helouuu ^^y

pole do popisu dla nowych użytkowników
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tamiko » 30 cze 2007

ale ktoś na LJ wrzucił to na sendspace i dostałam linki wiec jakby co, to moge Ci je podrzucić na PM xP
a mogłabyś mi podeslać? *_______*
Lubię ich piosenki... ale jakoś nie trudziłam sie aby zapamietać tą trzynastkę... xP
(trzeba udawać, że jest się wiernym Szynkom xP)
łaaaaa<3. ano jak to trza udawać? XDD" ja sie bez bicia moge przyznać, ze SuJu to mój fav boysband ^^ fajny był Full House z ich udziałem XDDD"
Mam nadzieję,że będziesz się świetnie bawić na forum i więcej postować niż poprzednio
już się czuję jak w domu XDDD" czytam systematycznie tylko gorzej z tym pisaniem... Nie wiem po co pisać w jakimś dziale i brać udział w dyskusji skoro ja praktycznie nic nie oglądałam T___T
Przedwczoraj obejrzałam ''Everybody has a little secret'' ;p ale scenariusz był troche podobny to amerykańskiej wersji którą kiedys oglądałam xD"

lol

pozdrawiam ;*[/quote]

Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 30 cze 2007

a mogłabyś mi podeslać? *_______*
Jasne, zaraz Ci na PM pośle.
fajny był Full House z ich udziałem XDDD"
Nom, fajny :D Choć oglądałam tylko kilka odcinków... (bo jakoś przestałam ze względu na to, ze wtedy miałam limit transferu i musiałam "oszczędzać" a później już troszkę mniej fajne było... tj fajne ale nie tak jak na początku xP).
Mnie pamiętam m.in. rozwaliła ich gra w "1,2,3 baba jaga patrzy" xP
I w ogóle mieli takie krzywe akcje... ^^'
już się czuję jak w domu XDDD
I bardzo dobrze :P
Nie wiem po co pisać w jakimś dziale i brać udział w dyskusji skoro ja praktycznie nic nie oglądałam T___T
No każdy od czegoś zaczynał! Jak ja tu trafiłam to jedyne co obejrzałam to był Goong... do tego miałam ten przeklęty limit więc ze ściąganiem czegoś nowego nie było łatwo... xP
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tamiko » 05 lip 2007

dziekować dziekować ! *big HUG*

a co do Juniorów to ja ogladałam niestety wszystko na youtube...
Az sie na dziwic nie mogę, ze wszyscy forumowicze wiedza co gdzie mozną ściągnąć xD
tych akcji byloooo pelnoooo łaaaaa *^^*
mnie sie podobało jak byli w tej ''english village'' i HeeChul niezbyt kumał angielski... ojjj to chyba nie temat na takie dyskusje xD

a więc droga Devi jak mówisz że kazdy zaczynał od zera to dodałas mi otuchy :*

pozdrówka ^^
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 05 lip 2007

mnie sie podobało jak byli w tej ''english village'' i HeeChul niezbyt kumał angielski...
Ah, to do tego nie doszłam xP
Będę to sobie musiała w końcu do końca obejrzeć :)
a więc droga Devi jak mówisz że kazdy zaczynał od zera to dodałas mi otuchy kissblow
Pewnie ^-^
A jakby co zawsze można się ładnie uśmiechnąć i spytać czy ktoś nie nagrałby Ci czegoś na płytki ;)
Jak sie nie ma nic na wymiane to zawsze można podesłać czyste ^-^
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O

Post autor: Tamiko » 06 lip 2007

Będę to sobie musiała w końcu do końca obejrzeć
koniecznie!
ja płakałam ze smiechu^^ i do dnia dzisiejszego używam ich słynnego "you look like a something'' _^_ mwahahahaha~~~~ a gdy koleżanka ma doła to zaczynam sie drzec przez mikrofon "You are so gorgeous" i jej się humor poprawia ;)
A jakby co zawsze można się ładnie uśmiechnąć i spytać czy ktoś nie nagrałby Ci czegoś na płytki
Jak sie nie ma nic na wymiane to zawsze można podesłać czyste ^-^
jest na forum gdzieś temat ''wymiana''? *szczerzy zęby*
jakieś cuś mam... a jak coś to mam sporo albumów z azjatycka muzyką XD"

dobra nie smęcęęęę^^ znikam *macha łapka na pozegnanie*
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

Post autor: Devi » 06 lip 2007

koniecznie!
ja płakałam ze smiechu^^ i do dnia dzisiejszego używam ich słynnego "you look like a something''
Wczoraj sobie chciałam do końca ściągnąć ale neistety... skończyłam poprzednio na 7 odcinku i wyczytałam, że napisy są tylko d 7 :/
Na youtube poniewierają się do 8 też (wczoraj obejrzalam) do 1 części 9 (więc 9 też obejrzałam xP) no i do 1 czesci 11 ep chyba O.o
Żałuje, że nie jest całe zsubowane :/

Normalnie skręcałam się wczoraj ze śmiechu na tym... np. jak Heechul gadał to swoje "joł men" bla bla bla... i nic nie rozumiał co się do niego mówi... albo to ich "you're so gorgeus" hahaha -> działała praktycznie na wszystko! xP
No albo jeszcze dobre było jak któryś z nich przegrał w tamta grę (this is sth, what is this), przysiadł się do tamtego stolika i zaczął coś wyczyniać a tamci się na niego patrzyli jak na jakiegoś dziwaka... i chyba zaczeli myśleć, że on jest nieteges (kurde, też bym pomyślała tak na ich miejscu xP).

