helloł ewrybady! xD

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Ranko

helloł ewrybady! xD

Post autor: Ranko » 13 lut 2007

Dobry! :D jestem Ranko, z Poznania (przyjaciółka niejakiej podejżanej San-chan co sie tu kręci gdzieś :P) lat praawie 18 :) (łolaboga jak ten czas leci!)

aj low Jiro Wang! *___* i Keite z w-inds ;] (choć tak jakoś ostatnimi czasy zmizerniał...)
i szynki :P
i takie tam różne..

baaardzo mi miło! :D

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 14 lut 2007

Witam serdecznie!
Widze, że San-chan ściąga tu tłumy... powinna dostac jakiś medal... tym bardziej, że jedna ze sciagnietych przez nią osóbek to rodzynek hahah ;)
Czas faktycznie leci jak szalony... ja się ciesze ostatnim moim rokiem jako nastki (choc juz tak naciagane to troche... bo rocznikowo niestety juz 20 mi stuknelo hahah xP).

Ciesze się, że do nas dotarłaś.
Baw sie dobrze i mam nadzieję, że z nami zostaniesz (co nie powinno byc trudne bo forum na prawde wciąga i uzaleznia hahah x: P).
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 14 lut 2007

Helloł!
No, ja już mam 20 na karku i wierzyc mi się nie chce, wziąż czuje się na te 17 xD

I co kurde wszyscy z tymi szynkami? Nie ma tu żadnych fanów Arashi :P

Witaj na forum, jak powiedziała Devi, forum wciąga jak nic!

Miłej zabawy życzę :D
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 14 lut 2007

Tak, własnie, ciągle te szynki i szynki!
Ale i tak witamy :D

PS. Jam jest fanką Arashi :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Eliza pisze:Tak, własnie, ciągle te szynki i szynki!
E... na mnie nie patrzcie ^^' To już nie moja sprawka xP
czajka pisze:Nie ma tu żadnych fanów Arashi
Są, są! Tylko po prostu fani DBSk są "głośniejsi" z tego co widać hahahha xP
No i do tego wychodzi na to, że nie ważne ile kto zespolow wymieni ulubionych to i tak jak wymieni DBSK to tylko to sie rzuca w oczy chyba hahahaha xP Nie wiem czemu :P

Ranko - haha, nie przejmuj sie, to nie tak, ze Szynko-fani są tępieni (nie odczulam xP) tylko po prostu ciekawa sprawa sie zrobila bo ostatnio mamy naplyw nowych osob i w tym wielu Szyko-manow... xP
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 14 lut 2007

Ranko witam witam ^^ Kubisz szynki do dobrze :D:D:D Ich trzeba kochac nie... ^^
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 14 lut 2007

CZasami to się zastanawiam, ile jeszcze czasu minie i trzega bedzie znienić znaze w obecnej na: dokidoki- forum poświęcone szynkom (*mała czcionak* i azjatyckim serialom)
A swoją drogą dziweczyny... Przy 141 stronach topiku, powinnyście pomysleć o osobmym szynkowym forum :D
Oczywiścnie nikt z was nie wuygania z stąd (musze to jasno powiedzieć, tak na wszelki wypadek XD) i to dobrze, że mamy taką bójną syskusję ;D
Ale własny "kąt" jest zawsze własny.
(hmmmm, a może Wy w tym topiku nacie już dyskusję o forum...?)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Eliza pisze:(hmmmm, a może Wy w tym topiku nacie już dyskusję o forum...?)
Hahah... no mamy... mamy... tj... właściwie to mi się ostatnio nudzi strasznie wiec postanowilam cos pozytecznego zrobic i nauczyc sie robic forum... niestety mialam problem ze zdobyciem serwera... dopiero dzis mi sie udalo jakis dopasc i postawic na nim forum... narazie jest w fazie testowej wiec... no coz... nie wiadomo (przede wszystkim biorac pod uwage ze to darmowy serwer to nie wiem ile przetrzyma...).
Tak czy inaczej ja wiem, ze wy nas juz macie troche dosc hahahhahaha xP
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 14 lut 2007

Hello Ranko :] Jiro Wang ?? Również bardzo go lubię :>

Dev, przecież wiesz, że Eli żartuje :wink: Tak na dobrą sprawę jak pełną parą ruszy Wasze forum to niesamowicie to odczujemy. Będziemy tęsknić <chlip-chlip> Robicie spory ruch na dokidoki i dzięki Wam odżywa ono, gdy brak dramowych maniaków :] A patrząc na szynkowy topic można śmiało stwierdzić, że jesteście najbardziej bijącym sercem tego forum ^____^

Ach, lekko odbiegłam od temaciku. A feee, będę standardowa i lekko nudna, lecz napiszę po prostu -- postuj :P
Awatar użytkownika
Ranko

Post autor: Ranko » 14 lut 2007

ożesz xD hehe, aż taką dziką fanką szynków nie jestem (nawet ich imion wymienic nie umiem.. a to chyba zniewaga..? ._.' moze nie powinnam sie przyznawać?:P) tak to bardziej raczej w-inds ubustwiam od maleńkości.. *ah oh piiisk! zemdlała*
nikt w-inds nie lubi..? uhuu T__T (wyszli z mody pewno dlatego ze tacy mizerni i chudzi sie zrobili)

Arashi też lubie, choć tylko pare utworów słyszałam :]
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 14 lut 2007

*macha łapką* wiedziałam, że o czymś zapomniałam...ano o tym, by dodać iż kocham TRIAL w wykonaniu w-inds :] Ogólnie podobają mi się ich głosy, wprawdzie ostatnio nie miałam możliwości ujrzeć tych trzech panów, ale liczy się, że słucham *__*
Ranko pisze:nikt w-inds nie lubi..? uhuu T__T (wyszli z mody pewno dlatego ze tacy mizerni i chudzi sie zrobili)
Pewnie chodzi raczej o to, że są w naszym gronie mniej popularni :wink: A z mody z pewnością nie wyszli...ile to już są na rynku...myśli...od 2001 roku bodajże i nadal się nieźle trzymają :] Chociaż zmartwiłaś mnie wieścią, że wyglądają na takich wymizerowanych. Co to się z tymi gwiazdami dzieje...Ostatnio jak zobaczyłam Mikę w trailerze kolejnej części NaNy to się przeraziłam. To już skrajna przesada, lansowanie wizerunku "smukłej witki" też ma swoje granice !!
Awatar użytkownika
dora
Przyklejony do ekranu

Post autor: dora » 14 lut 2007

Ja też bardzo serdecznie witam i mam nadzieje że Ci sie tu spodoba i nie będziesz chciała juz odejść
Pozdrawiam :P
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 14 lut 2007

Witam serdecznie :) San-chan naprawdę niedługo sprowadzi tutaj cały Poznań
Awatar użytkownika
Buaha
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Buaha » 14 lut 2007

Siemanko Ranko :) Tu jest fajnie, zostań jak najdłużej xD

Devi>> xD tera będę ubustwiany :D