Witajcie :3

pole do popisu dla nowych użytkowników
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jaime

Witajcie :3

Post autor: jaime » 15 lip 2012

Także tego. Cześć i czołem!
Na imię mi Aleksandra, mam 15 lat. Pochodzę z Warszawy, aczkolwiek mieszkam na wschodzie Polski. Uczę się hiszpańskiego, chorobliwie wielbię Shakirę i jej piosenki. Drugą uwielbianą i kochaną przeze mnie osobą jest perkusista Shakiry - Brendan Buckley. Jak zaczęła się moja przygoda z dramami? Otóż Brendan jest w połowie Koreańczykiem. Pewnego dnia skusiłam się posłuchać trochę k-popu. W taki właśnie sposób poznałam zespół B2ST. Zachwyciłam się ich MV-ami i brzmieniem koreańskiego języka, więc postanowiłam poszukać jakichś dram, również koreańskich. Pierwszym co obejrzałam, było 'Dziecko I Ja' z Jang GeunSeok'iem w roli głównej. Przez kolejne pół roku namawiałam koleżankę, żeby to ze mną obejrzała. Spodobało jej się i wciągnęła się w świat dram, anime i mang. Ja akurat wtedy wypadłam z obiegu, wiadomo, fascynacja Brendanem i wieczne oczekiwanie na jego maile. W końcu, wciągnięta koleżanka poleciła mi You're Beautiful. Zabierałam się za to jak pies za jeża, w końcu jak raz do niej przyszłam, okazało się, że ogląda 2 OVA. Obejrzałam razem z nią, bo i co miałam robić i... Jako że stałam się bardzo ciekawa dalszych losów MiNam i TaeKyunga obejrzałam wszystkie OVA, przedwczoraj skończyłam. Nigdy nie pomyślałabym, że jeden serial może tak zawładnąć ludzkimi uczuciami. Jutro zabieram się za 'Mary Stayed Out All Night', nie ukrywam, polubiłam GeunSeok'a.

Jeżeli macie do mnie jakieś pytania, to śmiało :)

Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: Witajcie :3

Post autor: Chie » 15 lip 2012

Witam. Życzę miłej zabawy na forum.
Awatar użytkownika
Mina
Przyklejony do ekranu

Post autor: Mina » 16 lip 2012

Witam ciepło ;-)

Ja też zaczynałam dramowo od Suka , wpierw You are beautiful apotem reszta z NIm , cała Korea i Japonia itd.
Także życzę miłej zabawy na forum i z dramami i muzyką , niech cie wciągnie dalej bo AZJA mega cuowna jest :-)
Awatar użytkownika
jaime

Post autor: jaime » 16 lip 2012

Hahah, witajcie, i dziękuję :P
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 16 lip 2012

Jeśli spodoba Ci się Mary Stayed Out All Night, to obejrzyj Cinderella's Sister. Też bardzo fajna. Z japońskich polecam Love Shuffle i Nobuta wo Produce.
Awatar użytkownika
evelinux
Doramowy maniak

Post autor: evelinux » 18 lip 2012

o jej.. pierwsze slysze.. ktos chwali JGS za Mary xDDD ale w filmie o dziecku był spoko :) no i w YaB <33 ja go tam bardzo lubiłam. Ale JGS to dopiero czubek góry lodowej.. wciagaj sie dalej i poznawaj więcej koreańskich ciach bo masę ich jeszcze :D

cóż ja bym ci mogła polecić..z takich nowszych to może "Rooftop Prince"? "49 Days"? "Can you hear my heart"? a z klasyków koreańskich dram, "1st Shop of a Coffee Prince."

/proszę, Reira, srsly, Nobuta?/

No, to witam wśród swoich! ^____^
Awatar użytkownika
Reira
Grupa Trzymająca Władzę

Post autor: Reira » 19 lip 2012

evelinux pisze:/proszę, Reira, srsly, Nobuta?/
A co mam od razu ze SPECem wyskakiwać? Każdemu poleca sie inne rzeczy, w zależności od tego, co lubi. Myślę, że na początek nie jest to zła produkcja: o przyjaźni, z Yamapem i Kame i szkolna. Czy można chcieć czegoś więcej? Moim zdaniem lepiej zacząć od tego niż od HYDa.
ODPOWIEDZ