Siemanko :)

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 10 lut 2007

Buaha pisze:Devi>> ano ano facetem jestem . Co do DBSK i SS501 to niewiem jak można ich nielubić

Co prawda w temacie SS501 nie jestem ale co do DBSK to sie w pełni zgadzam... na prawde nei wiem jak mozna ich nie lubic xP Tj... w przypadku dziewczyn...
Bo ja jako dziewczyna moge stwierdzic, ze są "kjutni", zabawni, przystojni (niaf, ciacha xP), dobrze spiewaja i sa widowiskowi... xP (no i pewnie wiele innych powodow by sie znalazlo).
No a faceci... faceci zazwyczaj uwazaja ze sa tacy troche homo i takie inne rozne komenty... ^^'' (ale faceci zazwyczaj maja takie zdanie o boysbandach, wiec to ogolnie, nie tylko do Szynek :P).

Buaha pisze:emenemsbis>> ja zawsze mam takie szczęście że jestem gdzieś rodzynkiem wienc się juz przyzwyczaiłem

A ja się przyzwyczaiłam do tego, że jestem w gronie bab xP
O ile w gimnazjum mialam samych facetow praktycznie w klasie (i 7 dziewczyn) tak w liceum mialam facetow... 3... reszta baby.... do tego ekipa Sai Team w ktorej jestem jest zdominowana przez baby... no i doki... zaczynam sie juz przyzwyczajac xP
Ale powiem Ci, ze zycie rodzynka to dobra rzecz... mozesz czuc sie wyjatkowo :P

Madzik pisze:No, ale naprawde jestem ciekawa, którą szynke najbardziej lubisz..

Taz mnie to ciekawilo... ale jeszcze mnie ciekawi za co ich lubi (my wiemy za co... ale o tym juz pisalam wyzej xP).

Madzik pisze:(tylko bez podtekstów - pisze na wszelki wypadek bo szynkowe maniaczki cos ostatnio sie zrobily troszke... ekhm.. zboczone)

Nigdy nie moglam rozczytac nic kompletnie jak ktos cos napisal tym drobnym maczkiem... zawsze kopiowalam i wklejalam np do notatnika... ale tym razem to "zboczone" przeczytalam bez problemow... sama sie zastanawiam jak to sie stalo xP

.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 10 lut 2007

Bycie rodzynkiem to sama przyjemność :D Ja lubię być rodzynkiem, i strasznie się dziwię że mi na tym forum tak dobrze :P I też jestem ciekawa którą szynkę najbardziej lubisz - a może wszystkich tak samo?? ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Buaha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Buaha » 10 lut 2007

hem.. która się pytacie. Jakoś niemam ulubionej :P Wszystkich lubie równo.
Pytacie za co. No jak to za muze :) a no jeszcze za styl i za teledyski które są boskie :) .
A co do boysbandaów no to oczywiście że są blee xD ale tylko te inne niż azjatyckie bo te jakoś potrafią utrzymać klase i niemają w sobie tego wewnętrzene psie i ukryte fuj.

A no i wiadomo że bycie rodzynkiem to dobra rzecz :D same plusy :D
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Postautor: CHILMA » 11 lut 2007

To ja też serdecznie witam naszego nowego rodzynka ^^
Mam nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 lut 2007

Buaha pisze:A co do boysbandaów no to oczywiście że są blee ale tylko te inne niż azjatyckie bo te jakoś potrafią utrzymać klase i niemają w sobie tego wewnętrzene psie i ukryte fuj.

Dokładnie! Mam takie samo zdanie heheh.
Ja np. nie lubie zbytnio amerykanskich boysbandow... ale niestety ich zła reputacja przechodzi takze na boysbandy z azji... dlatego jak ktos sceptycznie nastawiony widzi DBSK czy SS501 to mowi "ta, skosnookie BSB, dziekuje bardzo".
No ale naszym zdaniem jest, aby pokazac, ze to tylko glupie stereotypy :P
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 11 lut 2007

etam, jak ja byłam młoda i piękna to bsb słuchałam xDDD
nawet sobie w sylwestra na youtube obejrzałam kilka starych teledysków, o XD

ale ja już mam takie spaczenie do boysbandow.. ;D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 11 lut 2007

Haha... ja nie mowie, ze ich nie sluchalam.. wrecz przeciwnie... ale ja mam tak, ze lubie piosenki... a zespoly/wykonawcy to niebardzo mnie interesuja.,...
I tak bylo przez ladne 17-18 lat mojego zycia... dopoki nie trafilam na DBSK... To pierwszy zespol ktory interepasi mnie w całości... nie tylko piosenki :P
Ale ogolnie lubie koreanskie boysbandy... np. ogladac jakies programy z nimi bo... w przeciwienstwie do tych amerykanskich to nie zgrywaja niewiadomo kogo... sa naturalni (przynajmniej w miare :P), zabawni i potrafią się z siebie śmiać (chociaz te cechy to ogolnie cos, za co koreanczykow lubie... ).
Podsumowujac - niby nic nie mam do bandow hamerykańskich ale... odczuwam w nich takie wewnetrzne "fuj" (hahha.... zauwazylam, ze Buaha tez lubi chyba tą reklame... xP).
Awatar użytkownika
Buaha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Buaha » 11 lut 2007

CHILMA>> Witam :) no mam zamiar zostać tu jak najdłużej :P

San-chan >> xD bsb blleeee :) w przeszłości byli blleee i teraz też są bleeee xD i już chyba tacy zostaną :)

Devi>> Miałem tak samo, dopiero teraz zaczynam szperać i szukać info o różnych zespołach :D
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 11 lut 2007

O! Testosteron! :P
Witam kolejną osobę z Poznania :)
Awatar użytkownika
Buaha
Co to jest dorama? o_O

Postautor: Buaha » 11 lut 2007

czajka >> ano witam :D