hej-yo xDDD

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
yumeni

hej-yo xDDD

Post autor: yumeni » 22 mar 2007

Hej ^_^ Jestem Yume :) i jestem z Poznania :) Lata można mi już w dziesiatkach liczyc^^Trafilam tu przez przypadek bo szukalam czegos o DBSK :) Lubie azjatycką muzyke nio a wogle to wszystko przez mange i anime od której się to wszystko zaczęło ^^" Potem bylo Dir En Grey, X-Japan,Utada Hikaru,Koda Kumi itd itp.Az do momentu trafienia w TV na Ariranga ( to bylo jakies 3 lata temu^^ którego od listopada juz niemam :(
Nio i tak przeszłam przez : Shinhwa( Andys *-*),Click-b(Yunsuk,hosuk,jonghyuk)...i wiele wiele innych^^ a ostatnio i Batlle(Chris) i TVXQ(Changmin) :) Lubie tez BoA, Lee soo-young,Ivy.Nio i kjutnego sevenka :)
Hehe..z natury lubie wszystko co mroczne^^ taki wampir ze mnie bo nieprzepadam za sloncem^^ wiec jestem blada jak trup xDDD ( taka Sadako xD )
Uwieeeeeeeeeeeeeelbiam horrory ^_^ ale nie amerykanskie bo te to maja raczej obrzydliwe niz straszne sceny ^^
Nio to na tyle ^^ Milo mi was poznac^^ V

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 22 mar 2007

Czeeeść ^___^
Miło poznać.. no następna osóbka z Poznania! Yeee ;D
Oficjalnie jesteś dopisana do listy na następne spotkanie w poznaniu.. xDD Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko ;)
A, btw, skoro lubisz mange, to może chodzisz na spotkania mangowe? (pytam, bo może Cie w jakiś sposób kojarzę.. xD chociaż nie byłam na ms od ok. roku... ^^;)
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 22 mar 2007

Nyaaaa, znow Poznan! Chyba sie bede musial przeprowadzic, bo na Slasku normalnie pustki! XD

Yume, skoro lubisz wszystko, co mroczne, to pochwal sie jakiej muzy sluchasz poza azjatycka. :twisted:

No i oczywiscie witam serdecznie ^^
Awatar użytkownika
vyette
Oglądam regularnie xD

Post autor: vyette » 22 mar 2007

Heja!!!
Super że jesteś z Poznania :D :D :D
Fajnie że trafiłaś na te forum i lubisz DBSK..... jakie lubisz horrory???
Awatar użytkownika
yumeni

Post autor: yumeni » 22 mar 2007

hmm...na MS to ja juz chyba z 2 lata niechodze ale kiedys bywalam^^

co do muzy to ja ogolnie UWIELBIAM rock!!!!tzn niekoniecznie mroczna muzyke( chociaz z tym roznie bywa xD ) tylko raczej klimaty xDD

a co do horrorow to uwielbiam japonskie horrory (Azjatyckie)Lubie The Ring,Grudge,Shutter i duuuuuzo innych^^ale komedie od czasu do czasy,kryminaly,obyczjowe i jakies dramaty tez moga byc.Lubie baaardzo My Sassy girl :) ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 22 mar 2007

No proszę... kolejna duszyczka z poznania... ja nie wiem co to jest... to miasto jest chyba opanowane przez miłośników azjatyckich produkcji xP
Fajnie, że do nas trafiłaś, mam nadzieję, że Ci się spodoba i z nami zostaniesz ;)
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 22 mar 2007

Witam na forum! :D Co chwila jacyś poznaniacy dołączają. Koniecznie przyjdz na kolejne spotkanie! Pogadamy wtedy o ciężkiej muzyce, bo takowej słucham (no, poza Arashi ;P)
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 22 mar 2007

yumeni.. ja na ms zaczęłam chodzić 4 lata temu.. xD więc może się jednak znamy ;D miałaś może jakiegoś nicka? :DD
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 22 mar 2007

Witam witam... Widze ze Poznan krroluje... A robiac offa bo jest sporo ludkow z lodzi czy ktos probowal tej kuichni japonskiej na piotrkowskiej przy zamenhoffa? A moz ejest inna tansza w lodzi?
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 22 mar 2007

Witam :)
Poznań chyba opanowuje doki doki ;) A co do muzyki i filmów to - też uwielbiam rock i horrory (Shutter - był dla mnie jak na razie najstraszniejszy)
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 23 mar 2007

Witaj!
Widzę, że mamy ze sobą wieeele wspólnego :D Te azjatyckie horrory, My Sassy Girl (kocham Jeon Ji Hyun czy jak jej tam :P), DBSK (Maxior!! *_*) i rockowa muzyka.. no no no.. i w sumie do Pozka mi nie daleko a mój wiek tez w dziesiątki idzie :P
Miłej zabawy na forum i widzimy sie na następnym spotkaniu w Poznaniu! :)
Awatar użytkownika
Shinigami_sama
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Shinigami_sama » 25 mar 2007

Witam bardzo serdecznie!
Mimo, że mamy do siebie kawał drogi, to cieszę się bardzo, że zawitala tutaj kolejna osoba, która lubi horrory azjatyckie (i nie tylko)! ;)
Sama niedawno dołączyłam, ale już mi się bardzo spodobało - i Tobie życzę tego samego! Owocnego postowania!
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 25 mar 2007

Witam na forum ^^
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 27 mar 2007

Troszkę spóźnione, ale serdeczne powitanie ^^
Też uwielbiam horry, ale te amerykańskie rzeczywiście nie są zbyt straszne... No może poza Koszmarem z ulicy wiązów, ale jak go poraz pierwszy widziałam to miałam około 7 lat, więc też troszkę inną perspektywę..
W każdym bądź razie życzę miłego postowania

czerteziki pisze: A robiac offa bo jest sporo ludkow z lodzi czy ktos probowal tej kuichni japonskiej na piotrkowskiej przy zamenhoffa? A moz ejest inna tansza w lodzi?
Jo osobiście nie byłam, ale rozmawiałam z koleżanką i mówiła, że sushi jest naprawdę niezłe i warte spróbowania. Podobno mają też coś otworzyć w Manufakturze, ale póki co jest tylko, że otwarcie wkrótce (już tak od kilku miesięcy ^^)
Awatar użytkownika
Shina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Shina » 28 mar 2007

No no z Poznania :P witam witam :D
ODPOWIEDZ