Witam wszystkich:D

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 01 sty 2007

Dora jak chcesz to możesz sobie pierwszy tom (i kawalek drugiego) poczytać na stronie Sai Team ==> http://www.sai-team.net/main/projekty.php?id=marmalade (to od razu link do tego projektu zebys nie musiala szukac).
Manga na prawde sympatyczna... troche kreska mi się srednio podoba... ale z tego co pamietam to nie jest ona najnowsza... zreszta ta mangaka akurat ma taki styl (w jej pozniejszym projekcie "Random Walk" kreska jest juz troszke ladniejsza aczkolwiek ciagle w tym samym stylu).

Miki - a zapoznawalas sie juz troche z DBSK czy narazie czekasz na poprawe łacza ? (bo z tego co pamietam to cos net Ci sredniawo chodzi czy jakos tak ? :P).
No cóż... Deviś jest maruda i tyle... ale musi dbać o zwiekszanie grona Szynkowych zwolenników haha (a Ty niestety jestes potencjalną ofiarą, przykro mi :P).

Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 01 sty 2007

Miki - Dziękuje bardzo za linki ale niestety z torrentów to jeszcze nie udało mi się nic ściągnąć od kąnd mam internet choć nie teraz to skłamałam udało mi się ściągnąć i według mnie to był znak ściągnęłam teledysk
Rising Sun - DBSK tak ... to było przeznaczenie bo teraz ich kocham ahh mój HERO
ale oprócz tego teledysku nic :(

Devi - także dziękuję za linka juz ściągam i przeczytam :)
kuś kuś Dev... Nasze szyneczki zasługują na to by mieli jak najwięcej fanek i fanów oczywiście.
Tak tak Miki nie damy spokoju dopóki nie oglądniesz choć jednego teledysku zachwycisz się nimi tak jak my to zrobiły hi hi :wink:
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Miki » 01 sty 2007

Obejrzałam narazie tylko jeden teledysk Rising Sun i... chyba na dobre się zauroczyłam *_* Dziękuję za polecenie tego zespołu Chyba szykuje się nowa mania z mojej strony;P
dori jak torrenty odpadają to pozostaje chyba tylko emule i stronka anidb:/ A mangę po angielsku możesz poczytać online tutaj: http://www.mangavolume.com/marmalade-boy/manga/ bądź ewentualnie ściągnąć stąd: http://realitylapse.com/manga/marmaladeboy.php
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Miki kochana jesteś już się za to zabieram i wreszcie będę miała porównanie ale jak na razie to zaczęłam czytać ten co dała Devi po polsku bo ja z angielskim męczę się tylko wtedy kiedy muszę ale jak nie muszę to nie przeciążam zbędnie umysłu hi hi choć niedługo zacznie mi się sesja grrr jak pomyśle to mi się ciepła aż robi :) mam nadzieje że przebrnę bez większych komplikacji

Ah zapomniałabym który z chłopaków z DBSK podoba ci się bo nie uwierzę że żaden nie wpadł Ci w oko nie martw się każda z nas podzieli się swoją szyneczka :wink: Ja bez problemu mogę się podzielić Hero jeśli to on ci się spodoba. Jeszcze polecam jeśli chcesz z takich szybszych to "Free your mind" lub "O" oczywiście w ich repertuarze przeważają Ballady ale jak oni to śpiewają a nie wspomnę o tańcu nieźle się ruszają **ślini się **
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Wiesz dora ja chcąc nie chcąc musiałam przeczytać po angielsku całe MB bo swego czasu nie było jeszcze polskich tłumaczeń:P No ale jakoś przeżyłam;] Ja też mam niedługo sesję:/Powodzenia Ci życzę w zaliczeniach:D Co do Szyneczek to wszyscy są fajni na swój sposób ale najbardziej przyciągnął moją uwagę Maxio:D To chyba po tym jak ujrzałam jego zdjęcie w garmiturku <zakochana> Uwielbiam facetów w garniakach*_* Obowiązkowo obejrzę jakieś ich teledyski i posłucham ich głosików i zaślinię się na śmierć;P
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Dziękuje i ja też życzę powodzenia w sesji ha będzie nam potrzebne :)
Maxio jest słodki kto by pomyślał że jest taki młody ale chłopak w takim wieku może tylko pomarzyć o takiej karierze a jemu się udało choć nie ma łatwo jako najmłodszy członek zespołu jest zawsze na drugim planie ale się nie poddaje i brnie dalej śpiewając dla nas ;)
A co do facetów w garniturach to nie tylko ty masz słabość no jak jak widze gościa ubranego elegancko w garniturek to po prostu się rozpływam i tak jak napisałaś zdarza się i ślinienie hi hi Pozostali członkowie czyli Junsu, Hero, Micky i U-know też spotkasz na fotkach w garniturach wiec wszystko jeszcze przed tobą :D
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

