Witam ;)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Witam ;)

Post autor: Lusiaczek13 » 11 sty 2007

Witam :D Co prawda nie jestm już tu taka nowa bo jestem na doki dkoi już od miesiąca ;] Hmmm... nie wiem co mam o sobie napisać...
No to może napiszę krótko??? Mam na imię Natalia (brzydkie imię… nie wiem czemu moja mama mi je dała…!) mam 13 latek ( oj wiem że mało ale niedługo będzie 14, dokładnie 14 lutego w walentynki). Moje zainteresowanie Azją wzięło się z tego że natrafiłam kiedyś (dokładniej jakieś 3 lata temu) na bloga o BoA i bardzo spodobała mi się jej muzyka. Oglądając niedawno pewien koncert BoY byłam „zmuszona” do obejrzenia również występu Super Junior i DBSK. Ta muzyka tez mi się spodobała szczególnie szyneczki ;). No i gdy szukałam o nich jakiś info. trafiłam na to forum z czego bardzo się cieszę. No więc Jestem na tym forum od miesiąca i staram się bardziej rozszerzyć moje zainteresowanie Azją :D
Jak już pisałam najbardziej lubię DBSK i Boaśke :D staram się również namówić moje koleżanki aby zainteresowały się skośnookimi klimatami :D jak na razie udało mi się z jedną i teraz codziennie siedzimy przed kompem i oglądamy dramy :D

Miało być krótko ale się przedłużyło :P

Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 11 sty 2007

Może dziwnie to zabrzmi, ale witamy ^_^ [mniejsza oto, że 'znamy sie' z szynkowego tematu :P]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 11 sty 2007

Ależ Natalia to piękne imię, aż zmuszona jestem dodać, że Marta brzmi przy Twoim tak pospolicie ... cóż miałam się zwać Jaśmina (pomińmy to chwilą milczenia, w każdym razie długo bym nie pożyła, gdyż zaserwowałabym sobie sepuku) jednak jakaś siła sprawcza czuwała nad wysmysłami mej skołowanej mamy i skończyło się na banalnym imieniu - nie wiem czy śmiać się czy płakać...

13 wiosen...niesamowite, będąc w Twoim wieku (bo ja straszliwie stara już jestem...w czerwcu skończę 23 lata), no może ciut mniej miałam na karku jak zaczynałam przygodę z anime. To były piękne czasy :]

Boże strasznie sie rozpisuję, zupełnie nie na temat...nie będę w takim razie powtarzała gorąco witamy, tylko życzyła mnóstwa dalszych miło spędzonych chwil na naszym forum ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 11 sty 2007

Haha... właśnie... bo nasz Lusiaczek się nie przedstawil wcześniej!
Nieładnie ;D
Ale wybaczamy bo sie poprawiłaś :P
Ja równiez witam (tak, Madzik, dziwnie to brzmi... ale czemu by nie przywitac po raz kolejny hehe ;).
Have fun and stay active!
(^ zboczenie z In:COM :P)

---edit---
Hehe, martus mnie ubiegła :P
Tak czy inaczej... co do imion - Natalia jest OK... Marta wzielam sobie na bierzmowaniu...
W takim razie ja wam powiem jakie mi chcieli dać - Bogumiła ... gezz... tez bym chyba dlugo nie pozyla z takim imieniem xP
Moze moje (Kasia) nie jest jakims szczytem moich marzen ale z tych co mi jeszcze chcieli dac (np. ta Bogusia lub Basia...) to już jest najlepsze xP
Ja jak mialam 13 lat... e... to nie wiem co to bylo... moja przygoda z anime zaczela sie jak animce na polonii 1 lecialy... tyle ze wtedy nei bylam swiadoma ze to animce hahaha
A swiadome rozpoczecie animcowej przygody ? No coz... jakos w 1-2 klasie gima Katimon mnie na Dragon Balla skusila (ciezko bylo mnie zkusic... na poczatku jakos mi to zupelnie nie lezalo... ale pozniej mnie jakos wciagnelo :P).
No i... powiem tak... Katimon mi dziekuje, ze ja wprowadzilam w swiat dram i Szynek... a ja jej dziekuje za DB... bo gdyby nie to... to by mnie tu pewnie teraz nie bylo ;)
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Re: Witam ;)

