Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Witam

Post autor: Hiro » 20 lut 2007

Witam wszystkich
Jestem 20 letnim maniakem azjatyckich romansidel :wink: . Mieszkam w lodzi a raczej studiuje tam na wssm ( choc zmieniam szkole od nastepnego roku :P ) . Interesuje sie jdrama od 4 lat, kdrama od 2 a TWdrama od 4 miesiecy ( Ariel Lin jest poprostu przeurocza ). Juz od jakiegos czasu szukalem polskiego forum o drama, no ale znalazlem dopiero je dzis na d-addicts :D . Mam nadzieje ze pozwolicie mi uczestniczyc w waszych dyskusjach a takze mozliwoscia dzielenia sie uwag na temat roznych seriali.

z uszanowaniem

DArek

Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 20 lut 2007

Witam na forum :) Mam nadzieję że zadomowisz się tutaj ;) Co ja piszę - na pewno się zadomowisz, bo to forum wciąga :D Też za pół roku będę mieszkała w Łodzi (miałam od marca, ale trochę mi się plany zmieniły XD ) Fajnie by było się wtedy spotkać i powymieniać filmami :)
Awatar użytkownika
Katimon
Przyklejony do ekranu

Post autor: Katimon » 20 lut 2007

ha a nie mowilam teraz tych rodzynkow jak mrowkow sie nam rodzi i bardzo dobrze^^

Witam cie serdecznie^^.....co sie pytasz pewnie ze mozesz wypowiadac sie pytac czytac i co jescze zapragniesz^^....

Z tego co kojarze to sporo osobek jest z lodzi wiec mozecie se nawet jakies spotkanko urzadzic^^

co do forum ostrzegam cie wciaga jak ruchome piaski czym mocniej z nimi walczysz tym bardziej cie wciaga...wiec poddaj sie odrazu^^

zycze milego klimatyzowania sie w naszym juz dos obszernym gronie...

----edit----

Masz ksywe mojego ukochanego Jae^^...ale fajnie^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 20 lut 2007

Witam kolejnego rodzynka! (niedługo już nie będę mogła chyba określać was jako "rodzynki" bo coraz więcej męskiej populacji nam tu przybywa :P).

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i z nami zostaniesz... ale uważaj, Kati ma rację, forum wciąga ;)

PS. Haha... lubie Twojego nicka (no... ciekawe dlaczego :P).
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Ignus » 20 lut 2007

Siemano. Widze, że w fachu trochę już siedzisz, czuje że ja tu tylko zaczynam :roll: Coś ostatniu dużo nowych ludzi tu jest, chyba że zawsze tak macie ^^ Co do spotkanka, dobry pomysł, ja zawsze jestem chętny :) Jakby co kontakt... :wink:
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 20 lut 2007

Witaj ;)
Kolejny testosteron xD

ano.. facetów dużo, aż dziw bierze ;)
w ogóle ludzi coraz więcej.. praktycznie przeciętnie co dwa dni ktoś się pojawia.. a ostatnio w modzie chłopcy ;)
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 20 lut 2007

Witam goraco! To dobrze, że coraz więcej facetów tutaj sie zadomowia :) oby tak dalej ^^

Zastanawiam sie dlazcego Kati i Dev tak bardzo polubiły twoją ksywke :P Szczerze przyznam, że od razu zwróciła moją uwagę :) Bardzo ładna ^__^
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

dzieki, posiadam tego nicka juz od czasow kiedy interesowalem sie tylko manga i anime, wiec jakies 6 lat temu :) heh.
Co do spotkania to milo by bylo wspolnie poogladac i podzielic sie wrazeniami, bo na zywo nie znam nikogo z kim moglbym o tym porozmawiac.

Dzieki za takie cieple powitanie juz widze ze bardzo mi sie tu spodoba :D hehe
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 20 lut 2007

Witam ^^
No ja też jestem za spotkaniem, bo coraz więcej nam się tu Łodzian robi :D

wssm to wyższa szkoła stosunków międzynarodowych, tak?? (ja to zawsze mam problem ze skrótami :P). Jeszcze się okaże, że to samo studiujemy, bo ja właśnie stosunki międzynarodowe, tylko że na uniwerku ;) Chyba, że znów mi się literki przestawiają...
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

no tak, stosunki miedzynarodowe ze specjalizacja japonistyka, ale jednak cosik mi to nie podchodzi wiec zmieniam na filologie japonska w wshwz ( wyzsza szkola humanistyczna wschod zachod ) :P
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 20 lut 2007

^ WOW filologia japońska (nawet nie wiedziałam, że w Łodzi istnieje taka możliwość :P)... Kiedyś się nawet nad tym zastanawiałam, ale skończyłam gdzie skończyłam i właściwie jest fajnie ^^
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

przynajmniej Tobie sie podoba, ja tam tylko sie mecze i przysypisam na wiekszosci lekcji :P
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 21 lut 2007

Witam kolejnego faceta :)
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 21 lut 2007

Ja też witam bardzo gorąco kolejną porcję testosteronu xD Jesli w takim tempie dołączają tu faceci, to za jakieś 3 tygodnie będzie pół na pół xD

Pozdrawaim gorąco!
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Post autor: Hiro » 21 lut 2007

az tyle tu dziewczyn ?! myslalem ze raczej rowno jest jesli chodzi o zainteresowanie drama
ODPOWIEDZ