Witam wszystkich:D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
aurora
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: aurora » 31 gru 2006

Witam :)

>>[url=http://renifer7.livejournal.com/84953.html]Drama/movies list!!![/url]>>

[size=75][color=purple]Koktajle Molotowa moga palic tylko policyjne samochody
Mysli moga zwalac z piedestalow[/color][/size]
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 31 gru 2006

Devi pisze:Ja Ci zaproponuje... DBSK! (jakie zaskoczenie.. nei spodziewaliście sie tego, nie ? :P).

wiedziałam, że się nie powstrzymasz ;) ale to dobrze, bo trzeba reaklamować szynki :D

Devi pisze:No cóz... nie wiem czy Ci sie spodoba... w każdym badź razie z nimi to jest tak, ze na poczatku moga nie przypasc do gustu a potem jak sie im da kolejna szanse to sie okazuje iz sie w nich zakochujesz (prawda Madziorek, Ayako ? - tak... one sa najlepszym dowodem... niech CI same powiedza :P).

Potwierdzam słowa Devi :P Na początku w ogóle mi się nie podobali, ale postanowiłam dac im szanse i tak już zostało :D uwielbiam szynki ^_^

Devi pisze:Jeszcze na koniec jedna ciekawosta... teledysk do "O"... warto go zobaczyc bo - raz ze wg. mnei to teledysk z przeslaniem a dwa... - bedziesz miala okazje zobaczyc Koreanskiego Jacka Sparrowa... a czemu ? Zobacz sama! xP
O MV

Jack Sparrow jest super :D [a co się dziwić w końcu to mój Yoochun :D], ale pozostałe szynki też są świetne. Ja równiez gorąco polecam ;) I do oglądania MV'ek i do odwiedzenia tematu szynek :)
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Miki » 31 gru 2006

Devi pisze:Hmm... niezupełnie... po prostu Marmolade Boy ma tłumacza widmo, który czesto znika :P
(o dziwo nie jest to wina edycji - czyli nie moja :P).
Ale... nie wiem czy niedługo nie będzie nastepny rozdzial... (to tez nie moja wina, korekta Marmolady śpi... :P).
W ogóle Marmolada może nie jest najłatwiejsza do edycji ale za to mam do niej sentyment... bo to pierwszy projekt jaki w Sai Team dostalam ;))

Czy ja dobrze widzę??Ty zajmujesz się MB w SaiTeamie??hehe chyba coś przeoczyłam;P Czekam na kolejne rozdziały z niecierpliwością. A anime oglądałaś??Manga o 100 % lepsza....
Dzięki za wszystkie linki Z przyjemnością w nie looknę i wypowiem swoje zdanie co o tym sądzę;]
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: Yumi » 31 gru 2006

ja tekże witam. Życze miłej zabawy z nami na forum :)
*LJ* Last*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 31 gru 2006

Miki pisze:Czy ja dobrze widzę??Ty zajmujesz się MB w SaiTeamie??hehe chyba coś przeoczyłam;P Czekam na kolejne rozdziały z niecierpliwością.

Ano ja... przyznaje się do winy... dokładnie to edycją od rozdziału 2b hahaaha (jak masz gdzieś jeszcze na dysku to możesz zerknąc na creditsy :P).
Ogólnie to wszystkie moje projekty przez dlugi czas staly i bylam bezrobotna... no ale coz... ostatnio mi sie trafił Akkan i widzialam wlasnie ze jest tlumaczenie do Marmolady... niestety czeka na korekte... i nie wiem kiedy sie doczeka :P

Miki pisze:A anime oglądałaś??Manga o 100 % lepsza....

Anime... hmm.. ogladalam kilka epizodów... ale z francuskimi napisami hahaha

Miki pisze:Dzięki za wszystkie linki Z przyjemnością w nie looknę i wypowiem swoje zdanie co o tym sądzę;]

Z niecierpliwoscią bedę na to czekać ;)
Ale tez duzo zależy od tego jaką muzykę lubisz ^^

Zreszta jakby na t nie patrzeć... DBSK ma głównie takie balladki... ale ma i szybsze, i takie troche mocniejsze (dajmy na to piosenka Free your mind...) :P
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 31 gru 2006

Witam serdecznie :D
Marmalade Boy jest naprawdę fajną dramą [chociaż właściwie nie oglądałam do końca, bo miałam problem z ostatnimi odcinkami, żeby je skądś ściągnąć o.O]

Ja w sumie też się przez mangę i anime w dramy wciągłam... tylko u mnie to był Mars :D [wcześniej to tylko jakieś koreańskie dramy nie w całości na Arirangu ^^]

WoW niesamowite, że twoja mama dramy ogląda ^^ Jak mi się uda tatę na obejrzenie jakiegoś azjatyckiego filmu obejrzeć to jest dobrze [choć przeważnie to zasypia na nich :P ]

