Hejka

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
martulex
Doramowy maniak

Post autor: martulex » 13 kwie 2007

Oczywiście witam cieplutko :]

A teraz swoje trzy grosze, faktycznie PoT to takie upchane kawałki mangi, lecz ostatni popisowy mecz jest naprawdę świetny, że już nie wspomnę o uroczym księciu. Hongo Kanata jest taki kjutny.

Saito Takumi ostatnio coś celuje w tego typu produkcjach, nie wiem czy oni go czasem nie zaczynają lekko szufladkować...Princess Princess D, Boys Love i teraz jeszcze Sukimoto. Na ten ostatni czekam z zapartym tchem i żywię ogromną nadzieję, że zakończenie nie będzie podobne do tego jakie miało miejsce w BL. Aż nazbyt "zmangowano" cały obraz. Jednak obsada jest piękna...ach ten Takumi :]

Aż wreszcie dotarłam do Hikari, mimo iż nie słucham Se7ena, tak jest to jeden z moich ulubionych songów...

Awatar użytkownika
atsaki787
Oglądam regularnie xD

Post autor: atsaki787 » 14 kwie 2007

Moj tez hahah :D ale sie ciesze ze nie jestem jedyna ktora lubi Saito bardzo mi sie podoba jego glos jest taki wyrazisty... a co sadzisz o Boys Love?ja przynajmniej raz na dzien musze sobie puscic to fanvideo z tego :D jak ktos chce to niech sobie na to spojrzy ;)
Awatar użytkownika
justyna2104
Oglądam regularnie xD

Post autor: justyna2104 » 14 kwie 2007

Witam! mam nadzieję, że się dobrze będziesz z nami bawić :D no i ja też całkiem lobię Se7en, nie mogę powiedzieć, żebym go uwielbiała ale jego trzecia płytka jest warta posłuchania..
Awatar użytkownika
Noirika
Przyklejony do ekranu

Post autor: Noirika » 16 kwie 2007

Witam serdecznie :)
ODPOWIEDZ