Hejka

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Hejka

Post autor: atsaki787 » 12 kwie 2007

Ide za rada i zakladam nowy temat :P sorka tygrusiatko ze wtrynilam sie tobie w twoj temat i mam nadzieje ze nie masz mi tego za zle.... Jestem atsaki, a moje prawdziwe imie .. lepsze pseudo :D Interesuje sie glownie japonska muza, a tak dokladniej jrockiem chociaz jpopem tez nie pogardze ;) bardzo tolerancyjny ze mnie czlowiek i latwo mnie przekonac do nowych rzeczy wiec mam mnostwo ulubionych zespolow. Interesuje sie manga, a wlasciwie zaczynam sie nia bardziej interesowac, lubie rysowac :) Moj ulubiony japoński aktor to Saito Takumi ( bardzo mi sie spodobala jego rola w Boys Love slicznie ja odegral!) no to juz chyba wszystko co chcialam o sobie powiedziec :P oho przypomnelo mi sie chociaz on nie jest z Japonii to i tak go bardzo lubie chdzi o Se7ena bardzo spodobala mi sie jego piosenka Hikari :D sorka, a teraz moze byc??? wcale nie wyszlas na wredote! to moja wina.. .po prostu moja nieuwaga... :oops:

Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 12 kwie 2007

Wyjdę na wredotę, ale zasady przeczytałaś? :roll:
Przeredaguj post, bo inaczej będe musiała go skawowac.
Awatar użytkownika
allia
Wyróżniony

Post autor: allia » 12 kwie 2007

Witam na forum i życzę miłej zabawy :)

przy okazji raz jeszcze namawiam do dokładnego przeczytania zasad :) zwłaszcza odnośnie kwestii dopuszczalnych wielkości avatarów ;)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Post autor: emenemsbis » 12 kwie 2007

Witam^^ Lubisz Se7ena?? Fajnie^^ Też go lubię - jest jedynym wykonawcą, którego lubię wszystkie piosenki bez wyjątku XD A no i lepiej popraw wielkość avatara bo będziesz ścigana XD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 kwie 2007

O jak miło, nie będę musiała nikogo upominać bo już to zrobili przede mną xP
Ogólnie witam nową duszyczkę - tym razem już w odpowiednim miejscu ;)
Mam nadzieję, że spodoba Ci się u nas (pomimo tych kilku uwag xP) i z nami zostaniesz ;)
Se7ena też lubię... właściwie jego piosenki bo poza tym to wiele o nim nie wiem.,.. ale po Goongu S i tak nabrałam do niego trochę sympatii ;)
Saito Takumi... hmm... niestety nie znam... tak samo jak filmu o którym wspomniałaś... ale zawsze mogę to nadrobić ;)
Hmmm... nie wiem czy mi się wydawało czy nie napisałaś nic o dramach? Oglądasz? Jeśli tak to jakie?
Poza tym fajnie, że łaytwo Cię przekonać do nowych rzeczy, bo ja to lubie przekabacać na ciemną stronę mocy wytworów koreańskich xP
Anyway, życzę miłej zabawy na forum ;)
Awatar użytkownika
czajka
Przyklejony do ekranu