W każdym razie życzę miłego forumowania :wink:
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Miki » 31 gru 2006

A ja tak czytam o szynkach i kojarzy mi się z wędliną;]No ale jeszcze nie obejrzałam tych teledysków Net mi strasznie kiepsko chodzi:/Ale skoro mówicie że są tacy fajni i w ogóle to i pewnie ja się do nich przekonam:D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 01 sty 2007

Hahaha...mi na początku nie lezało to przezwisko "Szynki"... ale później sama zaczełam na nich tak mówić i mi już tak zostało hehe.
Oczywiście to sie wzielo od nazwy zespolu bo to jest Dong Bang Shin Ki ===> Shinki ==> Szynki :P
Ja mam nadzieje, że Ci przypadna do gustu... ^-^
Bo oni ogólnie sa wspaniali sami w sobie... juz pomijając temat ich piosenek to na prawde... godni uwagi są - nie są sztuczni, są przekjutni, przezabawni i w ogole :P
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 01 sty 2007

Devi ty byś mogła pracować w reklamie :D
byłabyś specjalistką w reklamowaniu szynek :D

P.S. Oho :D Mój 300 post jest o szynkach :)
uwielbiam je :D
I love Micky :*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 01 sty 2007

Haha... no wlaśnie ja nie jestem najlepsza w reklamowaniu.. wiec ciesze sie, ze czasem mnie wyreczasz Ty lub inne Szynko-maniaczki :P

Widze, że się na rocznice zebralo w tym nowym roku... u mnie 1000 post byl poswiacony Szynkom, u Ciebie 300... u Yumiś 200 z tego co pamietam byl poswiecony sklerozie ale tez zwiazanej z Szynkami hehe...

Tak czy inaczej... teraz to nawet i u mnie jest 2007 wiec po raz kolejny zycze szczesliwego nowego roku :P
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 01 sty 2007

Witam serdecznie Miki na naszym cudownym forum gdzie atmosfera jest zawsze wspaniała.
Twoją pierwszą dramką jest "Marmalade Boy" oglądałam ją jest naprawdę fajna i taka śmieszna choć końcówka dziwna jak dla mnie anime nie oglądałam więc nie mam porównania wprawdzie to nie jest moja pierwsza drama jaką oglądnęłam bo był to Meteor Garden a potem to juz wciągnęło i siedzę w tym do dziś :) No i mamy coś wspólnego ze sobą mnie tak samo jak Ciebie wciągneła koleżanka w azjatyckie szaleństwo na początku nie chciałam ale przekonałam się do tego i teraz nie mogę wytrzymać dnia żeby nie posłuchać jakieś muzyki azjatyckiej.
Gorąco polecam ci piosenki teledyski i filmiki szyneczek (DBSK) naprawdę warto bo jak ich nie kochać są tacy cudni, mili, przystojni i w ogóle wszystko co najlepsze w człowieku na początku mi się nie podobali myślałam że sa przeciętni ale teraz mam całkiem odmienne zdanie są wspaniałymi ludźmi z talentem a takich to bardzo rzadko spotkać . Ale ja nie namawiam tylko nakierowuję w dobrym kierunku hi hi ;)

Miłego pobytu na forum ciesze się że jesteś tu z nami :D
Pozdrawiam
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 01 sty 2007

Witam wiitam cieplutkow nowym 2007 roku:p
Obrazek
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Miki » 01 sty 2007

dora pisze:anime nie oglądałam więc nie mam porównania

To polecam byś sobie obejrzała Chociaż w pewnym momencie robi się jak w jakiejś brazylijskiej telenoweli Zbytnio zaszaleli z ilością odcinków Manga zdecydowanie lepsza Najlepiej zapoznać się i z tym i z tym ot tak z czystej ciekawości:)
dora pisze:Miłego pobytu na forum ciesze się że jesteś tu z nami :D

dzięki Też cieszę się że się do Was dołączyłam Dobrze mi tu z Wami:D
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Postautor: dora » 01 sty 2007

Tak szczerze mówiąc to nie mam pojęcia gdzie ściągnąć anime lub mangę "Marmalade Boy" dużo słyszałam ale nie miałam okazji przekonać się na własnej skórze więc jak byście mogły mi podać stronki byłabym bardzo wdzięczna :)
Kiedy się czegoś pragnie,
wtedy cały wszechświat sprzysięga się,
byśmy mogli spełnić nasze marzenie.
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Postautor: Miki » 01 sty 2007

http://www.mininova.org/tor/307340
na tej stronce jest torrent z wszystkimi odcinkami ale pewnie wieki Ci się będzie ściągało;P Ewentualnie z osiołka można wziąć...
A manga jest tutaj: http://www.boxtorrents.com/details.php?id=10859
też jako torrent:)

Wróć do „Kilka słów o sobie”