Witam

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Yumi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Yumi » 21 lut 2007

nieee jest sporo przewaga dziewczyn, ale czajka ma racje że jak w takim tempie będziecie przybywać to będzie równo (a może wiecej)

A tak poza tym WITAM ^_______^

Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 21 lut 2007

Mnie tam sie podoba jak jest, wreszcie znalazlem miejsce w sieci, gdzie jest was wiecej, bo zazwyczaj przewazaja faceci ;P
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Post autor: Hiro » 21 lut 2007

no zazwyczaj to tak, a jakby co zawsze zostaje forum z yaoi, bo tam raczej przewaza plec piekna....chyba. Zreszta, czy ktos narzeka ? :)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 21 lut 2007

niech by tylko ktoś spróbował narzekać :bejsbol: To jak będziecie jakieś spotkania łódzkie organizować to uwzględnijcie też jakąś późną datę, np. październik :P Zresztą pewnie wtedy i tak się do was zgłoszę XD Ale już teraz uprzedzam ;] Bo będziecie chcieli się ze mną spotkać, prawda?? :puppy:
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

dla mnie kazda data pasuje :D ja tam moge nawet za tydzien, hehe. A spotkac sie chce ze wszystkimi fanami z lodzi :) czym wiecej osob tym lepiej. Dobrze bedzie podyskutowac z kims o tym wreszcie na zywo :P heh
Awatar użytkownika
Ignus
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Ignus » 21 lut 2007

Jeżeli nikomu nie przeszkadza brak większego doświadczenia w dziedzinie asian drama to mogę też się z kimś ustawić :)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 21 lut 2007

Ignus, ja też nie mam zbyt dużego doświadczenia w dramach (choć cały czas nadrabiam) - już większe mam w filmach ;] Ale nie liczy się ilość obejrzanych dram, prawda?? :) Tylko to, że wszyscy lubimy to samo.
To ja trzymam za słowo i odezwę się jak już będę wiedziała kiedy dokładnie zjawię się w Łodzi :D fajnie będzie :D
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Spoko Ignus, jakos sie zgadamy i Ci seriale jakies podrzuce zebyc mogl nadrobic :D hehe , zreszta jesli ma sie podobne zainteresowania to zawsze jest o czym gadac ( juz widze te dyskusje: ktory aktor ma lepszy tylek/ ktora aktorka wyglada bardziej uroczo lol [ szczerze mam nadzieje ze tak nie bedzie])
ODPOWIEDZ