Post autor: czajka » 12 kwie 2007

Teraz i ja witam na forum! :D

"Boys Love" to ten film shonen-ai? Bo oglądałam coś o podobnym tytule ;^_^
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Witam! Dziekuje za rady :D Mam nadzieje ze juz teraz nie bede za nic scigana... ale jakbym znowu z czyms wyskoczyla to mi powiedzcie dobrze?:P mam nadzieje ze z moim pierwszym postem jest juz wszystko wporzadku bo zmienialam go 4 razy juz... jeszcze troche sie gubie tutaj bo to pierwsze forum na ktorym "az" tyle pisze bo na wczesniejszych... no wlasnie... nie bylo wczesniejszych :D moze rzeczywiscie powinnam sobie przeczytac jeszcze raz zasady, a moze najlepiej przepisze i naucze sie ich na pamiec hmm...? ciesze sie ze nie tylko ja tutaj lubie Se7ena :D tak przed chwila patrzalam i duzo tutaj jest fanow DBSK jeszcze tak za bardzo ich nie znam, ale podoba mi sie ich piosenka Balloons jest taka wesola i w ogole fajna poprawia nastroj :D ogladalam ich clip do tego i tak cos przyciagnelo moja uwage taki blondyn na ostatnim ujeciu najlepiej go widac jak on ma na imie? moze wiecie? zdaje sie byc taki mily i fajny i w ogole :P ale jeszcze taki fajny z DBSK zdaje sie byc... ten w tym zołtym krawacie? nie to chyba muszka jest tak mi sie zdaje :P http://img36.imageshack.us/img36/7849/pcbx508069cg.jpg http://i78.photobucket.com/albums/j95/g ... ysLove.jpg tutaj macie Saito Takumi jak chcecie to zobaczcie napewno go juz gdzies widzieliscie, a jesli nie to teraz macie okazje :D
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Teraz to już chyba nie ma za co cię ścigać ;)
Na tych zdjęciach Saito Takumi to niezłe ciacho *_* A jeśli chodzi o członków DBSK to żeby się dowiedzieć kto jest kim to polecam wątek informacyjny o nich w dziale inni DBSK info :)
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Dziekuje napewno zobacze bo mnie zaciekawil ten jeden szczególnie, a oto kolejna fotka z Saito Takumi nieshttp://i116.photobucket.com/albums/o40/zhouyuan1936/1115-2_z4JU0viYduZv.jpg :D mam nadzieje ze nim przesadnie nie mecze ;) niezłe z niego ciacho to trzeba przyznac, ale jest nawet dosc wysoki ma 184 cm sama sie zdziwilam jak sie o tym dowiedzialam bo na tyle mi nie wygladal :P juz chyba wiem o ktorego mi chodziło z DBSK... Hero! tylko tutaj ma inny kolor włosow, ale i tak jest uroczy... zaraz chyba sobie z nimi cos nawet wlacze
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Jeśli masz ochotę nas nimi pozamęczać to zapraszam do zrobienia wątku informayjnego o nim - jeśli takowego nie ma, oraz do założenia galerii - z miłą chęcią dowiem się w jakich jeszcze produkcjach grał, bo tej pewnie nie obejrzę, bo nie lubię tego typu historii, oraz pooglądam sobie jego zdjęcia :)

edit
Sprawdziłam właśnie w jakich produkcjach brał udział - kogo on grał w Prince of tennis?? Bo go nie kojarzę O_o
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 12 kwie 2007

Haha, no proszę... więc kojarzysz DBSK, super :)
Ballons rzeczywiście zabawny ma teledysk... no i dobrze mówisz, ten blondyn to Hero :)
On normalnie to ma oczywiście czarne włosy... blond mu zrobili jakoś tak pod koniec zeszłego roku (2006) i miał takie przez jakiś czas (w sumie nie sądziłam, że tak szybko wróci do czarnych no ale cóż :P).
ale jeszcze taki fajny z DBSK zdaje sie byc... ten w tym zołtym krawacie? nie to chyba muszka jest tak mi sie zdaje Razz
To chyba Ci o Max'a chodziło... nie pamiętam już zbytnio tego teledysku ale wydaje mi się, że to on miał żółtą muszkę... xP
Tak czy inaczej ich galerię możesz sobie tu zerknąć
Galeria DBSK
(tam m.in. na drugiej stronie jest trochę fot Jae w blondzie... i nie tylko xP)
juz chyba wiem o ktorego mi chodziło z DBSK... Hero! tylko tutaj ma inny kolor włosow, ale i tak jest uroczy... zaraz chyba sobie z nimi cos nawet wlacze
Powiem tak - lepiej pokażcie mi tego, który z nich nie jest uroczy... no i co tak cicho? Właśnie... w tym sęk... oni wszyscy są uroczy xP
Ogólnie jeśli chcesz coś z nimi obejrzeć to... jeśli chodzi o teledyski to polecam koreańską wersję (bo są 2 wersje) teledysku do Rising Sun... piosenka jak i teledysk przekabaciła już na ich strone wiele osób xP
Anyway... oni mnie tu zaraz będą z widłami ganiać, że znowu zeszło na DBSK więc zapraszam do TEGO TEMATU
Tylko się nie przestrasz ilością stron, absolutnie nie musisz ich czytać, po prostu jak masz jakieś pytanko czy chciałabyś żeby Ci coś polecić, podać linki do czegoś (zwiazane z DBSK) to po prostu tam napisz żeby nie robić kolejnych Szynkowych offtopów xP

