Heja wszystkim^^

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

Heja wszystkim^^

Post autor: elfik_mog » 10 kwie 2007

Cześć^^

Jestem elfik_mog, znana również jako Szuru-buru, prawdziwe imie Natalia i jestem z okolicy Ostrołęki. Przed świętami obroniłam dyplom z grafiki i historii sztuki i jestem tegoroczną nie do końca szczęśliwą maturzystką;__;

Interesuje się Azją, a w szczególności Japonnią^^
ulubieni aktorzy- MatsuJun, Kame, Pi, Oguri Shun
ulubione aktorki - brak? :wink:
ulubione dramy (głównie japońskie, ale nie tylko) HYD i HYD2, Gokusen, Gokusen2, Kimi wa Petto, Nobuta wo produce, Hana Kimi, Mars... i można by tak wymieniać dalej XDDD
Ostatnio z dram obejżałam - GTO
Ulubione filmy - Taiyou no Uta, Sex in Zero, Formula17,

Oprócz dram uwielbiam czytać i kolekcjonować mangi, oglądać yaoi, słuchać j-rocka, nieco mniej j-popu i k-popu i uwielbiam oshare kei^^ Interesuje sie modą gothic lolita, trochę szyje, dużo rysuje, maluje, rzeżbię i uprawiam grafikę artystyczną...

Jak ktoś ma jeszcze jakies pytanka to proszę śmiało^^

Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 10 kwie 2007

Witam serdecznie :) (Tym razem jako pierwsza) I wpadłaś - zapisując się na to forum możesz być pewna, że już się nie wydostaniesz z jego szponów, ale nie martw się, bo i tak nie będziesz chciała tego robić ;)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 10 kwie 2007

witam :) Ostrołęka? Niedaleko do siebie mamy XD
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

KYAAA!!! Ja się ucze w łomży w plastyku(właściwie uczyłam) Ale będe tam jeszcze na fakultety do matury przyjeżdżać ^___^ Jak miło^^ Liczę na spotkanie^^
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Ja też liczę na spotkanie :D Trzeba będzie się zgadać :) Teraz to ja troszkę zajęta jestem, ale tak za jakieś 2-3 tygodnie powinnam mieć dużo więcej czasu, wtedy można coś wykombinować :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 10 kwie 2007

Witam nową duszyczkę, mam nadzieję, że Ci sie u nas spodoba i zostaniesz z nami ;)
Niestety ja raczej jestem bardziej ukierunkowana w stronę korei... zarówno filmów, dram jak i muzyki ^^
Tak czy inaczej, życzę miłej zabawy na forum ;)
Awatar użytkownika
Eliza
Wyróżniony

Post autor: Eliza » 10 kwie 2007

Ja również witam ^_^
Pewnie się wybierasz na studia na ASP? Gdzie będziesz startować?
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 10 kwie 2007

Hey^^ Miło poznać nową forumowiczkę i jak się nie mylę fankę Arashi ^^ no chyba że z całej 5 lubisz tylko Matsujuna to też zrozumiem xP
Miłej zabawy na doki doki ^^
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

emenemsbis pisze:Ja też liczę na spotkanie :D Trzeba będzie się zgadać :) Teraz to ja troszkę zajęta jestem, ale tak za jakieś 2-3 tygodnie powinnam mieć dużo więcej czasu, wtedy można coś wykombinować :)
No^__^ Najlepiej aby to było jeszcze w kwietniu, bo już w maju niestety zaczynają mi sie matury;__;
Eliza pisze:Pewnie się wybierasz na studia na ASP? Gdzie będziesz startować?
Będe próbować na ASP do Wawy (ale szczerze powiedziawszy to wątpie, że sie dostanę. Opócz tego będe startować na historię sztuki na UW i na UMK w Toruniu. No i jeszcze zdaje do Torunia na malarstwo^^
Atashi pisze:Hey^^ Miło poznać nową forumowiczkę i jak się nie mylę fankę Arashi ^^ no chyba że z całej 5 lubisz tylko Matsujuna to też zrozumiem xP
Lubię ogólnie piosenki Arashi, choć przyznam, że słucham ich od niedawna...wystarczy spojżeć na mój last fm^^ http://www.last.fm/user/Szuru_buru/
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 10 kwie 2007

Witam serdecznie ;D
Kurcze.. coraz więcej fanów Matsumoto..
naprawde musze wreszcie obejrzeć jaką dramke z nim (pomijając nieszczęśliwe 4 odcinki kimi wa petto obejrzane w wakacje.. v__v)

Tak czy inaczej, przepraszając za ten oftop, życzę miłej zabawy na forum ;D Prędzej czy później i tak pokochasz szynki... xD
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Nie no spoko, nawet w ciągu tych 2-3 tygodni mogłoby być, tylko wtedy by mi pasowało jak już to w weekendy albo wtorki i czwartki po południu :)
Awatar użytkownika
elfik_mog
Już poznaję aktorów ^^"

San-chan pisze:Tak czy inaczej, przepraszając za ten oftop, życzę miłej zabawy na forum ;D Prędzej czy później i tak pokochasz szynki... xD
A skąd wiesz że już ich nie kocham^^ Napisałam, że słucham mało k-popu, bo DBSK to jedyny zespół koreański którego słucham^___^ ale jestem otwarta na wszelkie propozycje jesli chodzi o nowości.
emenemsbis pisze:Nie no spoko, nawet w ciągu tych 2-3 tygodni mogłoby być, tylko wtedy by mi pasowało jak już to w weekendy albo wtorki i czwartki po południu
Wtorek po południu moze być^^ W czwartki wracam do domku (mieszkam na stancji) i wracam do Łomzy w poniedziałki. Jak masz GG to możemy tam obgadac szczegóły (aby nie oftopować za dużo;)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

to ja się wieczorkiem odezwę na gg bo teraz ciężko mi będzie na spokojnie pogadać, ok?? :) Mój numer gg możesz sobie wpisać z zakładki aim :)
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 10 kwie 2007

Prędzej czy później i tak pokochasz szynki... xd
O matko... to zabrzmiało dość... przerażająco... xP
Spodziewałam się tego po naszych maniaczkach ale po San-chan to nie... xP
A skąd wiesz że już ich nie kocham^^ Napisałam, że słucham mało k-popu, bo DBSK to jedyny zespół koreański którego słucham^___^
Haha, powaznie? Super... :)
Jedyny zespół korański więc są wyjątkowi hahah
Wiecie co, zaczynam się ich powoli bać xP
To sekta! xP
Będe próbować na ASP do Wawy (ale szczerze powiedziawszy to wątpie, że sie dostanę. Opócz tego będe startować na historię sztuki na UW i na UMK w Toruniu.
No proszę, do Wawy? W takim razie życzę Ci powodzenia :)
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 10 kwie 2007

Devi pisze: Spodziewałam się tego po naszych maniaczkach ale po San-chan to nie... xP
Haha XD Napisałam to dlatego, że zapisując się na forum, szynek słuchałam sporadycznie... a teraz (przez was.. a głównie przez anie ;D) słucham ich codziennie, ściągam teledyski i wrzucam ich zdjęcia na telefon... XD
ODPOWIEDZ