Tsuya wszystkich wita ^_^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Hargrimm
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Hargrimm » 30 mar 2007

Witaj, Tsuya! "Czarodziejki z ksiezyca" tez ogladalem, choc to bylo dawno temu...

Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 30 mar 2007

Heeeey^^
Miło że wpadłaś na forum już dawno miałam ci powiedzieć cholercia. My się znamy XD Atashi z gg. no chyba że się mylę ale kto jak kto dwuch osób o dosłownie takich samych zainteresowaniach i nicku chyba nie ma XD a przynajmniej nie w jednym miejscu^-^ No to miło że wpadłaś (ja też Shuna kocham *-*) AAA to jeden z moich fav tak samo jak Arashi. No baw się dobrze ^^
Awatar użytkownika
Asu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Asu » 31 mar 2007

Ja również spóźniona ale witam!! ^^ Miłej zabawy na forum ;) My tu wszyscy jak jedna wielka rodzina, ne mina? :)
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 31 mar 2007

Asu, no rodzina rodzina.. *___*
To kiedy nas do siebie zapraszasz? XD Bo nam sie wątek urwał.. ;D
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Post autor: Tsuya » 31 mar 2007

A dzięki, dzięki za miłe przywitanie :)
Atashi, jasne, że kojarzę :)
Na pewno wszyscy się dogadamy:)
Awatar użytkownika
Hiiroi Karasu
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Hiiroi Karasu » 31 mar 2007

Yo, Tsuya-chan ^^

Oguri Shun??? Moge to tylko w jeden sposob skomentowac: OOO! MOJ! BOZE!!!

Masakra, hehe. Jak widzisz, tez staram sie byc szczery az do bolu. XD Witam na forum :D
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 31 mar 2007

Hiiroi Karasu pisze:Oguri Shun??? Moge to tylko w jeden sposob skomentowac: OOO! MOJ! BOZE!!!

Masakra, hehe. Jak widzisz, tez staram sie byc szczery az do bolu.
E... szczerze powiedziawszy nie zwróciłam na to nazwisko uwagi, bo mi nic nie mówiło... ale jak tak skomentowałeś to postanowiłam zerknąć czy tu czasem nie ma o nim tematu i....
Podaję Ci rękę, zgadzam się xP
Wiecie, ja tam może nic do niego nie mam jako osoby... bo znam go tylko z HYD oraz Stan Up (bo z tego co pamiętam to tam grał) ale... no cóż... urodą to wg. mnie on nie powala... jak dla mnie jest po prostu... e... brzydki ^^''
(nie wiem czy powinnam to mówić ale za każdym razem jak go widzę, to mam wrażenie, że on ma troche małpią twarz O.o... no i troche krzywe zęby.. ee... xP).
Tak czy inaczej poza wyglądem nie jestem w stanie go ocenić więc nie mówię, że go nie lubię... po prostu mi się nie podoba koleś xP
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 31 mar 2007

Ooo myślałam że już witałam XD Skleroza nie boli, tak więc witam kolejną duszyczkę :)

Oguri Shun...coś mi to mówi O_o aaaa, z Azumi go kojarzę XD Nie jest taki zły :P Choć nie w moim typie :) No i...Nie lubię jego ust XD Przepraszam jeśli kogoś uraziłam :P
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 31 mar 2007

Witam serdecznie! no ja tez myślałam że przy tradycji zostanę i z Japonią się będę wiązać normalnie na zawsze a okazało sie, że Korea jest równie ciekawa^^

Z anime tez oczywiście oglądałam 'Sailor moon" ale ile lat temu to było to trudno sobie nawet przypomnieć...I 'Shaman king' ale w oryginalnej wersji, bo dubbing polski baaaardzo ciężko znoszę...
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

Ludzie XD. Nie każdy musi lubić Shun'ka XD
Mnie się podoba, a to że wam nie, to mi wisi XD.
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 31 mar 2007

Ja tylko wyraziłam swoją opinię O_o czyżbyśmy komuś nacisnęli na odcisk?? XD Jeśli tak to przepraszam :)

Tak naprawdę to w pierwszym momencie w ogóle nie kojarzyłam tego aktora - mam słabą pamięć do nazwisk ;), tylko byłam ciekawa kogo tak nie lubi Hiiroi Karasu XD
Awatar użytkownika
Tsuya
Już poznaję aktorów ^^"

emenemsbis pisze:Ja tylko wyraziłam swoją opinię O_o czyżbyśmy komuś nacisnęli na odcisk?? XD Jeśli tak to przepraszam :)
LOL nie, nie nacisnęliście XD. Po prostu mówię. Każdy ma inny gust, chyba normalne?
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 31 mar 2007

ej.. ja też go nie kojarze... ale to nie powinno nikogo dziwić xDD ja wole koreańczyków xD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 31 mar 2007

emenemsbis pisze:Ja tylko wyraziłam swoją opinię O_o czyżbyśmy komuś nacisnęli na odcisk?? XD Jeśli tak to przepraszam :)

Tak naprawdę to w pierwszym momencie w ogóle nie kojarzyłam tego aktora - mam słabą pamięć do nazwisk ;), tylko byłam ciekawa kogo tak nie lubi Hiiroi Karasu XD
Dokładnie... ja tak samo... (chodzi mi zarówno o wyrażenie swojej opini, kojazenie aktora i słaba pamięć do nazwisk xP)
ej.. ja też go nie kojarze... ale to nie powinno nikogo dziwić xdD ja wole koreańczyków xd
Haha, no i znowu tak samo - też jakoś koreańczyków wolę (chociaż YamaP jest kjut xP).
Awatar użytkownika
CHILMA
Przyklejony do ekranu

Post autor: CHILMA » 01 kwie 2007

WITAM serdecznie ^^
A ja tam Shunka lubię, a po HYD to wręcz uwielbiam (wygląda na to Tsuya, że mamy podobny gust :P ) No ale nie każdy musi....
ODPOWIEDZ