Moja przestrzeń

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Moja przestrzeń

Postautor: martulex » 10 sty 2006

...czyli skrawek wirtualnego miesjca, na którym mogę coś o sobie skrobnąć...

Na razie 21 wiosen przeżytych i nic nie wskazuje na to że coś się zmieni, oby bo kocham życie na równi z kinem azjatyckim :) Mieszkam sobie w barwnym mieście, jakim jest Sosnowiec...przynajmniej prezydent miasta tak ogłaszał w gazetach i studiuję na UsiU w Katowicach...pogłębiam swą wiedzę z przedmiotów humanistycznych...Moje zainteresowanie bynajmniej nie ogranicza się do samego kina azjatyckiego (jakieś 70%), reszta to wariacje związane z literaturą piękną (skrzywienie związane ze studiami), anime...które ostatnio jest przeze mnie zaniedbane straszliwie, języki obce...bo trzeba się jakoś komunikować i ostatnia pasja - chociaż coś pewnie by się jeszcze znalazło - nanotechnologia, bo jak już raz żyjemy to czemu nie mielibyśmy sobie ułatwić pewnych zadań :) Jak ostatnie zdanie wskazuje jestem patentowym leniem...i to ma pewne plusy, ale wiecie jak to jest po pewnym czasie człowiekowi i to się znudzi...wtedy lubię pograć sobie w tenisa lub snookera...wyjść z psem, pobiegać, popływać...ostatnio marzę by zapisać się na Wu Shu...niestety jeszcze nie zlokalizowałam,gdzie takie treningi mogłyby się odbywać...

Wracając do początków mojego posta...głównie "specjalizuje" się w dramach koreańskich, Koreańczycy mają wspaniałą kulturę...od pewnego czasu zaczęłam przejawiać zainteresowanie ich muzyką :P Ale nie ograniczam tylko do samej Koreii uwielbiam jpop i doramy, pod warunkiem że naprawdę interesujace...ostatnio odkryłam tajwańskie produkcje...o ile Devil Beside You mnie rozczarował, tak ISWAK mnie kompletnie zauroczył...i jak tak dalej pójdzie zacznę przejawiać ich kinem głębsze zainteresowanie....

A fe ale gdzie moje maniery, strzeliłam Wam tu garść info o mnie...a pominełam ważny szczegół...Me imię Marta - - - Dzrodzy Forumowicze mam nadzieję, że nasze relacje będę układały się obicujaco :wink:

Awatar użytkownika
Mieczyslavv
Wyróżniony

Postautor: Mieczyslavv » 10 sty 2006

Witam, zaraz pewnie inni tez napisza, ze przeciez juz tu dzialasz od jakiegos czasu :D wiec znaja cie juz, ale ja tak samo napisalem mojego posta zebyscie moze lepiej mnie poznali a nie tylko po to zeby sie przywitac :D

Pozdrawim Marto

Jestem Szymon :D
내일 저녁에 시간 있어요?
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 10 sty 2006

haha, lepiej późno niż wcale ^___^. Masz bogate zainteresowania, wow :O
ja się na Korei nie znam zupełnie, choć ostatnio jakiś Koreańczyk mnie zapraszał na kawę i teraz tak sobie myślę, że jakbym choć jedną Koreańską dramę obejrzała, może i miałabym z nim do pogadania xD. A tak, to z koreańskiego kina zaliczyłam tylko Sex is zero - genialny film, w mojej szkole zrobił ogromną furrorę, jest niewiele osób, któe go nie widziały ;P [tak, spiraciłam bardzo wiele jego kopi, yea xD].
aha, co to jest Wu shu? o.O
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Moja przestrzeń

Postautor: martulex » 10 sty 2006

Na początku dzięki za zainteresowanie moją skromną osobą - - - :roll:

Mieczyslavv pisze:napisalem mojego posta zebyscie moze lepiej mnie poznali a nie tylko po to zeby sie przywitac

Dokładnie :thumb: wszyscy jesteśmy jak jedna wilka rodzinka zespolona wspólnymi pasjami, więc zwrot formalny związany z moim nickiem trochę odstrasza :) Wiem...dziwacznie zabrzmiało :P A tak na marginesie dzięki Szymon za milusi pozdrowionka...no i oczywiście za to,że jesteś pierwszą duszyczką...która odpowiedziała na mojego posta....ARIGATO GOZAIMASU :jump:

