Annyong! albo jak kto woli Ohayo!

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 27 mar 2007

jeśli chodzi o tą kuchnię to tam na Pietrynie podobno porcja sushi (wersja najtańsza) kosztuje 8 złoty. Of course najeść to się nie najemy, ale tak żeby spróbować to chyba nie jest źle [przynajmniej taką informacje uzyskałam od koleżanki, która tam była]

Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Post autor: Hiro » 27 mar 2007

CHILMA pisze: Mój brat namiętnie grywa w gry internetowe i jeśli coś ściągam to mam wtedy transfer wyłączony najczęściej, bo mój brat za lagi w grze zawsze obwinia clubboxa o.O
Dlatego sciagam tylko w nocy i to z transferem ustawionym na max 100kbajtow/s zeby mi nie krzyczeli ze nie maja jak przegladac stron : P Na szczescie u mnie w domku w Slupsku jeszcze sie sciaga,hehe

wa~~ nie zauwazylem tych dwoch nowych postow....
Jesli od 8 zl to pisze sie wtedy, nie jest to jeszcze tak zle ^_^. A date spotkania jesli juz to trzeba jakos przed swietami ustalic jak juz
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 27 mar 2007

U mnie problem polega na tym, że mój brat w nocy też grywa :P

Z tym sushi to też myślałam, że to jest dużo droższe. No ale zaznaczam też, że nie wiem jak taka porcja wygląda....

Jeśli przed świętami to w sumie nam jeden weekend został, bo przypuszczam, że w tygodniu może być ciężko się jakoś zgrać.... No ale może się mylę ^^
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Dla mnie moze byc weekend, choc i w tygodniu tez moge, to juz zalezy jak Wam bedzie pasowalo, najlepiej napiszcie jakie dni bede dla Was najlepsze,a z tego wybierzemy te ktore sie zgraja

a co do suchi, to raczej nie pojdziemy tam zeby sie najesc, bym zbankrutowal jesli by tak bylo :wink:
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 27 mar 2007

Nie che was martwic.... pewnie mowisz o tej knajpie z plywajacymi talerzykami... ona jest kolo mojego wydzialu................ nio i ,.....mhhh. ceny nie przedstawiaja sie najlepiej tak przynajmniej widac jak si epatrzy na menu przed knajpa............ Mhhhh trzeba bedzie kilka imprez Hiro opuscic i bedzie stac Cie na japonska kuchnie:P A nie mi tu po akademikach balowac:p
Nio szczerze mowiac to ja tez na jakas najtansza opcje bym poszla........ najlepiej na lunch.... bo wtedy podaja porcaje lunch i sa duzo tansze....... Tak jest przynajmniej w warszawie. ja nigdy nie jadlam nic japonskiego ... dlatego tak proponowalam........
A pozniej zawsze (blisko jest) mozna pojsc na grzane winko :) jest takie fajne miejsce:) i mozna tam pogadac o dramkach i powymieniac ogolnie uwagi:)
Buhahha wpisalam w google kuchnia japonska w lodzi i co mi sie wyswietlilo??????? KFC Padlam buhhahahaa
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

A jesli mielibysmy sie spotkac przed swietami to jakie daty by Ci pasowaly ? Co do miejsca spotkania to zdarzy sie omowic, narazie trzeba jakas date ustalic
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 27 mar 2007

nio wsumie nie mam jakis specjalnych zastrzezen co do daty..... ale to chyba trzeba by bylo w przyszlym tygodniu:)
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

no to wybierzcie date, mi pasuje pomiedzy 30 marca a 5 kwietnia, bo wtedy juz zajec nie ma i wszyscy do domku jada ^-^''
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 27 mar 2007

miałam zamiar sie kurować do końca tygodnia ale dzieją się ważniejsze sprawy ^^...więc mnie pasuje cały piątek, a w sobotę i w niedzielę to tak najwcześniej od 17, w poniedziałek, wtorek i środę też właściwie mogę ale jakoś wieczorkiem...czwartek totalnie dla mnie odpada
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

miałam zamiar sie kurować do końca tygodnia
to moze przelozymy to ? Poprostu spotkamy sie po swietach, jak uwazasz ?

bo narazie nalepszy termin (dla mnie ^-^'' ) to chyba w sobote po 17, mysle ze to bedzie dobra godzinka, chociaz dobrze byloby znalezc jakies ciche miejsce i malo zatloczone. Jeszcze poczekamy na potwierdzenie od reszty z terminami
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

może nam być trochę trudno znaleźć w sobotę odludne miejsce a rzeczywiście nam takie potrzebne...hmmm...no chyba, że ktoś ma pomysł gdzie możemy się udać. Ja niestety nie tryskam propozycjami z tego zakresu, bo nie znam takiego miejsca które spełniałoby wszystkie nasze kryteria ^^

no teraz jak o tym piszesz to może i racja...łatwiej sie będzie wszystkim zgrać. Ja raczej mam dość elastyczny czas oprócz sobót i niedziel, bo pracuje ( nie ma jak biedny student :( )
Awatar użytkownika
Hiro
Oglądam regularnie xD

Wiesz, ja tam bardziej patrze zeby nie wychodzila jak jestes jeszcze chora ^^,heh. Nie oplaca sie wyladac w lozku dla zdobycia paru seriali troche szybciej. Ustalmy wiec normalna date po swietach z ktora kazdy sie zgodzi i kazdemu bedzie pasowala. Chyba ze Ci naprawde zalezy, to napisz do mnie na gg, to jakos sie jeszcze zgadamy
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

nie no luzik guzik!może być po świętach, teraz mam co oglądać ^^ (My 19 year old sister in law) jeszcze damy rade sie jakoś zgadać
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 28 mar 2007

^ W takim bądź razie ty się lepiej kuruj ^^ a zgadać to się możemy jakoś po świętach na gg.

Tylko rzeczywiście trzeba będzie pomyśleć nad jakimś spokojnym miejscem, z czym akurat może być największy problem, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych :P
Awatar użytkownika
czerteziki
Przyklejony do ekranu

Post autor: czerteziki » 28 mar 2007

Co to za umawianie si we dwoje????????????? Mhh wykluczyliscie mnie ze spotkanie nie ladnie............... wrrrrrr :P Odludne miejsce w sobote....................... mhhhhhhhhh w parku nie zawsz ejets duzo ludzi:p Moze grzane winko p swietach....... cafe... nie pamietam jak sie dalej nazywala al epodaj pyszne winko chyba ze do tego trzeba papu... mnie ma tam zazwyczaj duzo ludzi......
ODPOWIEDZ