Annyong! albo jak kto woli Ohayo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Annyong! albo jak kto woli Ohayo!

Postautor: justyna2104 » 23 mar 2007

no tak....za bardzo to się nie popisałam...od razu powinnam była się przedstawić...

Za dużo nie mam o czym tutaj gadać. Nazywam się Justyna, mam 21 lat i mieszkam w Łodzi.

Głównie interesowałam się Japonią i wszystkim co było z nią związane. W końcu Arirang wprowadził mnie w świat Korei i oto jestem! Od jakiegoś czasu oglądam k-drama i na razie to jest mój chleb powszedni. Zaczęłam "My love Patzzi", czyli dość "wiekowej" dramy, wyświetlonej pod innym tytułem, na Arirang właśnie. Urzekła mnie gra aktorów i tak się w to wciągnęłam...W jakimś post'cie napisałam, że mam swoją własną czołówkę drama, oto ona:

1. Full House
2. A love to kill
3. Wonderful life
4. Which star are you from?
5. Wedding
6. My love Patzzi
7. Autumn tale
8. Save the last dance with me
9. Great Inharitance
10. Love story in Harvard

Co bystrzejsi na pewno zauważyli, że ciągle przewijają się tutaj Ci sami aktorzy...Ale cóż ja mogę na to poradzić...Taki już mój syndrom. Oglądam dramy, w których występują aktorzy najlepiej mi znani...Mam nadzieję, że na tym forum nauczę się czegoś więcej i rozszerzę swoją wiedzę na ten temat. Oglądałam też parę filmów koreańskich, ale tu nie mam się czym chwalić ( to muszę jeszcze nadrobić).

Jeśli chodzi o muzykę z japońskiej słucham delikatnej Chihiro Onitsuka, a z koreańskiej Jang Nara (ale tylko wybrane pozycje bo nie mogę znieść tych słodkości zbyt długo), i oczywiście Rain'a (ubóstwiam R&B :wink:), no jeszcze Se7en (ale też nie wszystko, jak dla mnie jego fłos nie ma 'tego czegoś').

No to by było na tyle....Mam nadzieję, że wszyscy wybaczycie mi moje 'zapominalstwo'...

FIGHTING!!!!!!

Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: San-chan » 23 mar 2007

Hyhyhy :D
Miło Justyna, że napisałaś coś o sobie:D Właśnie ostatnimi dniami sie zastanawiałam co to za nowa osóbka ;)

Szczerze muszę powiedzieć, że nie widziałam ani jednej z tych dram, które wymieniłaś... xDD Ale to głownie dlatego, że oglądam dramy tez od stosunkowo krótkiego czasu i tych tytułów jeszcze nie zdąrzyłam skonsumować;) Póki co szykuję się na Full House ;d
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czajka » 23 mar 2007

CHIHIRO ONITSUKA!!! Duży plus! Uwielbiam ją :D:D:D

A tak poza tym, witaj na forum! :P
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony
Kontaktowanie:

Postautor: allia » 23 mar 2007

Witam na forum !

widzę, że mamy podobne gusta :)
też zaczynałam w jdramach ale potem się przerzuciłam na kdrama i one u mnie są obecnie na topie :)

baw się dobrze! :)
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Postautor: Noirika » 23 mar 2007

Witam serdecznie :)
Czemu tak na mnie patrzysz? Uważasz, że to niesprawiedliwe, że tylko ja mam ciacho?
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Postautor: emenemsbis » 23 mar 2007

Witam^^ Niektórych dram z tutaj wymienionych nie oglądałąm, ale ogólnie widzę że mamy podobny gust^^ Choć ja wolę głos Se7ena od Raina XD Choć nie wiem jak sobie Rain radzi w jego najnowszej płycie, bo chyba nie jestem na bierząco ;) No i za parę miesięcy może uda nam się poznać jak zawitam do Łodzi^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Postautor: Devi » 23 mar 2007