A ogólnie po wczorajszym wieczornym seansie naszło mnie na obejrzenie znowu czegoś z SuJu i obejrzałam sobie KM Idol World - Super Junior-T Part 5.... poskładałam się na tym niesamowicie.... żałowałam tylko, że Eunhyuk jednak nie zadzwonił do Junsu (wtedy to już bym chyba padła i nei wstała xP)
jest na forum gdzieś temat ''wymiana''? *szczerzy zęby*
A jest, owszem, trzeba tylko dobrze poszukać ;)
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O

ooooo czyżby powróciła faza na SuJu? ^^;;
co do tych napisów to na youtube nie ma bodajze napisów tylko do dwóch części... kiedys ktos na jakims forum zajmował sie tłumaczeniem, ale chyba się ludziom znudzila zabawa w translatora i ni ma subów T.T'

ajjjjj a doszłaś do pokazu mody? jak chlopaki w pizamkach wychodzą i Anya i Eva oceniały? *_________*

boshe ja nie moge nigdy ze skarpetek HeeChul'a. zawsze ma takie kolorowe w jakies zwierzaczki czy coś xD mwahahahaha ;x

Pod koniec dobre będzie jak zorganizuja urodziny dla HeeChula.. ukryta kamera i te sprawy ;x ale obejrz sobie juz bez mojego gadania ;x bo Ci cała zabawę odbiorę!
A ogólnie po wczorajszym wieczornym seansie naszło mnie na obejrzenie znowu czegoś z SuJu
ja Juniorów opuszczam i czesto wracam~ ^^ na necie jest sporooooo róznych filmików z pragramów w których uczestniczyli czlonkowie...
Pamietam jak kiedys lider Juniorów LeeTeuk brał udział w jakims show telewizyjnym i zdradził sekret telewidzom xD wkłada sobie grube wkładki do butów ze niby jest wyzszy _^_ jakie swiryyyyyy
ja tam kochać bym go kochała nawet gdyby miał 160cm w kapeluszu (;

dziękuję za info xDDD
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

ooooo czyżby powróciła faza na SuJu? ^^;;
U mnie? Raczej nie. NIe mogła wrócić bo ja raczej nie mam fazy na SuJu i nigdy nie maiłam, ale od czasu do czasu można sobie ich pooglądać xP
co do tych napisów to na youtube nie ma bodajze napisów tylko do dwóch części...
Ja widziłam tylko pełne do 8 epa. Więcej odcinków z subami nie widziałam.
ajjjjj a doszłaś do pokazu mody? jak chlopaki w pizamkach wychodzą i Anya i Eva oceniały? *_________*
To to zdaje się było gdzieś w tych pierwszych 7 odcinkach bo coś mi świta z tym.
Pod koniec dobre będzie jak zorganizuja urodziny dla HeeChula..
NIe wiem czy czasem w 9 epie nie pokazywali z tego zapowiedzi...
ale obejrz sobie juz bez mojego gadania ;x bo Ci cała zabawę odbiorę!
Nie wiem czy będę oglądać bo nie wiem czy mi się chce bez napisów xP
boshe ja nie moge nigdy ze skarpetek HeeChul'a. zawsze ma takie kolorowe w jakies zwierzaczki czy coś xd mwahahahaha ;x
Tak, to fakt... ale on to mnie ogólnie często dobija xP
Mimo wszystko nie pałam do niego jakąś wielką sympatią xP
wkłada sobie grube wkładki do butów ze niby jest wyzszy _^_
No to rzeczywiście strasznie go to musi "powiększać" _^_'
Niech obcasy zacznie nosić albo buty na koturnach xP
Awatar użytkownika
Tamiko
Co to jest dorama? o_O

ano wybacz xD nie chciałam Ci przypisac łatki ''fanka SuJu'' ;p

ano jak chcesz to moge Ci podrzucic linki do odcinków z napisami...
wieczorem wejdę i poszukam (:

HeeChul to jest najbardziej złośliwa bestyyyyja. Podobaja mi czasem jego fryzy albo ciuszy ale tak to wzdycham do innych ^__~
Awatar użytkownika
Devi
Doramowy maniak

ano wybacz xd nie chciałam Ci przypisac łatki ''fanka SuJu'' ;p
Czemu mam wybaczać? Nie widzę w tym nic złego xP
HeeChul to jest najbardziej złośliwa bestyyyyja.
Hahaha, on mi się taki dziwny trochę wydaje xP
Ale rozbroił mnie tym rozpaczaniem, że nie ma znajomych xP
ano jak chcesz to moge Ci podrzucic linki do odcinków z napisami...
wieczorem wejdę i poszukam (:
Jakby Ci się chciało to bardzo chętnie bo bym sobie obejrzała... a ja znaleźć nie mogłam xP
ODPOWIEDZ