Post autor: wersalus » 11 sty 2007

No prosze, jest i Next Generation doki doki
Witamy
Lusiaczek13 pisze:...Mam na imię Natalia (brzydkie imię… nie wiem czemu moja mama mi je dała…!) mam 13 latek ( oj wiem że mało ale niedługo będzie 14, dokładnie 14 lutego w walentynki).
Zaraz brzydkie, moja bratanica tak ma [narazie mowi talka o sobie :D ] i tez jest z ciekawego dnia - 08.III
Marta chwali sie pisze:...bo ja straszliwie stara już jestem...
przy mnie to jestes mloda :twisted:
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Post autor: Katimon » 11 sty 2007

Ja tez cie witam juz oficjalnie a nie tylko na szynkowym temacie...mam nadzieje ze bedziesz sie dobrze bawila i dalej udzielala sie we wszystkich tematach:]....

mam tez nadzieje ze sprowadzisz jak najwiecej kolezanek i kolegow na azjatycka strone mocy:P

co do wieku to sie wcale nie przejmuj ja w twoim wieku szalalam za czarodziejka z ksiezyca:P...ach stare dobre czasy:P...no ale to i tak dobrze bo w moich czasach mlodosci azja dopiero wchodzila do Polski:P...dobra zbaczam z tematu:P

tak czy siak witam cie jeszcze raz serdecznie:]
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 11 sty 2007

Katimon pisze: co do wieku to sie wcale nie przejmuj ja w twoim wieku szalalam za czarodziejka z ksiezyca:P...ach stare dobre czasy:P...no ale to i tak dobrze bo w moich czasach mlodosci azja dopiero wchodzila do Polski:P...dobra zbaczam z tematu:P
Ja w wieku 13 lat zajmowałam się Dragon Ball'em XD

Witam serdecznie 'nowo' przybyłą!
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 12 sty 2007

Sailor moon króluje:P HIhihi ja tez Cie witam:P.... PO myślcie jak bedziesz w naszymi wieku iel juz bedziesz miała dram za soba ... <marzenie>
Awatar użytkownika
kikisriki
Oglądam regularnie xD

Post autor: kikisriki » 12 sty 2007

ja w wieku 13 lat to Bolka i Lolka:)) albo Reksia bo nic innego nie lecialo w TVP!!! Ja to sie poprostu za wczesnie urodzilam nic na to nie poradze!! hehehe a teraz jak was czytam to czuje sie jak ciocia kiki:))
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 12 sty 2007

No cóż.. Szczerze to bardzo się cieszę że tak wcześnie zaczęłam się interesować Azją :D To jest naprawdę cool ;) Często jak pokazuję moim koleżankom, co nieco to hmm… czuję się jakby dumnie z tego że mam takie zainteresowania :D
Awatar użytkownika
Gwiazdeczka
Przyklejony do ekranu

Post autor: Gwiazdeczka » 12 sty 2007

serdecznie witam !! ^^

zycze milego pobytu na forum ^^ Mow mi Izi ^^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 13 sty 2007

To ja też się przywitam ^^ -> Witam serdecznie :P

Jak ja miałam 13 lat to animce oglądałam: Captaina Tsubasę, Sailor Moon itd ale akurat w mojej klasie było jeszcze kilka osób, które to oglądały ^^
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 13 sty 2007

No w mojej klasie to prócz Citu$ia którą ostatnio namówiłam aby obejrzała ze mną trochę o Azji to nikt się nie interesuję Azją... Ale mam naszczęscie Citu$ia
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 15 sty 2007

spóźniona, ale również witam gorąco :*
I zgadzam się z Martuśką, Natalka to świetne imię :) Mogę Ci mówić Natalii? ^^ To tak jakoś boooosko brzmi ^^
Szynki rulezz! ^^
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 17 sty 2007

Pewnie że możesz mówic mi Natalii :d Nawet fajnie brzmi :D
ODPOWIEDZ