koreanskiego Jacka Sparrowa... a czemu ? Zobacz sama! xP
O MV

To tyle... zakonczylam reklame xP
(powinnam sie nagrac zeby miec na nastepna okazje :P)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.

Wróć do „Kilka słów o sobie”