hi ^^v

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
tygrusia

hi ^^v

Post autor: tygrusia » 11 kwie 2007

Witam,
jestem tygrusia *kłania się*, aczkolwiek z powodu małych problemów przy rejestracji *prychaxD* zostałam tygrusiatkiemxDD
dramy oglądam od niedawna po dłuższej przerwie (kilka lat temu miałam szczęście posiadać Arirang przez chyba 2 lata *o*), aczkolaiwk szybko nadrabiam zaległości ^-^, aktualnie zakochała sie w Kame(ahhxDD)
Na razie dramą, która kocham jest "1 liter of tears",
poza tym bardzo lubię - Nobuta, Tatta hitotsu no koi, I.W.G.P, Gokusen1 i 2(na razie jestem na 4 epizocie^^")

cos o mnie - interesuję się Japonia, szczególnie ogrodami, z których piszę pracę *^^* (no musiałam sie podzielić, niexD?), w ramach posiadanego w większej ilość czasu wolnego w ciągu ostatnich 3 miesięcy usiadłam do japońskiego i molestowaniu basu :>

z muzyki - uwielbiam, kocham etc. Dir en Grey oraz Moon Hee-Jun'a, ostatnio również KAT-TUN( tak od jakiś 2-3 miesięcy)

uff ^-^, to chyba na tyle ^-^

Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 11 kwie 2007

Witam serdecznie ^___^
Znowu fanka głownie Japonii..:D No nie wiem, ale coś ostatnio mało koreanistów u nas.. xD
A widzę, że skoro grasz na basie to napewno Shinek jest twoim ulubieńcem z Dirru ;) A MUCC lubisz? Też dobrego basiste mają, hyhy ;)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 11 kwie 2007

Witam :) Miałam być pierwsza ale mi stronę znów wywaliło XD No to witam kolejną fankę Japonii :) Ale skoro Ariranga oglądałaś, to chyba i koreańskimi produkcjami się interesujesz??
Awatar użytkownika
tygrusia

no ba że go lubię XD ja kocham Shinya, aczkolwiek on jest perkusistą ~_^

mhm, produkcji koreańskich na razie mało co widziałam, zaś te co leciały swego czasu na Arirangu - nie pamiętam tytułów ;/ a z checią bym obejrzała jeszcze raz i w całości (może ktos kojarzy dr5ame, choć to chyba był bardziej serial o grupie licealistów mieszkających w akademiku, leciało na pewno jakieś 4 lata temu ^^"), poza tym po arirangu została mi miłość do Moon Hee-Juna xD
Awatar użytkownika
madziorekk
Przyklejony do ekranu

Post autor: madziorekk » 11 kwie 2007

Witam witam!
A co powiesz na koreańskie zespoły?? A dokłądnie to DBSK? <słyszałaś o nich?>
San-chan ma rację.. coraz mniej przybywa do nas koreanistów, heh.. ^^''
Mam nadzieje, że spodoba ci się tutaj.
Życzę miłęgo postowania ^^
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 11 kwie 2007

Też to chyba widziałam, bo przez 2 czy 3 miesiące miałam ariranga, ale tytułu to nie kojarzę XD To komedia była?
Awatar użytkownika
tygrusia

Z koreańskiej muzyki kojarzę jako tako PSY, fly to sky & Moon ^__^

emenemsbis: tak, to była komedia ^^v bardzo śmieszna i ciepła ^-^;potem chyba zrobiło sie poważnie(ktos tam zakochał sięw kims w grupie etc.), ale akurat wtedy wyjechałam na studia i miałam ograniczoną możliwość oglądania T-T
Awatar użytkownika
San-chan
Przyklejony do ekranu

Post autor: San-chan » 11 kwie 2007

tygrusiatko pisze:no ba że go lubię XD ja kocham Shinya, aczkolwiek on jest perkusistą ~_^
aaaaXDDD no co za wtopa xD chodzilo mi oczywiscie o toto XD
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 11 kwie 2007

Ale ze mnie gapa hah :P zapomnialam sie przywitac, a juz troche pokomentowalam... no trudno najwyzej teraz sie przywitam, a wiec hejka wszystkim jestem atsaki, a moje prawdziwe imie .. lepsze pseudo :D interesuje sie glownie japonska muza, a tak dokladniej jrockiem chociaz jpopem tez nie pogardze ;) bardzo tolerancyjny ze mnie czlowiek i latwo mnie przekonac do nowych rzeczy wiec mam mnostwo ulubionych zespolow. Interesuje sie manga, a wlasciwie zaczynam sie nia bardziej interesowac lubie rysowac wiele roznych czasami nawet dziwnych rzeczy :) Moj ulubiony dżapański aktor to Saito Takumi ( bardzo mi sie spodobala jego rola w Boys Love slicznie ja odegral!) no to juz chyba wszystko o mnie co chcialam powiedziec jakby co to najwyzej cos jeszcze dokleje :P
Awatar użytkownika
Atashi
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: Atashi » 11 kwie 2007

Heyka wam obu ^^(trzeba było założyć nowy temat i tam się przedstawić ;))
ale mimo wszystko fajnie że jesteście ^^ miłej zabawy na forum;)
Awatar użytkownika
tygrusia

Ohh^-^ ja sie podzielę ze swoim topikiem ;>
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 11 kwie 2007

atsaki787 - witam, ale też proponuje nowy, własny temacik założyć ;)

tygrusiatko:
Witam serdecznie w naszym gronie :)
Faktycznie ostatnio coś fani głównie Japonii... ale to nic, zawsze można ich troszkę przekabacić i przekonać do Korei xP
Ja niestety nie bardzo wiem jaka to drama była którą oglądałaś... ale z koreańskim to polecam m.in. My Name is Kim Sam soon ;) Drama koreańska absolutnie "must watch"... zawsze ją polecam jeśli ktoś jeszcze nie widział xP
Madzik pisze:A co powiesz na koreańskie zespoły?? A dokłądnie to DBSK? <słyszałaś o nich?>
Haha, widzę, że Madzik nieśmiało próbuje wcisnąć Szynki (nie mylić z jedzeniem xP)

Tak czy inaczej mam nadzieję, że koreańskie "wytwory" przypadną Ci do gustu tak jak japońskie (a może nawet bardziej tak jak to było ze mną? xP) i będziesz się z nami dobrze bawić na forum ;)
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 12 kwie 2007

Hej, coraz nas więcej~ Jak miło :) Na pewno Ci się spodoba i będziesz postowac parę razy dziennie :P
tygrusiatko pisze:może ktos kojarzy dr5ame, choć to chyba był bardziej serial o grupie licealistów mieszkających w akademiku, leciało na pewno jakieś 4 lata temu ^^"
Też to oglądałam! Pamiętam - miała napisy po angielsku :D Bardzo śmieszna, no, i aktorzy niczego sobie :>
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 12 kwie 2007

Ojej przepraszam... juz zalozylam swoj temat mam nadzieje tygrusiatko ze nie masz mi tego za zle? :oops: moja nieuwaga...
Awatar użytkownika
Lusiaczek13
Przyklejony do ekranu

Post autor: Lusiaczek13 » 12 kwie 2007

Taka ze mnie gapa że bym ominęła ten tmat i się nie przywirała... ^^
No ale już nadrabia i witam ^^
ODPOWIEDZ