Na temat Szyneczek to muszę na pewno sporo nadrobić;] Poczytać info o nich pooglądać zdjęcia i teledyski (śliniąc w tym czasie ekran:P) Nom właśnie a ile Maxio ma lat?I reszta też?;] Hehe elegancki wysoki przystojny i ładnie śpiewający mężczyzna to jest właśnie coś;] Taki typowy ideał chyba niezbyt osiągalny No ale charakter jest najważniejszy:P A jak dojdę do zdjęć reszty w garniakach to sobie porównam ich wszystkich jeszcze ale myślę że Maxio będzie rządził:D
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

To wiec
Max ------> 19 lat rocznik '88
Hero -------> 21 lat rocznik '86
Micky ------> 21 lat rocznik '86
U-know ----> 21 lat rocznik '86
Xiah -------> 21 lat rocznik '86 tylko przy Xiahu nie jestem pewna bo raz piszą że urodził się w '86 a drugi raz piszą że urodził się '87 wiec być tu mądry mam nadzieje że nic nie pomyliłam
tak tak zachęcaj wdrażaj się oglądaj i słuchaj ich piosenek a gwarantuję ci że ich pokochasz :)

Polecam ci jeszcze topik gdzie rozmawiamy sobie o szyneczkach jest już 62 strony więc nieźle się rozpisałyśmy ale cóż o nich bym mogła pisać i czytać bez końca
http://dokidoki.pl/forum/viewtopic.php?p=15287#15287
warto odwiedzić :D
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

To rzeczywiście młodziachy 86' - mój rocznik:D Ja już się nimi zauroczyłam więc do miłości już niedaleka droga:P A link z pewnością odwiedzę Ciekawe jak sobie poradzę z tą ilością stron;]
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 01 sty 2007

Hehe... jak przeczytałam, że obejrzałas Risig Sun i że Ci sie spodobało to... normalnie prawie podskoczylam z radosci (pewnie bym to zrobila ale akurat kucalam na podlodze i szukalam dlugopisu ktory mi upadl... rownoczesnie czytajac posty oczywiscie xP).

W tym temacie informacyjnym (ja go tak nazywam :P) na doki do ktorego dalam Ci linka masz ich dyskografie, ogolne info... ale jak zjedziesz chyba 5 postow nizej to masz pelno artykulow o nich... sporo sie z nich mozna dowiedziec... a... i jeszcze sa tam linki do wikipedii, ich oficjalnej strony itp...
Ale zeby bylo latwiej to linka do wikipedii dam Ci tutaj (to chyba najlepsza lektura na sam poczatek... bo jest tam napisane jak powstal ten zespol i w ogole... :P).
Tutaj ten link ==> http://en.wikipedia.org/wiki/TVXQ" onclick="window.open(this.href);return false;

Ogólnie fajnie, że Maxio Ci wpadł w oko... w ogóle właśnie jestesmy w fazie robienia kartki dla niego na urodziny ;)
Niestety z Changminem to smutna sprawa, bo ma najmniej fanow z Szynek... ale na prawde jest to przesłodki, przekochany, przeuroczy chłopak ze świetnym glosem...
Aha... pytałaś się o wiek...
Wszystkie Szynki są z 1986 roku poza Changminem ktory jest z 1988
Czasem mozna znalezc info ze Junsu jest z 1987 ale to nie prawda ^^' On ma ogolnie 2 daty urodzin... bo sie urodzil w grudniu 1986 ale rodzice stwierdzili ze bedzie im (jemu i jego bratu... bo on ma brata blizniaka) ciezko chodzic do klasy z dziecmi praktycznie o rok starszymi wiec... zarejestowali ich w styczniu 1987 xP

Dobra... to tyle...
W sumie zapraszam do dyskusji na ich temat TUTAJ ;)
Chetnie Ci odpowiemy na wszystkie Twoje pytania ;)

-----edit----
Eh... taki minus pisania dlugich postow... zanim napisalam tego posta to juz Dora zdazyla odpowieciec hhahaha... i Miki cos napisac tez... no coz xP
W kazdym badz razie wiesz... ja lubie czytac wczesniejsze strony tematow zeby wiedziec o co chodzi i co przegapilam... no i na wczesniejszych stronach sa rozne linki do fajnych filmikow na youtube i w ogole ale... czytanie poprzednich stron nie jest obowiazkowe ;)
Mozna spokojnie sobie poradzic bez tego (ale nie bronie jesli oczywiscie chcesz bo to nawet lepiej :P)
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

hehe ale Devi zaszalaś z tym postem:P Poczytam i pooglądam co się da:) I w razie pytań zgłaszam się do Was obowiązkowo A mogę powiedzieć jedno...Jak oni mogli mi się nie spodobać?:D Tymbardziej że zrobiłaś taką reklamę:P
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 01 sty 2007

Dlaczego nazywacie DBSK szyneczkami? xD
Awatar użytkownika
Miki
Już poznaję aktorów ^^"

To takie spolszczony koreański od ich nazwy Dong Bang ShinKi
Shinki- czyli Szynki:D
Awatar użytkownika