Witam serdecznie :D
Z dram które wymieniłaś oglądałam 2 (dwie pierwsze xP) no i jedną mam ewidentnie w planach od jakiegoś czasu :D
Jeśli nie ogladałaś My Name is Kim Sam Soon to serdecznie polecam bo to drama "must watch" wg. mnie ;)
Mam nadzieję, że się tu szybko zadomowisz i z nami zostaniesz :)
.:: Unieś głowę. Prędzej czy później zostaniesz ranny,
więc równie dobrze możesz patrzeć jak to się stanie ::.
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Postautor: madziorekk » 23 mar 2007

Witam :) Obejrzałam jak narazie 3 dramy z twojej listy, no i dwie zaczęłam już dawno temu (Love story in harvard i Which star are you from), ale po pierwszych 2,3 odcinkach znudziły mnie i do tej pory nie skończyłam ich oglądac.. no, ale może kiedyś się w końcu za to zabiore :P
tak w ogóle to życzę miłego postowania ^^
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@
Kontaktowanie:

Postautor: Asu » 23 mar 2007

Witaj Justyna :)
Ja podobnie jak Ty, uwielbiam dramki z aktorami, których już znam... dlatego bardzo boleje, że dramek z Rainem jest tak mało :P
Miłego postowania!
Aja, aja! ^^
www.evieseo.blogspot.com
www.chomikuj.pl/EvieSeo
Awatar użytkownika
ayako
Przyklejony do ekranu

Postautor: ayako » 23 mar 2007

cześć ^^
z wymienionych widziałam cztery ^^, ale Love Story in Harvard strasznie mnie znudziło ^^' jak w My Love Pattzi lubiłam Rae-Wona tak w LSiH nie :P
Ale Full House i A Love to Kill mi się też podobały ^^
z tego co mogę polecić jako must see to podobnie jak Deviś My Name is Kim Sam Soon no i Goonga oczywiście :P
[url=http://ayako_in_love.livejournal.com]LJ[/url] [url=http://www.last.fm/user/ayako/]last.fm[/url]
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Postautor: Lusiaczek13 » 23 mar 2007

Witam na forum ^^
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu
Kontaktowanie:

Postautor: czerteziki » 24 mar 2007

Witam kolejna osobke z Lodzi:) przepraszam ze nie daje znakow diakrytycznych ale dziaBaja mi tylko w wordzie nie wiem co z ta klawiatura:( Mhja tez uwazam ze my name iskim sam soon i goong to pozycie must see i dodalabym do tego wszystkiego it strted with a kiss;)
Obrazek
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Postautor: justyna2104 » 24 mar 2007

dzięki wszystkim za miłe powitanie i za parę rad...właśnie miałam sie brać za 'Goong'(to znaczy w przyszłym miesiącu jak mój limit powróci do odpowiedniego stanu :/ )...na pewno będę sie starać uzupełniać moje braki ale co chwila wychodzi nowa drama i to jest takie trudne żeby utrzymać tempo...Ale dam rade i co ciekawsze pozycje dam radę obejrzeć na 100%.
Sarangheyo saranghejwoyo gudeyo
andwe uri iromyon andwe momchwoso donun andwe...

AJA AJA FIGHTING!!!
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Postautor: Hiro » 24 mar 2007

Witam, osobke z Lodzi. Moze wreszcie uzbiera sie nas tu troszke by mozna bylo sie powymieniac i/lub urzadzic jakies spotkanko ; )
Awatar użytkownika
wersalus
Admin

Re: Annyong! albo jak kto woli Ohayo!

Postautor: wersalus » 24 mar 2007

Witaj :)

justyna2104 pisze:Jeśli chodzi o muzykę z japońskiej słucham delikatnej Chihiro Onitsuka,...

Po trickach tez lubie ja sluchac

justyna2104 pisze:... jak mój limit powróci do odpowiedniego stanu...

jaki masz net, bo tpsa znioslo limty
Co można napisać o aktorce, która uwielbia się nawet,
gdyby przez cały czas stała w filmie jak kołek i gapiła się przed siebie?

Wróć do „Kilka słów o sobie”