Nachebet pisze:Sex is zero - genialny film

Oj zdecydowanie masz rację, film już kultowy z głębszym przesłaniem...pomimo to ubaw miałam niesamowity :)

Nachebet pisze:aha, co to jest Wu shu? o.O

Nache specjalnie dla Ciebie krótka notka ^-^

Hmm Wu Shu można zamiennie potraktować jako Kung Fu zwanej dalej Kung Fu Długiej Ręki. Dokładnie to układ ruchów z bronią czy też bez...ważną sprawę odgrywają ręce i nogi. A tak naprawdę ta technika walki ma na celu poprawę zdrowia oraz wzmocnienie całego ciała i ducha. Coś rewelacyjnego, wiem o tej techince od jakiegoś czasu...moje zainteresowanie wzrosło jak wyczytałam więcej na pewnym forum i tak cały czas poszukuję dobrej szkoły w mojej okolicy...z marnym skutkiem....oj chyba będę musiała bardziej się wysilić...
Awatar użytkownika
SumeragiAeka
Oglądam regularnie xD
Kontaktowanie:

Postautor: SumeragiAeka » 11 sty 2006

No no, jak miło mieć na forum taką interesującą osóbkę *^___^* Pytanie - czy Wy w Sosnowcu nadal macie tramwaje z jednym wagonem? XD
II my LJ II my blog II
Awatar użytkownika
ToMo
Doramowy maniak
Kontaktowanie:

Postautor: ToMo » 11 sty 2006

Witam i ja^^
podziwiam, cię, naprawdę!Tyle rzeczy i tak mało czasu:(mnie na to nie starcza!studia, studia i studia!a tu jeszcze u mnie to niewdzięczne zaineresowanie( mówię o sobie^^) jakim jest Azja w pełnej krasie!
Awatar użytkownika
Nachebet
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Nachebet » 11 sty 2006

Kung Fu Długiej Ręki

za samą nazwę jestem w stanie się zapisać! :D
a na serio.... nie mam cierpliwości do nauczania się takich rzeczy, ja bym od razu chciała być taka silna jak Songoku i walczyć z potworami i umieć latać, a nie tam żmudnie ćwiczyć przez lata... ;o;~~~~
i dzięki za wyjaśnienie ^^
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 11 sty 2006

Nachebet pisze:
Kung Fu Długiej Ręki

za samą nazwę jestem w stanie się zapisać! :D
a na serio.... nie mam cierpliwości do nauczania się takich rzeczy, ja bym od razu chciała być taka silna jak Songoku i walczyć z potworami i umieć latać, a nie tam żmudnie ćwiczyć przez lata... ;o;~~~~
i dzięki za wyjaśnienie ^^

ja kiedyś trenowałam/ćwiczyłam tai-chi (YMAA) i gorąco polecam.. to wcale nie jest taniec dla starych babć - jak niektórym się kojarzy :lol:
to też sztuka walki a w dodatku na wyższych poziomach są prawdziwe czary-mary jak np. gaszenie świecy na odległość :D
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Moja przestrzeń

Postautor: martulex » 20 sty 2006

Uaaau dawno tu nie lukałam....choć spóźnione to na pewno szczere podziakowanka za odwiedzenie mego topicu 8)

SumeragiAeka pisze:czy Wy w Sosnowcu nadal macie tramwaje z jednym wagonem? XD

Heee niezłe pytanko, szczerze mówiąc to pojecia nie mam...niestety przemieszczam się autkiem...ale podejrzewam że skoro Esce miał tyle przeróbek to pewnikiem i to się zmieniło....oby :!:

allia pisze:dodatku na wyższych poziomach są prawdziwe czary-mary jak np. gaszenie świecy na odległość

Coś o tym też słyszałam, fajna sprawa...zwłaszcza na romantyczne randki, w tym wypadku inaczej można postrzegać kolację przy świecach...
a serio to naprawdę fajna sprawa dla osób chcących się podszkolić w samodyscyplinie :kyaa:

Wróć do „Kilka słów o sobie”