Jeśli chodzi o tego aktora - Saito Takumi... zgadzam się z Em, niezłe ciacho... podoba mi się strasznie na tej pierwszej focie co dałaś :D
Ja tez uważam, że fajnie by było jakbyś zrobiła o nim temat... ja bardzo lubie być "męczona" takimi ciachami i chętnie bym się o nim czegoś więcej dowiedziała i pooglądała więcej zdjęć ;)
Sprawdziłam właśnie w jakich produkcjach brał udział - kogo on grał w Prince of tennis?? Bo go nie kojarzę O_o
To w ogóle był film PoT? Kurcze... bo jak tak to chyba muszę nadrobić...
No chyba, że mogło chodzić o podkładanie głosu do anime xP
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Był film - zrobili go w 2006 roku, przemęczyłam się przez pierwszą połowę filmu. Czułam się jakbym czytała skrót mangi, i to bardzo wielki skrót - dosłownie jakbym była na karuzeli XD Mnie osobiście za bardzo nie zaciekawił, w przeciwieństwie do mangi XD

atsaki - to zrobisz te tematy?? XD Zrób, proszę XD
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Właściwie to czemu nie? Jutro powinnam cos pokombinowac :D takie ciasteczko na poczatek weekendu :P dzisiaj bede tylko tak co pewnien czas wpadala tylko bo sie obudzilam z lektura... musze ja na jutro przeczytac :( a chce zeby cos o Saito było zrobione porzadnie bez moich akcji pt "nie uwazam i pozniej mam jakies wtopy" :P jak chcesz to moge tobie przeslac jeszcze jakiegos linka z nim na YouTube np. albo ze... wytrzymasz do jutra heh tylko jak sie dobrze lapie to bede go musiala umiescic w czyms takim jak aktorzy tak? :D wole sie teraz wszystkiego upewniac zanim znowu z czyms wyskocze... Devi masz racje na to pytanie kto tam nie jest uroczy zapadla niezreczna cisza (gdzies chyba juz slyszalam ten cytat ) tak ten drugi to Max co mi tam w oko wpadl.. napewno sie nie przestrasze jak zostalam zaproszona to czemu mam jej nie odwiedzic? nic chyba juz mnie do niech nie zniecheci bo od jakiejs godzinki leci mi ich clip caly czas :)
Awatar użytkownika
emenemsbis
Kiedy bedę spać? @_@

Tak, zamieść w dziale aktorzy - tam jest regulamin jak co zamieszczać, przy okazji zobacz inne topiki to od razu zobaczysz jak inni to zrobili, żebyś nie musiała się martwić o kolejną wtopę ;). To wszystkie linki - na youtube czy cokolwiek tam masz to zamieść w temacie, żeby wszyscy mieli dostęp, i wtedy będzie można się nad nim porozpływać, a ja idę sprawdzić kogo on grał w Prince of tennis bo mi to spokoju nie daje :P
Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Widze ze ciebie to meczy kogo tam grał :P poczekaj cos sprawdze... o tak! mam jego zdjecie w niebieskich włosach jutro Tobie pokaze wcale nie wyglada w nich zle :D wrecz przeciwnie uroczo... juz nie moge sie doczekac zeby byl ten weekend :) a przynajmniej piatek
ODPOWIEDZ