Annyong! albo jak kto woli Ohayo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 25 mar 2007

ma w TOYA...i to nie jest takie złe, bo mam 25GB, ale ja tym muszę sie z bratem dzielić i to jest problem...za dużo na YT oglądam i dlatego tak szybko mi zżera. Na razie nie mam za bardzo wyboru bo umowę mam jeszcze na rok...jakoś się przemęczę ...

Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Post autor: Hiro » 25 mar 2007

Tez masz to cholerstwo ? Ale nie masz jeszcze tak zle, my tu mamy 25 gb na trzech, wiec musimy jakos utrzymac caly transfer do konca miesiaca bo z 32kb/s nie da sie zyc. A sciagac mozna zawsze po 1 w nocy do 7 bo wtedy nie licza.
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

no my tez siedzimy czasami w nocy ale teraz nie daje rady bo chora jestem...chociaż dzisiaj sie chyba zmuszę, bo kurka! ile mogę mieć zaległości??!!!bardzo mi to na nerwy działa
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

to jak jestes z Lodzi to z checia sie powymieniam jesli chcesz ; ) Zawsze to zaoszczedzi nam troche transferu ^_^'' hehe. Tak tylko pytam. A siedziec zeby sciagac nie trzeba, poprostu ustawiasz o ktorej godzinie ma zaczac i idziesz spac
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

no taaa....tylko że ja cały czas anime ściągałam a dramy na YT nałogowo oglądam więc nawet nie ma się czym wymieniać. Teraz zaczęłam powoli ściągać Full House, bo w końcu to moja 'najulubieńsza' drama i wypada ją mieć pod ręką. Gdy moja biblioteczka sie powiększy na pewno dam wam znać. teraz to mogę tylko coś otaku podrzucić...Ale już zmieniłam nastawienie i po FH będę następne kolekcjonować :D (na przemian z anime oczywiście)
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

to jak chcesz moge Ci cos pozyczyc, nie bedziesz musiala sciagac ; ) O ! albo jak masz jakies fajne anime, bo sciagam non stop drame wiec nie mam czasu zbytnio na anime
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 26 mar 2007

bardzo chętnie skorzystam z propozycji. W ogóle to strasznie fajne z was towarzystwo tym bardziej, że to pierwsze konkretne forum na którym piszę :D
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Post autor: Hiro » 26 mar 2007

justyna2104 pisze:bardzo chętnie skorzystam z propozycji.
napisz na PM albo na gg ( przycisk AIM ) jesli chcesz to omowimy szczegoly ^_^
justyna2104 pisze:W ogóle to strasznie fajne z was towarzystwo tym bardziej, że to pierwsze konkretne forum na którym piszę :D
Wiemy, wiemy.... :) hehe
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 27 mar 2007

O jak fajnie kolejna osóbka z Łodzi ^^
Witam serdecznie na forum.

W razie czego ja też służę moimi dramami ^^
Mogę po prostu nagrać, albo powymieniać się na anime, bo ostatnimi czasy mam zaległości w tym względzie....
Hiro pisze:Tez masz to cholerstwo ? Ale nie masz jeszcze tak zle, my tu mamy 25 gb na trzech, wiec musimy jakos utrzymac caly transfer do konca miesiaca bo z 32kb/s nie da sie zyc.
Nie no żyć się da z 32kb/s. jeszcze do niedawna to było najszybsza wartość z jaką moje łącze chodziło (chociaż zazwyczaj było mniej ) :P
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Post autor: Hiro » 27 mar 2007

wiesz, jesli musisz sie dzielic jeszcze z dwoma osobami taka predkoscia....

a drama to tez bym sie powymienial z Toba jesli masz ochote, zawsze to oszczedzi mase sciagania >.>heh
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 27 mar 2007

proponuje w takim razie jakieś spotkanko. szczegóły na gadulcu omówimy tylko, że moja przeglądarka (Firefox) nie obsługuje 'aim' więc chyba Wy się musicie do mnie odezwać albo jakoś numery gg mi podrzućcie na pm
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 27 mar 2007

Zazwyczaj robie tak... komus daje plytki ktos mi nagrywa:) Jak mi dasz plytki to nagram czym tylko dysponuje i co twoja dusza zapragnie:P

HIhihihi tak spotkanie to dobry pomysB moze na jakas kuchnie japonska.......
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Post autor: Hiro » 27 mar 2007

po co nagrywac jak mozna pozyczyc plytki i juz, a po tygodniu sie zowu spotkac i oddac i pozyczyc znowu. Przyniose laptopa to bedzie mozna zgrac cos na miejscu. A co do japonskiej kuchnii...czy to nie jest zaje.....yhym bardzo drogie ? ( studencina sie odzywa )
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 27 mar 2007

Ja się mogę powymienaiać z wszystkimi, którzy tylko chcą :D (nie ma jak zaoszczędzić trochę transferu :P )

A z tą kuchnią japońską to niezły pomysł ^^

Hiro - niestety wiem co to dzielić się łączem.... Mój brat namiętnie grywa w gry internetowe i jeśli coś ściągam to mam wtedy transfer wyłączony najczęściej, bo mój brat za lagi w grze zawsze obwinia clubboxa o.O
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 27 mar 2007

no to piszcie będziemy się umawiać...

a z tą kuchnią to całkiem dobry pomysł, nie ma jak dobre żarełko :lol:
ODPOWIEDZ