SHINee

azjatycka oczywiście
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Re: SHINee

Postautor: Chie » 16 sie 2014

Piosenka jest taka sobie i jakoś Taemin mi w ogóle tutaj nie pasuje

Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.
Awatar użytkownika
Konata
Grupa Trzymająca Władzę

Postautor: Konata » 22 maja 2015

Shinee wydali nowa płytę "Odd", promuje ją piosenka View z całkiem śmiesznym klipem... z którego zapamiętałam jedynie stanik w paski i włosy Onewa :rolly: :rolly: :rolly: :rolly: :rolly:

1. Odd Eye
2. Lovesick
3. View
4. Romance
5. Trigger
6. 이별의 길 (Farewell My Love)
7. 너의 노래가 되어 ( An Ode to You)
8. Alive
9. Woof
10. Black Hole
11. 재연 (An Encore)

Płytę przesłuchałam bez większych oczekiwań i tym większe moje zaskoczenie. Podoba mi się! Jest kilka piosenek, które może mniej do mnie trafiają ale i tak większość :fav: :fav: :fav: :fav:, moim zdecydowanym ulubieńcem jest View.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mizuki
Grupa Trzymająca Władzę
Kontaktowanie:

Postautor: Mizuki » 18 gru 2017

To uczucie jest nie do opisania….
Współczuje wszystkim Shawols, członkom zespołu i rodzinie…
Jonghyun miał niewyobrażalny talent, ta strata dotknęła całą społeczność k- popową na świecie...

Obrazek
Awatar użytkownika
Chie
Doramowy maniak

Postautor: Chie » 20 gru 2017

Ja wciąż nie mogę w to uwierzyc.W życiu bym nie przypuszczała że coś takiego się stanie. Jak zobaczyłam pierwszy artykuł to myślałam że ktoś robi sobie głupi żart bo nieraz tak bywalo ale okazało się to prawdą.
Zawsze wesoły nieraz rośmieszał fanów i widzów ale nikt nie wiedział co się kryję za tym uśmiechem.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ja jestem z tych, co nakrywają głowy kołdrą; z tych, którym strach uniemożliwia oddychanie.

Wróć do „Muzyka”